Sci-fi, Fantasy, Cyberpunk a Steampunk roleplay fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
Horox
Radian Erechtenion
6 posters

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Radian Erechtenion Ne august 29, 2010 9:10 am

    Torea

    Všetky informácie čo mi boli poskytnuté som si pozorne vryla do pamäti. Bolo ich málo, sakra málo a v praxi mi tak či tak nepomôžu. Veď sú traja. Nie jeden, na čo troškáriť však? Justicar ako Justicar... Stisla som ruku v päsť, tiež my malo napadnúť skôr že za tým bude nejaký nespomenutý háčik... A naozaj len tá zatnutá päsť a vysoká dávka zebazaprenia mi umožnili prečkať ten teatrálny, za vlasy pritiahnutý a pre mňa veľmi nepríjemný koniec. Teda toto si naozaj mohol odpustiť, zamračila som sa keď som vyšla z miestnosti. Nie som jeho otrok.
    Za značne nesúhlasných pohľadov tunajšej stráže som si opäť privlastnila moje veci, no neušlo mi, že všetko z nich čo sa dalo rozobrať bolo podrobené „menšej“ vnútornej kontrole. Namosúrene som zagánila na najbližšieho Getha a zaklapla bezpečnostný poklop na podávanej maloražke. „Do budúcna nešahať, je to súkromný majetok.“ Odvrkla som keď som sa sprevádzaná iným tunajším sprievodcom poberala k hangáru. Po zistení že SA MI TIE MRCHY BABRALI V MOJOM STROJI som div z kože nevyskočila a niečo nepekné nepovedala. Áno, dnes sa prekonávam, no nech si nezvykajú. To že som malá a mladá ešte neznamená že som horšia ako oni. Naopak, niekedy to má svoje výhody...
    Zdalo sa mi to alebo bola tá cesta o poznanie dlhšia ako predtým? Tak či tak som celá nažhavená uvidieť Yontalcaron – alebo to čo z neho zostalo? ráznym rozkopnutím dopovodila pomalé otváranie hangárových dverí. Pohľad ktorý sa mi tým naskytol my vytrhol z hrude kus srdca – stál tam, uprostred veľkého prázdneho priestoru, sám, osamotený, obkolesený krabicami a inými drobnosťami z jeho chráneného vnútra. „O-K-A-M-Z-I-T-E Z N-E-H-O Z-L-E-Z-T-E !!!!!“ Zvrieskla som na desiatku barbarov ošahavajúcich drahocený skvost. Ako výchor som sa prirútila k môjmu zlatíčku a rukávom zotrela ohorený lak na jeho ctenom pozadí. „Vy neschopný babráci, čo ste s ním urobili?“ Zamraučala som zmučene no stále so zvýšeným hlasom ked som na ľavo zbadala vybrané skokové zariadenie. Desiac sa predstavou ako to vyzerá vo vnútri som sa prudko otočila a pár skokmi sa po mostíku rútila dnu.
    „Heeey, ľudia, odkáže Darziusovy nech mi okamžite zoženie taký model !“ Priamo predo mnou ssa zjavila akási vytešená Quarianka. „Alebo radšej, že si tento skvost dokonalosti chcem ako prejav vďaky za moje udatné činy nechať ja.“ Zasmiala sa ako keby som tam nebola. Prekvapene som nadvihla jedno obočie. „To nech ťa ani nenapadne.“ Čapla som ju po ruke a vzala si späť kľúče. Toľká drzosť... Otvorila som ústa že niečo poviem no ona ma prerušila.


    Dazirus

    https://www.youtube.com/watch?v=iLafYvLm8LQ
    Penil som od zúrivosti, keď som sa dozvedel, ako doriadili stroj mojej novej chránenkyne. Na druhú stranu, tak som ich to učil. Lenže skokové zariadenie bolo dôležité.
    "Urýchlene napravte, čo ste spôbili!" vydal som príkaz.
    Technici dostali príkaz a v momente, napriek naliehaniu asarijky, aby sa jej stroja nedotýkali, zariadenie namontovali a uklonili sa - prejav ospravedlnenia od commandera superior -
    Battlecruiser nabil a prichystal sa k boju. Vzápätí som však pozrel na svojich podriadených.
    "Pôjdem za asari, nech o tom nevie, ale mŕtva nám bude nanič," obzrel som sa a pokynul k Drellovi na poste Executive Officer (XO), "Major Amalkar, máte to tu na povel, až dostanete signál, začnite s akciou."
    Drell zasalutoval a ja som utekal k stroju. Rozmýšľal som, že raz ma moja občasná teatrálnosť dostane do problémov. Rozmýšľal som, či už v nich náhodou nie som...



    Zarya

    Ten stroj sa mi náramne páčil. Chcela som taký. Dúfala som, že je to stroj dákeho zvrhlíka, ktorého vojaci vonku odkráglovali a zabavili mu túto perfektne vymakanú mašinu.
    Hneď som chcela ísť za Dazirusom a oznámiť mu, že si ju chcem nechať, no keď som môj odkaz odovzdávala cez ľudí v hangári a hlavne cez dobrého poslíčka Timetisa, čapla ma po ruke dáka Asari.
    Hneď mi prikázala, nech zabudnem na môj plán ponechať si stroj.
    "Prosím?!" Opýtala som sa nechápavo, pričom som ju rukou potisla dozadu od stroja.
    "Za všetky služby ktoré robím Dazirusovi mám právo si toto nechať a on to vie."
    Namyslene som zdvihla hlavu a zvýšky sa na ňu pozrela.
    "Kto si, že mi to zakazuješ?!" Chladne som sa spýtala.
    Ako som čakala na jej odpoveď ľudia v hangári začali pobehovať a obe sme zbystrili pozornosť. Zaujímalo nás čo sa deje.
    Obzerala som sa okolo seba no nikde som nevidela žiadneho veliteľa dokonca ani Dazirusa. "Vieš čo, ja si ťa ešte nájdem. Teraz idem na kus reči s Dazirusom."
    minulé pondělí · Označit jako irelevantní · Nahlásit · Smazat příspěvek

    TOREA

    „Šetri sily Qarianka, táto loď už kapitána má. MŇA.“ Zasmiala som sa keď ňou pri tých slovách trho. „A máš tú smolu, že nemám v pláne sa s ňou nikdy s nikým deliť, tak sa aj s celou tou šarádou spakujete kade ľahšie, ver že tu nebudete chcieť byť keď zistím čo všetko ste na Yontalcarone napáchali.“ Kútikom oka som pozorovala ako sa skokové zariadenie pomaly vracia na svoje miesto a drell ktorý si ho zobral na starosť, nervózne pokukuje mojim smerom. Dobre mu tak. Postava predo mnou sa ani nepohla. „Ako myslíš, ale za nasledovné neručím.“ Pokrčila som ramenami a mieriac do hlavnej miestnosti ju obišla, ako by tam ani nebola.
    Všade na zemi boli naťahané káble, rozhádzané nástroje a rôzne prístroje ktoré tam tie červy ponechávali. Vôbec mi nevadilo ignorovať praskanie ich súčiastok pod mojimi opetkami. Inak to vyzeralo celkom dobre- niektoré tajné komory boli odhalené, iné zostali utajené naďalej, počítače a temer všetky prístroje čo sa dali otvoriť a zneužiť boli rozobrané a spoly nefunkčné. V skutku nie najhoršie, očakávala som väčšiu spúšť. Pomyslela som si a zvalila sa do kresla. Chvíľu som nemo čumela do blba, prstami si vyklopkávala akúsi melódiu čo mi uviazla v pamäti, a rozmýšľala o všetko čo sa stalo či môže stať ďalej, potom som si povzdychla a improvizovane – spojením páru káblikov som ako tak sprevoznila hlavný systém. Narýchlo som tam Vsunula som data o novej misii a začala som pracovať. V prvej rade som chcela zistiť viac o mojich potenciálnych cieľoch, a na to bolo treba znovu zložiť pár aparátov. Zanadávala som že takto hlúpo musím strácať čas a pustila sa do opravy.

    Zarya

    Nevedela som čo mám robiť. Tú mašinu som veľmi chcela ale výraz tváre tej Asari mi jasne povedal, že môžem snívať...
    Ešte viac som chcela sa pozhovárať o nej s Dazirusom. Veľmi ma zaujímalo kto to je a kam má namierené. Keď ani po chvíli môjho státia a pozerania na vchodové dvere do stroja nevychádzala, došlo mi, že asi niečo chystá. Len neviem čo.
    *Možno mi to povie Dazuris. Ten vie predsa o všetkom čo sa tu deje.*
    Pousmiala som sa a vydala som sa ho hľadať.

    Cestou za ním som si spomenula na môjho verného kamaráta, ktorého už bohužiaľ nikdy neuvidím, pretože ho dáka beštia vyhodila do vzduchu keď sa ju pokúšal zastaviť. Do očí sa mi vtisli slzy, ale hneď som ich potlačila. Následne som pocítila hnev a chuť vyškriabať jej oči za to čo mi spravila. *Aj o to musím požiadať Dazirusa. Aby mi dovolil ju ísť nájsť a jednu jej vraziť! *
    Je to asi môj osud prísť o všetkých, ktorých som mala rada.

    Našla som ho. Práve vybavoval niečo s jedným z veliteľov a tak som počkala. Ešte mu povedal pár slov a veliteľ odišiel.
    "Musím s vami hovoriť. Ide o tú Asari, ktorej práve naši technici opravovali stroj a ona ich surovo poslala preč. Chcela som vás požiadať o zverenie stroja do mojej opateri, ale ona ma varovala, že nech to ani neskúšam, lebo je to jej stroj. Tak sa chcem opýtať, že čo to má znamenať. Je to jej stroj? A vlastne...kto je to?!"
    V nápore hnevu som sa prestala ovládať a na Dazirusa som začala takmer kričať ako stará manželka. Začala som sa obávať, či mi vôbec odpovie, či som ho náhodou neurazila.
    Napätie zo mňa opadlo, keď sa na mňa pousmial a začal mi všetko vysvetľovať.
    Spomenul, že má ísť na misiu. *Ďalšia príležitosť!* Pomyslela som si.
    "Môžem ísť na ňu aj ja? Aj keď som si ju veľmi neobľúbila chcem už niekam ísť, zažiť trochu dobrodružstva, niekomu vykrútiť krk, niekoho zabiť a tak. Chápete ma, že áno?"
    Toto podlizovanie ma raz prezradí, lenže mne sa tu nechce len tak sedieť a babrať sa v blbých strojoch a cvičiť nováčikov, keď sa dáky objavia. Chcem bojovať!
    Tiež som mu spomenula môjho nedávno zabitého parťáka. "Chcem ho pomstiť!"
    Hneď na to mi povedal že to nie je možné, keďže Asari, ktorá tu je, je práve tou vrahyňou.
    "Čo?" Skríkla som.
    Penila som od zlosti. *A ja s ňou chcem ísť na misiu len aby som ju mala pod kontrolou.*Jedno však bolo jasné. Dazirus sa buď zbláznil alebo zaľúbil. Jedine to mohlo vysvetľovať jeho šalené rozhodnutie poslať túto bláznivú čo nám zabila vojaka a poškodila niektoré stroje, na misiu, ktorá je pre nás dosť cenná.
    Ešte viac som chcela ísť, aby som v najbližšom boji mohla aj ju pripraviť o hlavu a vyhovoriť sa, že to spravili tí zlí.

    Dazirus

    https://www.youtube.com/watch?v=iLafYvLm8LQ&feature=related (ešte si ju ponechám, superná je)
    Ponáhľal som sa v bojovom výstroji, keď som narazil na Zaryu, ktorá tam na mňa očividne čakala. Ach, čo len tá môže chcieť. Jej naliehavý a jemne rozladený rozhovor mi dával pocítiť, že nie je spokojná s tým, čo sa deje. Na druhú stranu ale nevidela všetky detaily a že nasadenie Torey bude pre nás bonusom s ohľadom na situáciu.
    "Zarya, keď som ťa prichýlil, sľúbil som, že vás budem viesť, čo najmúdrejšie," pokračoval som, "chápem tvoje rozhorčenie, ale tá asarijka nám môže v mnohom pomôcť a keby niečo, vieme, čo urobiť."
    Žmurkol som na ňu. Svoju posádku som si vyberal starostlivo, ich oddanosť bola neprekonateľná.
    "Vždy som hľadel, aby sa moji vojaci vracali v čo najväčšom počte, pokiaľ možno bez strát a nehodlám to teraz meniť," pozrel som na ňu prísne, "dôveruj mi a bude dobre."
    Na druhú stranu, Zarya bola špička a oddaná, preto vyslať ju na Noveriu by nebolo odveci. Mohli by sme si urobiť prostredie pre výsadok, ak bude treba, respektíve postup zo základne.
    "Prichystaj sa k vzletu, poletíš ako monitor na Noveriu, " pokynul som smerom k nej, "budeš naše oči a uši a hlásiť nám, čo sa deje, prirodzene, dohliadni na asarijku, ako plní svoju úlohu, ale nenaruš jej priebeh. Máš svoje rozkazy. Odchod."
    Pobral som sa a po pár krokoch som sa otočil.
    "Shal´drien Innuya na nás spolieha."


    Zarya


    Spočiatku som si myslela, že Dazirus ma nepustí, že sa o mňa bojí a nechce prísť o takého verného psa akým som bola ja, ale keď mi oznámil, že si mám prichystať veci, na tvári sa mi vyčaril obrovský úsmev a srdce sa mi rýchlo rozbúchalo.
    A navyše mám dávať na tú potvoru pozor, takže ak by sa niečo zlé dialo, možno mi dovolia ju zneškodniť.
    Nakoniec som mu zasalutovala a rozbehla som sa chystať si veci. Podľa toho ako to tu vyzerá, sa už chystajú na čele s tou asrijkou Toreou na odlet, tak by som si mala pohnúť.
    Technici už pre mňa pripravovali, zrejme na Dazirusov rozkaz, jeden z najlepších strojov, ktoré sme tu mali Roxian. Potešila som sa. Letela som ním už na dve misie a vždy ma ochránil. Je presne podľa mojich predstáv.
    Ešte pred vstupom do stroja som sa pozrela na stroj tej asarijky, no ju som nikde nevidela.
    *Chcem vidieť jej výraz tváre keď zistí, že jej budem stále v pätách a každom jej kroku musím mať prehľad.*
    Otočila som sa a prešla som až k vchodu do jej mašinky. Zhlboka som sa nadýchla a vošla som dnu.
    Našla som ju.
    Hneď na mňa skríkla, že čo tam robím.
    "Prišla som vám oznámiť, že počas celého letu aj nášho pobytu na Noverii ste pod mojím dohľadom, tak sa podľa toho aj správajte."
    Vypleštila na mňa oči a na jej tvári bolo vidno, že ide prasknúť od zlosti.
    Presne tak som si ju predstavovala.

    Kryll

    Noveria bola priehľadná ako vždy, rovnako ako s jej ľudmi. Z malou pomocou od členov našej organizácie som si za pár hodín zistil všetko čo mi bolo treba. Asari nebola priamo v centre, ale v akomsi nepoužívanom zariadení. Lepšie pre mňa. Rozhodol som, že ak to bude možné, zajmem aj justicar. Alebo zabijem. Ako by to nebolo jedno. Kedže som potrebné veci zistil skôr ako bolo treba, odpočinul som si v miestnom bare a potom sa vydal dokončiť misiu.
    ---
    Skenom som prebehol po základni a našiel čo chcel. Mal som stále čas, tak som si pozorne prezrel základňu, únikové východy, dobré miesta na ukrytie a vystrelenie smrteľnej rany. Na jedno z takých som sa usadil, samozrejme ma nemohli vidieť. Vytiahol som čistú vodu a napil sa. Zatiaľ to bola celkom nuda.


    Kasandra

    Chytila Aisiry bioticky do vzduchu a mrštila ju o stenu .
    ,,Bohužiaľ to budem musieť s teba dostať Eklips a navyše dobre aká je vstupná podmienka do eklips, nemám priamy dôkaz ale ten skôr či neskôr nájdem."
    ,,Je neoblomná a mne pomaly dochádza čas, kto vie do čoho sa namočila, veď už len na omege ju chceli tí najväčší hráči rozstrieľať. " pomyslela si .
    Na základni bola síce a Aisiry sama ale nebola hlúpa, biotlogického protivníka bola schopná vytušiť na dosť veľkú vzdialenosť . No to by jej veľmi nepomohlo , hlavná je misia bude bojovať až do konca, dostane z nej tú informáciu a aj keby mala zomrieť pošle ju inému justikarovi, ktorý sa postará o vyplnenie povinnosti .
    ,,Si mŕtva tak či onak ."

    Aisiry

    V duchu zatínala zuby koľko len vedela justikar ju nešetril a teraz ju rovno odsúdil na exekúciu ,,Skvelé to vážne skvelé jediné čo mi ostáva je vydržať až sem dojde Arkus aby to všetko ..." Justikar ju znovu hodil ale tak aby si nezlomila väz ani niečo dôležité .

    Justikar: ,,Nepôsobí mi to radosť ale kód požaduje spravodlivosť a ty si jediná, ktorá mi ju môže pomôcť vykonať "

    Kryll

    Veľmi skúsený prvú ranu vždy nejako odvrátia alebo sa uhnú. Uvidíme. Justicar spadá do kategórie tých schopných... pomyslel som si, zatiaľ čo som nabíjal a nastavoval zbraň. Bola to silno modifikovaná M-98 Widow Anti-Material Rifle. Prestrelila vačšinu obrnení, krytí, štítov a bariér, takže aj ked boli poistené, nepomohlo by im to.
    Na mieste som si čupol a našiel dobrý výhľad na Aisiry. Určite o mne vedeli, teda aspoň Justicar. Nikdy som tieto konkrétne Asari nepodceňoval, naposledy sa to nevyplatilo. Vždy treba rátať s tým najhorším. Preto som si aj pripravil viac únikových ciest a taktík. Po momente mierenia zbraň potichu vystrelila. Rovno Aisiry do srdca. Preferoval som hrud ako hlavu, aj tak zomreli, stačila by aj strela do nohy, sila tejto ostreľovačky bola neuveriteľná. Výstrel nebol hlasný, moje modifikácie dovoľovali výstrel bez hluku a navyše špeciálna technológia zmiatla cieľ, lebo zvuk sa ozýval po celom okolí, takže nemohol presne vedieť odkiaľ bol výstrel.


    Udalosť : Práve v čase pristátia Arkusa Gamariho na Noveriu sa rozbehla obrovská séria útokov na výrobu a distribúciu elemntu 0 . Utočník previedol útoky s drvivou efektívnoťou s minimálnym počtom svedkov . V tomto odvetví to spôsobilo totálny kolabs . Nikto nevedel o čo ide . A čo bolo najhoršie, kedže nikto nevedel, kto vlastne útočníkom bol začali sa jeden druhý navzájom obviňovať . V skutočnosti boli útoky namierené proti každému kto element 0 produkoval a distribuoval . Zasiahnutý boli všetci veľký hráči v terminuse. Na veliteľstvách padali hlavy a velitelia brechali ako besný psy po svojich zverencoch.



    Kasandra

    https://www.youtube.com/watch?v=yFGQDdQ2lYc&feature=related
    ,,Nie!" Kasandra uskočila do boku . Nečakala, že sa sem dostanú už takto skoro a že ju takto skoro nájdu. Prí úskoku za kryt stiahla so sebou Aisiry ale bolo neskoro . Výstrel je preletel cez hrudník ako cez vzduch a a spravil dieru aj do steny za Aisiry.
    ,,Zatiaľ na Aisiry nemala dôkazy a bola len prekážkou v misii ale tento vrah sa ju pokúsil zabiť podľa kódu musí byť potrestaný ." pomyslela si . Pozrela sa na Aisiry. Diera vyzerala dokonale hladká . Biologiu Asari mala v malíčku a zhodnotila, že sa jej podarilo ju ztrhnúť len tak tak srdce je poranené ale ešte ako tak funkčné .
    Toto všetko spravila v zlomku okamihu. A potom išla do protiútoku . Sľa podľa pocitu, do veľkej mieri cítila prítomnosť živých bytostí, vďaka biotike . Intuitívne vhrla singularitu na približné mieste výstrelu a znovu sa kryla za dostatočnú prekážku . Ak ho to aj nezabije vyženie ho to z tej výhodnej palebnej pozície. Po aktivácii singularity mala v pláne sa preklučkovať až k nemu a splniť svoju povinnosť.

    Arkus


    ,,Pane zaznamenali sme silný energetický výboj a registrujeme tri životné formy, jednu slabnúcu a dve plné ."
    ,,Je ich tak málo, to znamená že jeden z nich musí byť určite vrah, ináč by sme tu mali celú armdá. Ten výboj neveští nič dobré takýchto zbraní je iba zopár medzi nimi cain,widow, arc generator maximálnu opatrnosť a švihnite si . Jeden sniper sa zakope a zamaskuje sa jak tepelne tak biometricky ostatný idem."
    Zásah proti vrahovi jeden z najbezpečnejších sú to majstri smrti . Arkus zvažoval, ktoré zo zbraní by to mohla byť . No asi najskôr Widow ale aj tak vrahovia sú rôzny. Asarijský sniper si našiel výhodnú pozíciu a zakopal sa tak aby bol čo najmenej zraniteľný a mal dostatok výhľadu potom spustil aktivoval rušičky a čakal.
    Arkus zo zvyškom sa chystali vojsť.


    https://www.youtube.com/watch?v=JL9TG8QWfMc

    Torea (T) : Sakra! Tu je večierok v plnom prúde a nás nepozvali!“ Zasmiala som sa.

    Zarya (Z) : OK. Tak ja pozývam teba na tento večierok. Čo na to povieš?" Zašvitorila som ironicky sladko.

    T : S veľkou radosťou," skontrolovala som zábery skenov a trochu neisto som zažmúrila na ďalších Turianských príchodzích. "To bude taká Kinder párty, že sa na ňu bude ešte dlho spomínať. Tak čo idem to tam rozbaliť?"

    Z : "Ako myslíš, ale prvá strela je moja dobre? Aj keď ty si tu veliteľka."
    "Pane," oslovila som Dazirusa na monitore môjho hologramu: "Nemôžeme ďalej čakať. Tu je už boj vo veľkom prúde a nemôžem ísť skontrolovať terén a čakať na vaše pokyny." Dúfala som, že to pochopil.
    Najprv sa ma snažil zastaviť, ale keď začul, jeden výstrel, ktorý čiastočne ohlučil aj naše radary, pochopil to.
    "Samozrejme pane, ďakujem."
    "Torea, je to na nás." Počkala som, ako zareáguje a vypálila som prvú strelu.

    T: Nadvihla som obočie ked to poriadne začmudilo a v streche dierka tak maximálne do náprstku. " To je akože všetko? Teda ja sa divým, že v takej plechovke môže ešte niekto jazdiť."

    Z: "Hey! Nenadávaj môjmu zlatíčku! V dobe keď si ty ešte nosila plienky ona trajdala po celej Milky-Way!" Urazila som sa len tak naoko.

    T: "No práve, divím sa, že sa nerozpadla." A s týmito slovami som dole poslala salvu ja. Na moje veľké uspokojenie to bolo tak ako bolo treba. Spokojne som sa zaškerila. "Uč sa Qadrianka ja tu večne nebudem..."

    Z: "Ja od teba? Myslím, že máme rovnaké množstvo skúseností. Tak láskavo vytvor tým neposedným deckám tam dole dymový efekt, nech si to pekne krásne užijú a konečne vydaj povel na spustenie lán, že sa môžeme vrátiť domov. Chcem večeru a mať toto všetko z krku." Začala som do nej podpichovať tak ako ona do mňa.
    Timetis sa ma vystrašeným hlasom spýtal, čo bude ďalej. Jednoznačne Toree neverí, no ja som jej už začala veriť. Neviem čím to je, no začala mi byť tak trochu sympatická.

    T: Prevrátila som očami . "Krok dva, TERAZ!" Zahučala som natruc Qarianke ako jeden z tých prihlúplych veliteľov čo si o sebe veľmi veľa myslia a pustila dierou do vnútra dve, mnou vylepšené dymovnice. V podstate niečo podobné ako vtedy u Dazirusa, no v trochu väčšej a silnejšej verzii.
    "Trojka, štvorka pripraviť sa na zlaňovanie." Dala som pokin môjmu novému parťákovy. Škaredo na mňa zazrel - on ma nemá rád! Pomyslela som si a spoliehala sa na to že tretí člen našej výpravy ktorý je u Zarye je o čosi mierumilovnejší. Nechcem aby ma zasa mali všetci za tú zlú. " Kým stihnem sprdať tuto drzú Qarinaku nech ste späť." Dala som zelenú.
    "Masky na sadiť, VPRED!" opäť som si neodpustila zbytočnú dramatizáciu.


    Shal´drien Innuya

    https://www.youtube.com/watch?v=1nyAThrjdkw&feature=related
    Pri pristátí som vypustila jednu plazmovú bombu, ktorá vyradila obranu. Nečakali to a mohla som v kľude pristáť. Konečne som zachytila Dazirusov signál. To mohlo veštiť len dve veci. Buď to sme vysadli blízko Silver Remnants, alebo je Dazirus blízko miesta útoku.
    Utekala som s Arkusom a jeho squadom. Skener mi dával možnosť vidieť, že Aisiry je blízko. Tak, teraz uvidí Arkus, čo je oddanosť.
    Rozbehla som sa za intenzitou signálu. Ten stále silnel. Videla som, že hrozí nebezpečenstvo, lebo znaky života na omnitoole dávali poznať, že na súkromnú párty môžem zabudnúť. Rozkaz znel oslobodiť Aisiry. Vbehla som do miestnosti a pušku prichystala na pohotovosť. Sakra, do riti! Aisiry bola ranená. Rýchlo som zhodnotila situáciu. Šmarila som po nej kapsulku, ktorá obsahovala regeneračný vírus, to by mohlo pomocť.
    Rýchlo mi aj došlo, že to nie je Justicarova zbraň, ktorá spôsobila ten priestrel. Zapínala som štíty a bariéry, no bolo neskoro. Vypálila som reflexne smerom, odkiaľ som uvidela záblesk.
    "Aaaaaaaaaa!"
    Môj štít v kvílivom zvuku skolaboval a vzápätí mi ramenom prebehla obrovská bolesť. Pohľadom som zachytila, ako mi z ramena, ktoré bolo rozdrvené strelou tečie krv. Núdzovo sa zapol náhradný zdroj energie v obleku. Chcela som ešte rýchlo pomôcť tým dvom, ale zahmlievalo sa mi pred očami...Takto nie...Padla som do škáry, ktorá mi poskytla dobrý úkryt a oči sa mi zatvorili. Viac som si nepamätala.


    Dazirus

    https://www.youtube.com/watch?v=1nyAThrjdkw&feature=related
    Vysadol som na povrchu a na omnitoole som sledoval, ako sa flotila organizuje na orbite Noverie a dva Battlecruisery sa zniesli dole a intenzívne pálili po všetkom na okolo. Utekal som a gehtské komandá sa prebíjali. Jediný cieľ. Aisiry. Všetko vyzeralo schopne, keď tu...NÚDZOVÝ SIGNÁÁÁÁÁL? Shal´drien! Nieeeee...
    Komandá zastali a čakali na môj príkaz. Zmena plánu.
    "Nájdite Shal´drien! Nesmieme o ňu prísť!"
    Otočili sme sa a utekali za núdzovým lokátorom. Ten mi vyslal signál: "Ak má nájdete, doručte ma Arkusovi, zlyhala som v misii"
    Arkus, Black Hand. Tu nie, stretneme sa inde.

    Major Amalkar

    Na palube hlavného Battlecruiseru to vrelo.
    "No tak, lenivci, pohyb!!!"
    Krycia paľba sa ozývala po celej lodi a zvuk sirén dotváral túto kakofóniu.
    Salarianské bojové lode, ktoré sa tu dovalili zjavne chceli kryť rafinériu elementu 0, na ktorú prebiehal masívny útok.
    "Držte to, lebo vám Commander nakope zadky a ak nie, urobím to ja!"
    Lode zaujali obrannú formáciu a ťažké krížniky kropili nepriateľa priehradnou paľbou. Boli sme ale v početnej nevýhode, no držali sme sa statočne. Výbuchy vytvárali peklo v priestore.
    "Skúsime si zvýšiť šance," zareval som, "dajte vedieť Dazirusovi, že tu máme rušno a ideme sa stiahnuť ku obrane!"
    Lode začali koordinovane ustupovať. Mohutná explózia otriasla jednou z menších lodí. Straty mrzia, ale sú. Navyše - máme plán...


    Kryll

    Aisiry dostala priamy zásah, ale nie do srdca. Rýchlo som išiel vystreliť druhú ranu, ked smerom od Justicara letela singularita. Akýmsi spôsobom vedela kde som, alebo to nejako proste odhadla. To som naozaj nečakal, ale vdaka inštinktu som ako-tak uhol. Singularita zasiahla len pár prstov robotickej ruky, žiadna veľká strata, niečo čo opravím za pár hodín. Musel som však opustiť to výhodné miesto na streľbu. Do toho všetkého sa nasáčkovala aj akási quarianka. V sekunde som sa usadil, namieril na Aisiry a vystrelil. Presne do srdca. Už nezáležalo na ukrytí sa, išlo o celý úspech misie. V strele však bola tá quarianka... šialené, postaviť sa do dráhy Widow. Ostreľovačku som hodil na chrbát a spoza opasku vytiahol dve M-5 Phalanx Heavy Pistol. Semi-automatická streľba z dvoch zbraní sa zniesla na Aisiry, Kasandru a Shal Drien. K tomu som im pribalil biotické odhodenie, ktoré by ich malo rozdeliť a pri najlepšom hodiť o steny.


    Naposledy upravil Radian Erechtenion dňa Ne august 29, 2010 9:53 pm, celkom upravené 1 krát.
    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Radian Erechtenion Ne august 29, 2010 10:47 am

    Arkus

    ,,Čo to tá quarianka robí !" Okažite musíme zlikvidovať obidvoch ostatných, stavím sa, že ten slabnúci je Aisiry.
    Arkus vidal príkaz dvaja za tou quariankov dva a jeden so mno. Rozdelili si biotikou a išli. Arkus utekal čo mohol keď počul další výstrel vedel presne kde má ísť . V tom začali padať plynové granáty . Mal chuť nadávať jak samotný otec všetkých zlosynov, lebo našiel strelca a spustil palbu zo svojho vidikara. Všetok ten dym mu však neuľahčoval mierenie . Biotička vedľa neho hodila wapr na protivníka. Obaja čakali na vhodnú príležitosť vypustiť cryo blast alebo insinerate zo svojích omnitool a medzitým sústredili pozornosť na strelca.

    Kasandra


    Bolo to ťažké rozhodnutie ale musela najprv riešiť strelca . Vystrelila viacej odhodení a ale cieľ sa šikovne pohyboval pomedzi prekážky . Hľadal si novú pozíciu.
    V tom do toho vletela akási quarianka . Než ju stihla zachytiť niečo dala Aisiry . Moment zaváhania strelec bol tak, že si znovu odokryl Aisiry. Nemala vzdialenosť ! Misia ! Quarianka sa postavila do strely . Kasandra Už v momente ked zbadala strelca musela konať biotickou vlnou obe odhodila . Asiri dostala priestrel rukou a tá neznáma quarianka bola zasiahnutá taktiež. A vtedy dorazili ďalší. Sivé kinetické brnia a čiernymi rukami . Niečo také nepoznala . Otvorili paľbu. Na obranu Kasandra vyškubla veľký plát a zakliesnila na pomerne dobré miesto . Dopadli tam výstreli z granátometu . Rozptýlenie spôsobilo , že ju dosť silno zasiahlo biotické odhodenie . Takmer narazila na stenu , čo aj narazila ale spamätala sa a stlmila náraz. Obe postrelené boli na kope , rýchlo som ich odtlačila do nového krytu . Teraz musela riešiť dva fronty strelec začal paľbu z ľahšej ručnej zbrane . Bariéra ju ochránila a vliezla do najptimálnejšieho krytu . Dvojice dole postupovala .V mysli si prebehla že ak sa Aisiry nedostane ošetrenie zomrie a ňou aj misia a to o zomieraní platilo pre obidvoch no teraz nemohla nič robiť. Spozornela, lebo z hora prichádzala nová paľba a kopec dymu .
    Horox
    Horox
    Bloodpack pyro
    Bloodpack pyro


    Počet príspevkov : 11
    Join date : 27.08.2010
    Age : 31

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Horox Ne august 29, 2010 9:19 pm

    Kryll

    Začalo sa to tam zbierať. Do boja sa vplietol aj akýsi Turián, ktorý to očividne myslel vážne. Nevedel som však na koho strane je, ale na mojej teda určite nie. Kasandra po mne vrhala všetku biotiku, ktorú dokázala vychrliť. Vdaka reflexom drella a inštinktu vraha som sa im dokázal vyhnúť, ale nie všetky ma neškodne obišli. Po prave, bol som už celkom dobitý. Ale nič čo by ma nezastavilo od splnenia misie.
    Turián na mňa spustil paľbu a moje ochrany už nemohli vydržať dlho. Zastavil som zbesilý frontálny útok a hodil sa za najbližší stĺp. Boli tam aj další, ktorí len čakali na vhodnú príležitosť úpáliť, zmraziť alebo ma rozštvrtiť. Protivníkov som nemienil podceňovať, a tak som vyskočil na jednu plošinu, kde som bol krytý. Bolo treba rýchlo vyriešiť problém nových príchodzích, Justicar a potom dokončiť Aisiry. Nič ľahké, šanca na to že všetko vyjde bola veľmi malá.
    Aj tak som zachoval kľud a čakal v kryte, kým sa sami dole pozabíjajú.
    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  An-Tarxamon Ne august 29, 2010 9:19 pm

    Dazirus a mjr. Amalkar
    https://www.youtube.com/watch?v=tzTgwSg1-m0&feature=related

    Dazirus - postupoval som, a na scanoch som videl množiacu sa aktivitu, okolo shal´drieninho signálu. Hmm, len aby to nebol Black Hand. V každom prípade som sa rozhodol vydať kominukačnú správu, aby sme sa tam navzájom nepostrieľali. No zrazu naliehavé hlásenie prerušilo moje úmysly.
    "Obrana! Dostávame signál z Battlecruiseru Cassiopea!"
    Gethovia a Quariani sa rozostavili do bojových postavení a strážili ma.

    Vysielanie

    Dazirus speaking: Commander superior, počúvam.
    Amalkar speaking: Pane, dostávame ťažkú paľbu z príchodzích salarianských lodí. Sú v prevahe.
    Dazirus speaking: Situácia, zhodnotenie.
    Amalkar speaking: Obranná formácia ich drží, ale prichádzajú straty. Žiadam o povolenie kooperácie s pozemnou základňou.
    Dazirus speaking: Bude to nebezpečné, ale obrana je pripravená. Vykonajte operáciu, aby ste nevzbudili maximum pozornosti.
    Amalkar speaking: Vykonám, commander superior, Cassiopea končí.
    Dazirus speaking: Veľa šťastia! Dazirus končí, koniec vysielania.

    Dazirus - sakra, ústup. Musíme sa reorganizovať, ale po Shal´drien si prídeme.

    Major Amalkar: Po ukončení vysielania všetky lode zaradili spätný chod, aby neporušili formáciu.
    "Kalisto, pripravte sa!"
    Nakoniec sme došli nad stanovené pozície, ktoré umožňovali pozemnej paľbe zasahovať ciele, ale ostať ako tak krytí.
    "Kalisto...páľ!"
    Z Noverie sa vzniesol ohnivý oblak striel a chaosu, ktorý zasahoval salarianske lode. Tie v zmätku a prekvapení začali narážať do seba a vybuchovať jedna po druhej.
    "Flotila Cassiopea, útok!"
    Bojové lode dokonali dielo skazy. Nakoniec sme útok odrazili, no vedeli sme, že je to len prvý krok. Naše straty mrzeli, ale boli nahraditeľné. Tvrdý výcvik sa konečne prejavil v dobrom svetle.
    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Radian Erechtenion Po august 30, 2010 12:38 pm

    Arkus Gamari: Arkus bol nahnevaný, lebo sa to všetko sypalo. Musíme sa rozdeliť. Neviem kto alebo čo tu nahádzal tie dymovnice ale zisti to . Asarijská biotička sa pohla smerom ku diere .
    Arkus sa posúval opatrne do predu, vediac, že proti nemu nestojí žiadny smrkač .
    ,,Ak bude treba rozstrieľam tútu budovu na márne kúsky!" pomyslel si.

    Zatiaľ sa arijka pripravila do riadneho krytú zo svojím nabitým tempestom a pripravenou biotikou.
    ,,Legitimujte sa !"
    Vybrala si miesto aby ju nemohli zasiahnúť ani prípadne rakety a granáty . To však obmedzovalo aj ju ale musela to spraviť na tomto mieste bola sama.
    (poznámka Arkus a Blackhand majú brnenia zo vzduchotesné armory aj s prilbamimi )

    Kasandra :
    Postrehla, že hore sa začalo peklo intenzívna paľba a kúdole valiaceho sa dymu .
    Venovať sa musela dvojici, ktorá odstránila prekážku . Turiana odhodila ale asarijka jej úder blokovala a sama útočila . Kombinovala biotiku s M-9 tempestom.
    ,,Tušila, že im ide o Aisiry istotne živú, nevedela kto je tam hore ale tušila, že by to mohli byť z tej istej strany."
    Rozhodla, že to musí vyriešiť inak, tam z hora by ju mohli ťažko zasiahnúť rozhodla sa preto pre inú cestu.
    Zodvihla Aisiry, ktorá bola ťažko ranená a silno krvácala . Biotickými barierami zastavila krvácanie. Samozrejme ju to nezachráni navždy ale zabráni strate krvi .

    Keď to dvojca BlackHandov videla zaváhala.Zdali, že chcú isť znovu do útoku.

    ,,Asiry je ťažko ranená, jej zranenia dokážem udržať na na chvíľu stabilizované aby nevykrvácala ale umiera ak ma neprivediete k lekárovi zomrie.

    A taktiež tejto quarianke by ste mali pomôcť, vrhla sa do streli, ktorá mala zabiť Aisiry. Neskúšajte zasiahnúť je v takom kritickom stave, že každý sekunda bez mojích blokov môže znamenať smrť."

    Dvojica dobre videla dieri po widow . A musela uznať . Ale nechcelo sa im veriť že by to tá quarianka spravila.

    Spojili sa a Arkusom. Ten bol uprostred obozretného postupu. Po správa okamžite skočil za nejaký poriadny kryz neprestal mieriť a počúval . Zaškrípal zubami .
    Musel to justikarovi uznať našiel ich slabé miesto. Čo ho však ešte viacej prekvapilo bola Shaeldrien . Dal povel aby ich odniesli a na justikara mieri celý čas a biotička aby bola pripravená .
    ,,Kde si ty červ?" zamrmlal si pre seba a obzrel sa zaroh odhadujúc situáciu.
    Meldawen Aini
    Meldawen Aini
    Blue Sun Trooper
    Blue Sun Trooper


    Počet príspevkov : 22
    Join date : 29.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty 1

    Odoslať  Meldawen Aini Po august 30, 2010 7:02 pm

    Zarya Konakry:
    Dole bol chaos, cez ten dym nebolo skoro vôbec nič vidieť, a tak sa Torea chystala zliesť dole a preskenovať Justicar. Ja som zatiaľ sedela v lodi a čakala na jej ďalšie pokyny.
    Zachytila som signál. Na palubnej doske mi naskočilo, že to ide práve z miesta kde sa údajne nachádza Justicar. Zľakla som sa keď som zistila, že ide od Shal´drien.
    "Torea!" Zakričala som do vysielačky. "Je tam Shal´drien, je to jedna z nás! Je ranená! Musíš ju zachrániť! Počuješ? Musíš ju zachrániť!"
    Pamätala som si ako po mojom poslednom rozhovore s Dazirusom pri mojom odchode povedal:"Shal´drien Innuya na nás spolieha."
    Ona ma však spočiatku ignorovala a tak som ďalej naliehala.
    "Torea, idem za tebou!" Vtedy sa ozvala a prísne mi povedala, aby som prestala panikáriť.
    „Zostaneš v lodi a kryjaš mi chrbát.“ Zavrčala ako masový vrah, až ma pri tom tóne zamrazilo. Povzdychla som si a rozhodla sa neodporovať, no i tak som neustále myslela na Shal´drien či je v poriadku a ako dlho bude.
    "Legitimujte sa!" Ozvalo sa z vysielačky.
    Niekto zdola zachytil náš signál. Svetlami som si posvietila dole do jamy v stene, ktorá tam ostala po našom útoku. Nikde som nikoho nevidela. Zrejme sa dobre schovala. Nevedela som čo robiť, či jej odpovedať alebo nie aby som nás neprezradila a nebodal ešte ohrozila našu základňu.
    "Torea, máme spoločnosť. Niekto o nás vie! Čo mám robiť?"



    Naposledy upravil Meldawen Aini dňa Po august 30, 2010 7:51 pm, celkom upravené 4 krát.
    C.V.O.K.
    C.V.O.K.
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper


    Počet príspevkov : 49
    Join date : 29.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  C.V.O.K. Po august 30, 2010 7:28 pm

    MUSIC : https://www.youtube.com/watch?v=xF7OfmNcQqE

    TOREA
    „D´Arvit!“ ušlo mi po tomto nemilom zistení. „Nemám čas riešiť tu nijaké love zoznamky, daj na to pozor, pokračujeme v akcii.“ Zadala som príkazy mladej Quarianke.
    „Moje meno je Darth Vader, a prišiel som k vám v miery.“ Zahlásila som do vysielačky neznámemu votrelcovi čo nás tak veľmi túžil spoznať. “Páľ.“ Dodala som stále na tej istej sekvencii a široko sa zaškerila keď Zarya poslušne vpustila do vnútra dierou v stene výstrel z laserového dela. Výkon bol minimálny - predsa len som mala od pána D. rozkaz nikomu neublížiť, a aj napriek tomu, že sa mi mravenisko čiernych obrnencov čo mali zjavne spadnuté na Justicar vôbec nepáčilo, rozhodla som sa urobiť výnimku a počúvnuť rozkaz nadriadeného. Navyše, kto vie čo by zas robila Zarya keby videla že nepočúvam. Ešte by tu všetkých skántrila. Cieľ som jej teda udala pár krokov severne od stredu miestnosti, pomerne bezpečne ďaleko od okolitých foriem života. Ako bolo v pláne malá prskavka urobila veľký hluk, veľa smradu a ďalšieho dymu. Dúfajme, že zaujala všetkých tam dole natoľko, aby na pár milisekúnd stuhli vo svojej činnosti, nevšimli si to malé čierne čosi čo sa elegantne zhuplo na lane do miestnosti a stratilo sa medzi kovovými podperami opusteného skladu. „Som dole. Zabav toho blbca. Mám faj výhľad. Sken bude hneď hotový. Za chvíľu som doma.“ Mrmlala som sekane do vysielačky keď som liezla pomedzi zhrdzavné piliere a dúfala, že sa nič neskazí a ja budem naozaj môcť splniť poslednú vetu. Jeden sken, obyčajný zasraty sken. Kurwa, pre taku hovadinu riskovať krk... Čupla som si a spustila prístroj v náručí.
    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Radian Erechtenion Ut august 31, 2010 7:44 pm

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Mpaq

    komentáre do súkromných správ alebo fora na to určeného
    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Radian Erechtenion Ut august 31, 2010 7:58 pm

    Arkus
    Výbuch otriasol celou miestnosťou . Arkus bol dosť ďaleko od miesta dopadu ale už sa mu evidentne vyjasňovalo . Kto mohol vedieť o ich terajšej pozícii a mať k dispozícii takú ťažkú palebnú silu.
    ,,Zoberte Aisiry zachráňte ju, ja idem po tom strelcovi ak sa bude dať zoberte aj tu quarianku ." Arkus skončil svoje spojenie a sústredil sa na prenasledovaného.

    Asari čo čakala pri diere mala šťastie, lebo výboj išiel dole. Klasický postup vykúdliť dieru niečím silným a potom vtrhnúť dnu. Nečakala a bioticky strhla časť stropu aby zavalila prístupovú cestu(myslene ako provizorna čiatočná prekážka nič veľké a neprejditeľné, lebo toľko koľko si bola ochotná použiť sili aby sa vládala ďalej biť) . Potom rýchlo prešla cez dvere vedúce na spojovacie schodište zablokovala ich a vyčkávala na spodnú skupinu.

    Kasandra a dvaja Black Handi(Turian heavy a Biotik Asari) dole.

    Výbuch uprosted miestnosti bol dosť masívny obom Black Handom zničil Tech-armory ale štíty vydržali . Ihneď sa pozbierali a namierili zbrane na Kasandru. Tú tlaková vlna odhodila do zadu. Ľahko sa zranila, lebo musela zabrdiť náraz a pritom držať Aisiry v rukách a zadržovať jej krvácanie.

    ,,Teraz alebo nikdy ak nepôjdeme zlyhá jaj moja tak vaša misia."

    Obaja videli, že im ťažko spraví niečo zásadné a javila záujem aby Aisiry žila, čo ich prekvapovalo ale neriešili to . Turiansky heavy kývol granátometom smerom k dverám . Rozkázal biotičke aby zobrala Shaeldrien a rozbehli sa k východu z miestnosti.

    Počkajte ešte chvíľku idem vyhotoviť plán situácie bo to začína byť neskutočný bordel Very Happy

    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Radian Erechtenion Ut august 31, 2010 8:07 pm

    (aby som sa vrátl k podstate, sme v opustenej výskumnej základne Seris council a máto veľa poschodí . hala alebo miestnosť kde sme mi má dva poschodia . Ako vidíte. Moja chyba že som nezadefinoval presné rozmery a vzhľad skorej

    Ďalšie doplňujúce Info Arkus hľadá toho strelca a je mimo miestnosť, lebo aj Kryll sa niekde skryl . Takže momentálne čakám na odpoveď Krylla v miestnosti riešime dvoch polomrtvych jedného justikara čo môže veľké hovno a troch ozbrojencov a vás . Môžete ísť aj za Arkusom ak chcete ale vidieť ste ho nevideli tkaže nejak inak
    )
    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Blúznenie Shal´drien Innuya

    Odoslať  An-Tarxamon Ut august 31, 2010 8:49 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=K_IsptRrIak

    Shal´drien Innuya nesená na pokraji jej životných funkcií. To čo tu píšem je blúznenie. Veci, ktoré povie sú normálne, veci, ktoré si myslí, sú kurzívou.

    Indikátor núdzových funkcii blikal a Shal´drien nesená na pleci niekoľkokrát trhane zavzdychala.
    Prechádzala som sa po battlecruiseri Anyxar, vlajkovej lodi flotily. Všetko bolo akési temné a tiché. Migrant Fleet si razila cestu vesmírom a všetko bolo pokojné. Svetlá mdlo osvetľovali chodbu. Jeden vojak ma pozdravil. Niečo nebolo v poriadku.
    "Musím nájsť mostík!" Shal´drien vykríkla
    Rozbehla som sa a súčasne sa rozozneli sirény. Loď sa otriasla výbuchom a okamžite sa spustila krycia paľba. Vbehla som na mostík. Komandér bol ranený a vydával príkazy. Chytil ma za ruku a zúfalo ma poprosil o láskavosť.
    "Nesklamem vás," slabo vzdychla Shal´drien a nepokojne sa zamrvila.
    Utekala som k hangárom. Všetci kričali. Snažili sa niečo robiť, alebo len postávali v agónii. Jedno dieťa ma zastavilo, že kde má mamku. Len som ho odostila. Prepáč...
    "...nie je...čas," shal´drien na pleci asarijky len slabo hlesla.
    Azúrové hliadky na stanovišitia! znelo hlásenie. nasadla som a už ma zariadenie so strojom katapultovalo do vesmíru. Hneď sme sa ocitli v zúrivej paľbe. Stíhače na oboch stranách padali po explóziách. Až teraz som si všimla, že battlecruiser Anyxar má v stene dieru ako hrom. Niektoré lode flotily boli zasiahnuté, iné mali šťastie. Od vážnych zásahov po mierne. Aj útočiace lode ale trpeli a obrana sa zrejme konečne podarí.
    "Salariani...obídeme ich"
    Náš plán bol jednoduchý, pár rozbuškami vyradiť riadenie lodí a zvyšok dokončí flotila. Plán sa naplňal keď tu...návrat?! Oh nie...útočiace lode sa zjavovali stále vo väčšom počte. Vydržíme.
    "Núdzový skok," zalapala shal´drien.
    Stíhače sa vracali a lode skákali preč. Rýchlo som nastavila kurz. Poďme! Ostal tam jeden, dvaja. Nemôžu sa hýbať! Nechajte ich! Nie! Ser na to! Streľba bola nepriehľadná. Buuum, aaaargh, zásah. Loď mi ostala visieť v priestore. Flotila skočila preč a útočníci sa stiahli.
    "Nie..."
    Môj stíhač mieril preč. Stihla som ešte vyslať správu, ale aj komunikačné zariadenie vypovedalo službu. Bol zázrak, že ešte letím. Núdzový zdroj. Vedomie sa mi strácalo.
    "Vrátim sa...sľubujem..." Shal´drien tieto slová vyslovila sotva počuteľným šepotom.
    Tíško som šepla a oči sa mi zatvorili. Viac som si nepamätala

    Indikátor batérie zablikal a Shal´drien ochabla na pleci asarijky. Tiché pípanie signalizovalo, že bojuje medzi životom a smrťou. Už ďalej nehovorila.

    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Radian Erechtenion St september 01, 2010 8:56 pm

    Arkus Gamari:
    Všetko sa to tak strašne pokašlalo. Aisiry tak strašne zriadili potom tento úskok. To všetko Arkusa rozladilo strelba za ním utíchala ako pokračoval v hľadaní svojho súpera. Vyhodil to z hlavy a sústredil sa zvažoval možnosti.
    ,,Ma zo sebov Widow, proti takej zbrani mi nepomôže ani tech-armor navrch." zahromžil .
    Dúfal, že obdrží lepšie správy od tímov, ktoré mali vykonať zvyšok zmluvy.
    ,,Bude to tak ako sme chceli, čo sme ľudské bábovky !"
    S tým, že na seba všetkých poženú počítali a podľa toho sa aj zariadzovali .
    Postranné svetlá slabo osvetľovali chodbu čo sa na konci točila do ľava. Počul každý svoj krok a výdych.
    Meldawen Aini
    Meldawen Aini
    Blue Sun Trooper
    Blue Sun Trooper


    Počet príspevkov : 22
    Join date : 29.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Meldawen Aini Pi september 03, 2010 6:44 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=Q4N-Mjf9GD4 (Aj keď to k tomu veľmi nejde, musím ju sen dať xD xD)
    „Ou Shit!“ Skríkla som, pri pohľade na spadnutú stenu budovy. Dúfala som len, že Torea neostala niekde pod ňou.
    *Kto vie, čo sa tam dole teraz odohráva. *
    „Torea, žiješ? Si v poriadku? Kde si? Ako to tam vyzerá?“
    Nahnevala som sa na toho nezodpovedného hajzlíka údajne nežného pohlavia s chuťou po zabíjaní, ktorý nám to všetko prekazil.
    *No veľmi zhovorčivý a priateľský teda nie sú.* Pomyslela som si.
    „Torea, zhoda!“ Zakričala som, keď sa mi na holograme objavila tvár Justicar.
    „Je to Kasandra!“
    Vtedy som mala obrovskú chuť vypáliť do steny ďalšiu dieru aby sa Torea rýchlejšie dostala z budovy, ale nevedela som zachytiť jej pozíciu. Zrejme mi posledný výbuch poškodil, radary. *Dazirus bude mať radosť.* Pomyslela som si ironicky, pri pohľade na vypadávajúci signál mojich radarov.
    „Torea, neviem kde si udaj mi pozíciu a rýchlo sa vráť!“
    C.V.O.K.
    C.V.O.K.
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper


    Počet príspevkov : 49
    Join date : 29.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  C.V.O.K. Pi september 03, 2010 7:52 pm

    TOREA

    Music opakovane tá čo predtým =) https://www.youtube.com/watch?v=xF7OfmNcQqE

    „Výborne, lepšie to už byť nemôže.“ Zhrnula som všetky nové poznatky do jednej krátkej vety. Narovnala som sa a rýchlo si to po železných nosníkoch prekľučkovala až k jednému malému výčnelku v stene. Lokalizátorom som Zaryi zaslala na loď súradnice a sťažka si vydýchla. Východ je zavalený, dym v miestnosti ustupuje, člen Dazirusovej posádky tu pomaly ale isto umiera a chudák Aisiry na tom taktiež nie je o bohvie o čo lepšie. Plus zlatý klinec programu, našim hlavným cieľom je samotná bohyňa spravodlivosti. Vymenovať všetky nadávky sveta by bolo v tejto situácii málo. „Som v poriadku, ty okamžite kontaktuj Battlecruiser a zvestuj radostnú novinu Dazirusovi. A nejak šetrne sa zmieň o tom že sme prišli trošičku neskôr ako bolo v pláne.“ Oprela som sa, odložila skener a z batohu vytiahla „drobnú“ muníciu. Pri tom čo sa deje dole jeden nikdy nevie... A odistila som Magnum 47M. „Aisiry má škaredé zranenia a nebyť Justicar tak myslím že už tu holka nie je. Tá tvoja Shal´Drien to tiež poriadne schytala a nejaký blázni to s ňou tiahnu ku schodisku, k tomu treba rátať s tým že sa tu potuluje ešte pár vynikajúcich strelcov ktorý to majú na svedomí a dole sa to priam hemží ďalšími ťažko odencami.“ Vysypala som zo seba jedným dychom. „Tak nejak v skratke k otázke ako to tu vyzerá, a že nášho šéfka srdečne pozdravujem a čakám na ďalšie rozkazy.“ S týmito slovami som spojenie prerušila. Z časti preto aby Qarianka nemohla namietať no hlavný dôvod bol že som sa dlhším rozhovorom nechcela prezradiť spoluobčanom tam dole. Povzdychla som si a usmiala sa pri myšlienke ako si Dazirusov hnev zlízne Zarya. No čo, som sviňa ale to už predsa vedia nie?
    Smiech ma ale prešiel okamžite keď som sa pozrela pod seba- táto časť môjho života teda rozhodne nebude prechádzka rúžovým sadom. Všetky zmysli som napla na hranicu síl, skontrolovala funkčnosť a dostupnosť zbraní, a začala si pozornejšie prehliadať terén. Z pozície špeha som sa pomali preorientúvala do role lovca. Nemôžem to predsa nechať len tak, malý darček naviac by mi u pána D. mohol aspoň čiastočne zmazať ten premeškaný začiatok. Hlavou mi začali hmýriť nápady ako z toho vyťažiť čo najviac.
    Twisted Evil
    GirappAWt
    GirappAWt
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper


    Počet príspevkov : 35
    Join date : 01.09.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  GirappAWt Pi september 03, 2010 8:14 pm

    CLERIC:

    https://www.youtube.com/watch?v=MsLDzfgjogg

    Čakali sme zelenú na vykonanie operácie a zatiaľ sme sa sťahovali späť. Podľa rozkazov mal byť môj battlecruiser čosi ako bezpečnostná poistka pre prípad, že by hrozilo prelomenie obrany.
    „Hlásenie o poškodení!“
    „Diaľkové senzory vyradené, pravý prídavný motor funguje iba na 50%...“
    „Čo hlavné laserové batérie?“
    „Paľba zo všetkých predných batérií, ich funkčnosť je 82%.“
    Loďou otriasol ďalší výbuch ale to nebolo nič vínimočné.
    „Dobre dosť bolo informácií!“
    Znel môj ďalší rozkaz.
    „Uzavrite torpédové výpuste a dobite vo všetkých protónové torpéda! Je kvadrant 97,28 voľný?“
    „Kvadrant voľný!“
    „Prepočítaje koordináty na nízko sekvenčný skok.“
    Ďalšia séria výbuchou.
    „Je to niečo vážne?“
    „Je to iba pretrhnutý plášť ľavej hemisféry.“
    Nebolo to nič vážne. Ak by sa jednalo o loď nejakej inej rasy mohol by to byť pre nich vážny problém, ale gethské lode mali aj tak nízku hladinu gravitácie a takmer žiadnu atmosféru, takže akýkoľvek únik nepredstavoval žiadne podstatné riziko. Z komunikátora sa konečne ozvalo:
    „Cleric, vykonajte operáciu!“
    „Rozumiem.“
    Potvrdil som príjem.
    „Prepočítavanie?“
    „Sme pripravený commander!“
    „Skok do kvadrantu 97,28!“
    Battecruiser ktorý bol na pravom krídle, na okraji línie vykonal nískosekvečný skok hyperpriestorom a ocitol sa provou otočený k bitke tak, že mal na muške pohonné jednotky Salarianskych krížnikov. Okamžite potom čo sme sa ocitli na určenej pozícií som vydal rozkazi:
    „Otvoriť torpédové výpuste, zamerať pohonné jednotky, paľba zo všetkých terminálov! Začnite prepočítavanie ku skoku do kvadrantu 97,11!“
    Z celkovo šiestich torpédových výpustí battlecruiser vypálil šesť torpéd zameraných na pohonné jednotky šiestich Salarianskych krížnikov. Päť torpéd našlo určené ciele. Pohonné jednotky buď úplne explodovali alebo boly výrazne poškodené. Dva krížniky ktoré sa snažili oddeliť skupinu našich lodí na ľavom krídle zastavili. Zostali im iba pomocné motory takže neboly schopné ani prudkého manévrovania. Zvyšné tri zasiahnuté lode postupovali oveľa pomalšie.
    „Skok do kvadrantu 97,11!“
    Battlecruiser asi na tri sekundy opäť zmizol a objavil sa v určenom kvadrante.
    „Mám tu aktivitu v kvadrante 97,12!“
    Hlásil operátor.
    Meldawen Aini
    Meldawen Aini
    Blue Sun Trooper
    Blue Sun Trooper


    Počet príspevkov : 22
    Join date : 29.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Meldawen Aini Pi september 03, 2010 8:19 pm

    Dole je čiastočné peklo. Aspoň tak som to pochopila z Toreinho rozprávanie. A nech je, čo mňa to trápi? Veď mi môže byť ukradnutá a navyše, ona silou mocou chcela všetko riešiť, tak nech sa z tých sračiek dostane sama, hlavne tak aby neublížila Shel´drien ani Aisiri.
    „Pane, Torea zistila, že je to Kasandra. No nastali komplikácie a jeden výbuch zavalil cestu ku Toree a navyše mne poškodil radary. Od Torei som dostala správu, že Shal´drien aj Aisiri sú ranené a bojujú o život, no má ich Kasandra. Torea sa ešte zmienila o tom, že tam prišla neskoro, a tak ich nestihla zastaviť. Ledva stihla zoskenovať Kasandru. Ešte hovorí, že tam máme dáku spoločnosť, ale ani sama nevie akú. To je asi tak všetko, pane.“
    Hnevala som sa prečo si to zlíznem ja a nie Torea. Mohol by aj jej potom vynadať, keďže teraz je nedostupná vysielačke.
    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  An-Tarxamon Pi september 03, 2010 8:29 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=Ymwf2ucOfQ0&feature=related
    Dazirus

    "Pane, vysielanie, odosielateľ sa identifikoval ako Zarya Konakry," hlásil mi Lieutenant superior, veliteľ komunikácie.
    "Prepojte mi ju," prikázal som stroho.
    Chvíľku trvalo, ale už som ju mal na reproduktoroch a to, čo som počul ma veľmi nepotešilo.
    "Takže mi chcete povedať, že Shal´drien je ranená a Aisiry tiež a spolu tam umierajú?" vstúpila do mňa obrovská zlosť. Mizerný Blood Pack má v tom určite prsty, respektíve istá Konfederácia, ktorej existencia bola predmetom sporov v našich končinách. Toto bol zrejme dôkaz.
    "Kasandra je to teda," pokračoval som, "aspoň niečo."
    Pozrel som na radary, ktoré ukazovali, že pozemná obrana a plán cmd. inf. Clerica účinkoval, takže cesta by mala byť voľná.
    "Tie dve tam nechajte, bude o ne postarané, príďte na loď, OBIDVE," zdôraznil som, "a hláste sa v mojej kajute."
    Rovnakú správu som vyslal aj Torei. Majú mi čo vysvetľovať.
    GirappAWt
    GirappAWt
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper


    Počet príspevkov : 35
    Join date : 01.09.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  GirappAWt Pi september 03, 2010 10:26 pm

    CLERIC:

    To je priamo za nami! Uvedomil som si.
    „Aká aktivita?“
    Než mi ktokoľvek stihol dať odpoveď prenos z M.R.P. - hlavného snímacieho protokolu na obrazovku zobrazil ako sa odnikiaľ vynorila letka Salarianskych stíhačov.
    „Beam batérie nech od nás držia tých stíhačov ďalej!“
    Stíhači sa rozptýlili takže nemalo význam ich prenasledovať, na to sú určený naši stíhači nie veľké lode. Skôr ma trápil to, že sa zjavili odnikiaľ!
    „Pokračujeme, pripravte protónové torpéda, páľte bez povelu. A pripravte vysielanie, spojte ma s C.S. Dazirusom!“
    Protónové torpéda boli nesúvisle vypúšťané z terminálov a zasiahli sme pohonné jednotky ďalších dvoch lodí. Salariáni si ale už asi uvedomili, o čo sa snažíme a začali lode obracať tak aby nás mali ich hlavné delá na dostrel. Zostávalo už iba niekoľko sekúnd aby sme boli na dostrel od troch Salariánskych krížnikov. Chcelo to rozhodnúť sa rýchlo.
    „Skok do kvadrantu 97,33, okamžite!“
    Vedel som, že bez prepočtu je to riziko, ale rozhodne menšie než byť vystavený paľbe troch krížnikov súčasne. Po ukončení skoku prišiel výbuch mostík zaplavilo červené svetlo. Na ktorýkoľvek panel som sa pozrel bolo tam veľa červených kontroliek.
    „Čo sa stalo?!“
    Operátor zobrazil 3D model Battlecruiseru.
    „Máme tu čistý priestrel! Museli zasiahnuť poškodený plášť pravej hemisféry a strela prenikla celým trupom. Vlastne, zhmotnili sme sa do dráhy jej letu.“
    „Uzavrite poškodené sekcie!“
    „Commander, vysielanie je pripravené...“
    Com. Inf. CLERIC SPEAKING:
    "Commander Dazirus, pane mám dôvod domnievať sa, že Salarianom čoskoro dorazia posili."
    Com. Sup. DAZIRUS SPEAKING:
    "Commander Cleric, skúste ich nahnať nad pozície obrany základne Kalisto, pozemné zbrane ich vyradia a nebudú môcť poslať správu."
    Com. Inf. CLERIC SPEAKING:
    "Urobíme všetko čo bude možné, pane nemal by som upozorniť na zmenu situácie aj Zaryu?"
    Com. Sup. DAZIRUS SPEAKING:
    "Zaryy cestu uvoľníme...myslím, že by sme vám mohli poslať posily, dva battecriusery na priehradnú paľbu."
    Com. Inf. CLERIC SPEAKING:
    "Rozumiem, ďakujem. Ozvem sa ak nastane zmena! Cleric koniec."
    Com. Sup. DAZIRUS SPEAKING:
    "Skočia ku vám Balasir a Menerhar, oba battlecruisery, ktoré vám pomôžu vohnať ich na smrť, ak bude treba, prídem osobne s Cassiopeou. Rozkazy máte, Dazirus koniec a vypnutie."
    Spojenie bolo plánovane prerušené.
    „Pane neviem či je rozumé s loďou v tomto stave...“
    Namietal operátor.
    „Beriem to na vedomie, ale situácia si vyžaduje aby som jednal opačne.“
    Odpovedal som bezvýrazným hlasom.
    Meldawen Aini
    Meldawen Aini
    Blue Sun Trooper
    Blue Sun Trooper


    Počet príspevkov : 22
    Join date : 29.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Meldawen Aini Ne september 05, 2010 4:12 pm

    *No a máme po chlebe.* Pomyslela som si. Dazirus bol poriadne napálený na nás a to sa ešte Torea snažila vyhovárať. Tá baba to nemá v hlave v poriadku.
    „HEJ! Zhoď mi zo severnej strany lano!“ Zakričala mi do ucha až ma tak heglo. Ak ma chce zabiť, tak nech to spraví rýchlo a nie takto!
    Loďou som preletela na severnú stranu budovy a zo spodného otvoru som spustila lano.
    Konečne som zachytila jej telesnú teplotu na radare. Predsa len trochu fungoval, aj keď signál mi stále vypadával, bola som rada, že aspoň niečo vidím.
    Sledovala som ako sa vyšplhala po lane až na strechu a tam rýchlo prebehla na svoju loď.
    *Misia splnená.* Povedala som si vzduchu. Len teraz sa ešte dostať do atmosféry cez túto kopu lodí čo je okolo tak aby sme neschytali žiadne zásahy.
    „Torea, dostala si pokyny?“ Opýtala som sa.
    „Hej dostala. Odchádzame!“ Zavelila. Zjavne nebola nadšená tým čo sa dozvedela od Dazirusa, nech to bolo čokoľvek. *Zrejme nedostane takú vysokú odmenu ako má....* Uvažovala som.
    Počkala som, kým sa s loďou vzniesla do priestoru a zahlásila mi súradnice, ktorými sa chcela dostať preč z tohto bojiska.
    „Dobre rozumiem.“ Odpovedala som jej a nasledovala jej loď.
    Kamkoľvek som sa pozrela, niečo vybuchlo. Všade bol boj. Priala som si len aby jedná z tých bomb nezasiahla aj nás, práve teraz, keď sme na odchode.
    „Torea, máme spoločnosť. Zlyhávajú mi radary, tak zisti kto to je!“
    „Ty mi tu velíš?“ Opýtala sa nazlosteným hlasom.
    „Bohužiaľ nie, ale...“
    „Ale drž klapačku!“ Zakričala. „Snažím sa pracovať a dostať nás z tejto prestrelky.“
    Bola som z nej právania boli nervózny. Ona nie je vôbec veliteľský typ. Dúfam, že na budúce mi Dazi nedá podobnú misiu a hlavne s ňou.
    „Salariáni!“ Znova zakričala po chvíli ticha.
    Teraz sme v peknej kaši. Sami sa cez to pole plné striel a bomb a hlavne tú armádu lodí až k Dazirusovi určite nedostaneme. Potrebujeme pomoc, ale koho. Jediný, koho loď je funkčná je Torea a tá zjavne ide na vlastnú päsť a tá na ostatných, čiže mňa, zvysoka kašle.
    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Radian Erechtenion Po september 06, 2010 1:08 pm

    Black Hand skupina:

    Sniper, čo pozoruje situáciu pred opustenou základňou(áno je to tá kde je Arkus a zvyšok, písal som tu kdesi keď sme tu prišli.)

    Asari, bola dôkladne zakuklená tepelne aj opticky. Do Situácie nemohla zasiahnúť, kedže tam dole boli v obrovskej presile. Náhle sa stiahli ale nie všetci.
    Riskla spojenie z veliteľom a zvyškom skupiny: ,,Neznámy útočník, vizuálne potvrdzujem jednotky Gethov spolupracujúce s organikmi."
    (tu popisuje situáciu tým čo sú dnu)

    Traja black handi čo zostali s Kasandrou sa hnali základňou. Keď sa dozvedeli novinku, jediná vec čo v nich skrslo bola zrada ! Udala im aj pozície, na ktorých Shal drienin mecenáš nechal svojích poskokov. Ich prvotným cieľom bolo dostať sa von a zaistiť Aisiry riadnu lekársku pomoc. Keď nad tým uvažovali nemali veľa možností. Lebo ich práve znovu informovala (ano tá asari čo je vonku), že senzory zachytávajú solídnu bitku veľkých lodí . Musia nájsť doktora na noverii. Vzhľadom k množstvu výskumnýc staníc tu prítomných to by nemal byť problém . Možno..


    Kasandra:
    ,,Ani moja biotika nedokáže to zranenie držať na veky a odlet s planéty je neakceptovateľný ak chcete aby žila."
    To všetkých dosť popudilo a ona cítila, že ochota strieľať by sa tu našla hojnejšie ako krogani na Tuchanke.


    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  An-Tarxamon Po september 06, 2010 2:36 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=x8zsE5zdlsQ

    Dazirus:
    Z bezpečia svojej lode som videl, že napriek našej snahe sme utŕžili mohutné údery a víťazstvo, ak sa to vôbec dá nazvať víťazstvom, je draho zaplatené. Cassiopea rozmetávala mohutnou paľbou zvyšky salarianskej flotily a bude isté, že ďalší postup bude omnoho opatrnejší.
    "Pripravte pozíciu pre Toreu a Zaryu, nech sem prídu," prikázal som.
    Delá pálili, ale bitka sa pomaly ale isto skláňala na našu stranu. Jediné, čo mi robilo starosti bola bezvedomá Shal´drien, ale vedel som, že si želá, aby ju odniesol Black Hand. Tak to má byť. Už vysielala len slabunký signál. Ale ona prežije, tak, ako keď sme ju našli.
    Battlecruisery Balasir a Menerhar sa ohlásili, že situácia sa lepší, ale Clericova loď je nebezpečne poškodená. Buchol som päsťou do stola. Na druhej strane, čo už.
    "Stiahneme sa na základňu a vystrojíme tri battlesruisery na jednanie s Black Handom!" začal som zhurta, "major Amalkar, máte to tu na povel, som vo svojej kajute."
    S týmto som odišiel a ponoril sa do hlbokého sústredenia.

    Major Amalkar:
    Commander superior odišiel nabrúsený ako britva. Očividne ho hnevalo, že sa toto udialo, no toto by nepredvídal ani vojnový génius.
    "Tak ste počuli, lenivci!" začal som vydávať rozkazy, "zabezpečte priestor a ideme na základňu."
    Vojaci sa rýchlo hýbali. Bola to radosť pozerať, no nikdy sa nesmie zľaviť z ostražitosti. Mali sme šťastie v nešťastí.
    "Ak niečo, pripravte na Kalisto (základňa) EMP spolu s iónovou strelou, nech nám tu nikto neskáče."
    Čosi zašušťalo v mikrofóne a bolo jasné, že vše je pripravené. Výborne, uškrnul som sa. Teraz už len nech sa tie dve vrátia. Dovtedy...počkáme...
    GirappAWt
    GirappAWt
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper


    Počet príspevkov : 35
    Join date : 01.09.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  GirappAWt Po september 06, 2010 6:05 pm

    CLERIC:

    https://www.youtube.com/watch?v=Rjs08E-Ps7w

    Čakali sme na pozícií na battlecruiseri keď sa ozval operátor:
    „Commander, zachytil som signáli lodí Torei a Zaryi.“
    V mojom operačnom sistéme sa spustil citový protokol a ja som si dovolil mať výťazoslávny pocit. Ten však trval asi dve sekundy.
    „Približuje sa k nim formácia Salarianských stíhačov.“
    „A SAKRA!“
    Zanadával som.
    „M.R.P. zoom na 80%.“
    Na obrazovkách prenosového protokolu sa zobrazili mierne trhané a nadskakujúce zábery dvoch letiacich lodí. Torea a Zarya. Pozrel som sa na radar na ktorom boly dané lode vyznačené. Z prava aj zľava sa k nim blížilo dohromady asi dvadsať „červených bodiek.“
    „Koľko máme času než budú nadostrel?“
    „Neviem to odhadnúť pane! Pane, Cassiopea po nich pály!“
    „Zoom 120%!“
    S týmto rozlíšením a z aktuálnym stavom plášťa battlecruiseru mala už obrazovka značné problémi z rozlíšením. Napäto som sledoval energetické výstreli ktoré mierili na letku stíhačov. Cassiope sa podarilo niekoľko zásahov, ale Salariani neboly natoľko hlúpy aby sa nechali len tak zostreľovať. Letka sa rozptýlila tak, že zo vzdialenosti ktorá bola medzi loďami a palebnými batériami Cassiopei, nebolo možné nič zasiahnuť.
    „Je medzi uzavretými sekciami aj hangár?“
    „Nie pane!“
    „A zostali nám v hangáry nejaké fregaty?“
    „Áno, ale čo...“
    „Upovedomte troch pilotov strelcov nech sa tam dostavia. Potom pokračujte v operácií keď dorazia posili!“
    „Pane, velíte tejto lodi nemôžete len tak...“
    „Torea a Zarya sú jedny z priorít tejto misie!“
    Rázne som mu skočil do rečí a dal som mu najavo, že nechcem počuť ani slovo. Potom som sa už ponáhľal preč z mostíka. Výťah našťastie ešte fungoval. Spustil som sa ním na palubu na ktorej sa hangár nachádzal. Východ z výťahu nebol ďaleko od hangáru a tak som vzdialenosť ktorá ma od neho oddeľovala prebehol. V hangáry som sa nalodil na najbližšiu fregatu. Fregaty boly v podstate výsadkové lode, väčie a o čosi pomalšie ako stíhačky, tvarom pripomínajúce osy alebo sršne. Prednostne sú určené na výsadok a útok vzduch – zem, majú ale aj trojicu streleckých batérií keby boly fregaty napadnuté stíhačmi alebo inými vzdušnými zariadeniami. Dve sú na prove pod pilotným centrom na pravej a ľavej strane a jedna je vzadu. Kým dorazili do hangáru piloti – strelci bol to iba okamih, no do tej doby už fregata bola plne pripravená na štart. Nečakal som kým sa strelci usadia, vyrazil som akonáhle boly nalodený. Vydal som operátorovi príkaz aby otvoril vstupné štíty hangáru a s fregatou som vyplával do vesmírneho priestoru. Zvýšil som výkon motorov na maximum a letel priamo oproti Torei a Zaryii.
    „Do pekla, prečo to nemôže ísť rýchlejšie! DO PEKLA!“
    Nadával som keď som cez prenosový protokol videl záblesky blasterov ktoré boli namierené proti Torei a Zaryii. Cassiopei sa podarilo zasiahnuť jedného stíhača, ale zdalo sa, že s paľbou nadiaľku prestali, pretože stíhači boly už príliš blízko a bolo tu veľké riziko, že zasiahnu niekoho koho by neradi.
    „Strelci pripravte sa!“
    Vydal som výstrahu keď som si všimol panel merajúci vzdialenosť ktorá nás delila od letky prenasledovateľou. Aktivoval som vysielačku:
    „Torea, Zaryia, tu commander Cleric, kryjeme vám chrbát!“
    Ohlásil som sa im. V tom okamihu, predné batérie spustili paľbu.
    C.V.O.K.
    C.V.O.K.
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper


    Počet príspevkov : 49
    Join date : 29.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty ...

    Odoslať  C.V.O.K. Ut september 07, 2010 5:58 pm

    TOREA :

    podmaz : https://www.youtube.com/watch?v=_0SEeuuU_bk

    Kdesi za mnou sa ozval mohutný zásah – fegaty nelenily.
    „Nemal by Commander Inferior náhodou sedieť vo vyhriatom kresle svojej lode a všetky tie prehlboké rozumy rozdávať podriadenej flotile vysielačkou?“ Neveriacky som nad týmto nezvyklým javom pokrútila hlavou a urobila prudkú točitú vývrtku doľava aby som sa zbavila malého salariánskeho ostňa čo ma strieľal do zadku. Lenže asi som podcenila jeho mršnosť, lebo ma hajzlik do bodky okopíroval a ďalej si pokojne pokračoval v načatej práci. *Čer ho vezmi, moje štíty nik ničiť nebude. * prestalo ma to baviť a poslala som mu chrta. Senzorická raketa ktorá svoj cieľ prenásleduje až kým sa nestretnú v oslnivom ohňostroji ma nesklamala, a ja som sa voľne vrátila na pozíciu po Zaryinom pravom boku.
    „Pri všetkej úcte...“ Zatiahla ironicky „Nemala by si sa im ozvať späť keď už tu tak profesionálne velíš?“
    „Pri všetkej úcte,“ zaškrípala som zubami, “keďže ti tu tak horlivo zachraňujem krk, nemohla by si mi na oplátku ty, aspoň na chvíľu držať jazyk za zubami?“ Všetku palebnú silu som zamerala na akéhosi pomäteného stíhača ktorý nám šiel s otvorenou náručou priamo oproti – prevádzkoval taktiku páliť a páliť až kým nedôjdu štíty. Chudák mal tú smolu, že moje znesú viac ako by jeden na takú malú loďku povedal. Po pár dobre mierených strelách som mu vyhodila štíty, a potom už netrvalo dlho aby vzplanul červeným plameňom.
    „Čo teda mieniš robiť?“ Zavrčala do vysielačky. Podľa intonácie by som tipovala že ju niečo trápi, a odhadom k situácii ...
    „Kľudni hormóny Qarianka, škrie ťa že som lepší strelec ako ty?“ Achh.... Ona nemá radary a chúďa mieri len naslepo... No jasné, to sú výhovorky ako z materskej škôlky. Zazubila som sa a pozorne si prezrela stav bojového poľa. Fregaty stihli vyradiť šesť ďalších stíhačov, čo znamená že stav je 5.5 (pretože Zarya je dočasne hendikepovaná) verzus 10 vraždiacich idiotov
    „Do psej matere! Schytala som to!“ Zrevala Zarya až mnou trhlo. „ Z ľava som bez štítov, zvyšok klesol na 20%, musím zmiznúť, kým ma tu roztrhajú na atómy!“ Kňučala ďalej.
    Zákerný páchateľ tohto zločinu mi v amoku zlosti neunikal dlho, po krátkej naťahovačke sa jeho plavidlo porúčalo v neprirodzenej pravotočivej krivke mimo senzory.
    9.
    A Zarya bez štítov.
    Čo teraz? Môcť ju tu tak nechať... Lenže informácie má ona, a podeliť sa nimi ako vidno nechce. Siahla som po núdzovom pláne - „rýchlo s verou a bez zábran“ a zadala jej rozkaz. „ Keď poviem teraz, budeš plnou parou páliť k Dazirusovy, nebudeš sa obzerať, nebudeš mať žiadne stupídne otázky, jednoducho budeš letieť vpred, nestarajúc sa o nič okolo. Jasné?“
    „Tak pŕŕŕŕ, a čo ty?“ Ozvala sa okamžite.
    „.....“ Bola moja jediná snaha o ďalšiu komunikáciu.
    Preladila som stanicu a rozhodla sa kontaktovať fregaty. „ Commander Cleric, hlási sa Torea. Vrelo ďakujem za vašu podporu, zachránili ste nám krk, no myslím že teraz ide o viac. Zarya prišla o štíty a v jej lodi sú uložené všetky zistené data. Potrebuje okamžitú eskortu na palubu battlecruiseru, ste schopný vykriť ju až kým nedosiahne cieľ?“

    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Radian Erechtenion Ut september 07, 2010 6:29 pm

    Black hand + Kasandra

    https://www.youtube.com/watch?v=bmnYUCln6bQ

    Black Hand eskortoval Kasandru k ich lodi tam sa stretli zo sniprom . Urýchlene odleteli k najbližšiemu stredisku hľadať pomoc. Taký bol rozkaz ich veliteľa zachrániť Aisiry .
    Vtrhli tam a vyžadovali aby prišiel doktor, prítomné Asari sa zdesili keď uvideli Justikara. Kasandra potvrdila ich verziu. Stráže boli napäté ale nakoniec bol prizvaný doktor .

    Kasandra:,,Postarajte sa aj o tú quarianku, to čo robila v prospech mojej misie a jej prežitie bude moja vdačnosť.

    Black Hand Asari : Namierila na Kasandru svoju zbraň .
    ,,Ona je tvoj cieľ ? Tak prečo ju chrániš ?"

    Kasandra: ,,Je môj cieľ ale nieje mojím záujmom zabiť ju ani nikoho z vás." odpovedala a správala sa tak stoicky ako vie len Justikar.

    ,,Doktor pôjdem s vami až na miesto musím minimalizovať možnosť jej smrti."
    Black handi sa chceli na ňu vrhnúť ale stráže a samotný justikar sa proti nim postavili. Všetci zastali.
    ,,Informáciu mi môže povedať dobrovoľne, ak mi ju dá nemám jej prečo ubližovať, ak mi v tom budete brániť budem s vami musieť bojovať. No zatiaľ máte moje slovo, že jej nič nespravím ani vám , tento moment je v súlade s kódom." Turian chcel ísť do predu ale asari ho zadržala, pokynula hlavou . Slovo Justikara sa zdalo bolo medzi Asari symbol.
    Rozhodli sa, že svoje sili rozdelia dvaja zostanú tu a dvaja pôjdu späť po Arkusa .
    Neochotne ale predsa nechali Aisiry zmyznúť za dverami ošetrovne. Nasledovala ju Shal drien . Dvaja čo zostali sa pripravili do najlepších možných pozíci brániť sál proti vonkajšku ak by Arkus a ich dvaja spolubojovníci neuspeli sú poslednou prekážkou pred Aisriy . Zostal Sniper a Biotička. Turian a Asarijská biotička utekali pomôcť Arkusovi.


    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  An-Tarxamon Ut september 07, 2010 7:07 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=9d3ucdRgpNQ&feature=related

    Major Amalkar:
    Konečne sme zachytili tie dve. Výborne. Snažili sme sa im robiť palebnú clonu, len nech nám nevletia do flakovej paľby. Hádam také blbé nie sú. Keď tu... Ikonka Zaryinej lode zablikala a ja som dobre z kože nevyletel. Našťastie sa znova objavila, ale niečo sa dialo zle.
    "Podajte mi informácie zo Zaryinej lode a hlavne, zavolajte Dazirusa!" prikázal som.
    Cassiopea sa blížila a snažili sme sa zahnať doslova telom stíhače od tých dvoch. Musíme ten manéver zastaviť. Clericova loď...čo do?
    "Clericov battlecruiser vypúšťa fregaty!" hlásil vojak.
    "Zbláznil sa?" nestačil som sa čudovať, "kde v riti je Commander superior?"

    Dazirus:
    Sedel som vo svojej kajute nad bojovými mapami a zahĺbený som nevnímal okolitý svet. Keď tu zrazu zazvonil telefón.
    "Commander superior," ohlásil som sa.
    "Pane, veliteľ komunikácie, major Amalkar si vás žiada." ohlásil sa skreslený hlas.
    "Hneď tam budem," povedal som a zúrivo tresol slúchadlom.
    Utekal som, čo mi sily stačili. Nakoniec som dobehol do CIC (command information center).

    Spoločná časť (D + Am.)
    Dazirus: "Čo si žiada moju pozornosť?"
    mjr. Amalkar: "Pane, Zarya a Torea sa ohlásili, avšak majú potiaže."
    Dazirus: "Rozumiem, situácia?"
    mjr. Amalkar: "Pálime priehradnou paľbou, no nevieme, či náhodou netrafíme ich. Navyše Clericova loď vysiela fregaty."
    Dazirus: "Super, to by ich mohlo zabezpečiť. Ale nebudeme tu stáť ako lenivé lajná."
    mjr. Amalkar: "Čo velíte, pane?"
    Dazirus: "Pokračujme v priehradnej paľbe a vyšleme stíhače na pomoc, nenecháme tam nikoho chcípnuť!"
    mjr. Amalkar: (rádiové vysielanie) "Stíhače tím A1 ať A3 sa pripravia k letu."
    Dazirus: "Vypustite stíhače!"
    mjr. Amalkar: (rádiové vysielanie) "Stíhače, bojový let, vykonať."

    Dazirus:
    Sledovali sme, ako stíhače opúšťajú katapulty. Zapájali sa do bojov a rýchlo sa hotovili k Zaryy a zvyšok smeroval k Torei. Raz tým všivavým Salarianom musia dôjsť sily. Potom rozhodne prešetríme, kto v tom má prsty. Mimovoľne som pozrel na indikátor, kde som videl Shal´drienin slabnúci signál. Stále blikal. Je v dobrých rukách. Uprel som svoj zrak k oblohe. Peklo vojny. Aké poetické.

    Sponsored content


    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Sponsored content


      Práve je Pi apríl 26, 2024 10:32 pm