Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

Share
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Počet príspevkov : 100

Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

Odoslať  An-Tarxamon za Po september 20, 2010 9:01 pm

Dazirus:

(muzička pokračuje z predchádzajúceho príspevku https://www.youtube.com/watch?v=wcMxTWx3_v0&feature=related)
    "Kľudne začnite na tejto lodi, je mi cťou, že Cassiopea môže byť váš dočasný domov," odvetil som a vstal z kresla.
    "Pokiaľ máte ďalšie otázky, rád ich zodpoviem," ešte som sa na okamh zamyslel, "môžem vás loďou previesť, a predstaviť pár bytostiam, ktoré to tu so mnou tiahnu."

"In eternal silence I can find everything..."
    C.V.O.K.
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper

Počet príspevkov : 49

Odoslať  C.V.O.K. za Po september 20, 2010 9:21 pm

Torea

"Pokiaľ vaše ostatné povinnosti nepredstavujú menšiu mieru dôležitosti a vy máte čas zaoberať sa takýmito triviálnosťami..." Následujúc Dazirusov príklad som sa postavila a vzdala akúkoľvek snahu pochopiť jeho správanie - miera nepredvídateľnosti tu valcuje všetky mnou doteraz poznané hranice. "Budem vám vďačná. Zarya sa vysalutovala a orientácia v tomto kolose je pre mňa naozaj veľmi... obtiažna." Zastala som pred dverami.
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Počet príspevkov : 127

Odoslať  Radian Erechtenion za Ut september 21, 2010 4:45 pm

Arkus Gamari:
    Celý čas bol podráždený a firemné stráže v budove boli mierne nervózne z prítomnosti ťažko ozbrojených vojakov. Ich označenie nepoznali ale bolo im evidentné, že sú momentálne nabrúsený ako horda kroganov. A vedeli, že tá asarijka čo leží na sále má v tom veľkú úlohu. Arkus prispôsbil obranu na chodbe aj keď stráže namietali videli, že sú obrannom postavení voči vonkajšku takže boli iba radi. Vedenie im oznámilo niečo o tom čo sa odohralo na obežnej dráhe. Mohlo prísť čokoľvek .

,,Idem sa na ňu pozrieť !" zavrčal a namieril si to rovno cez Kasandru do ošetrovne. Na prekvapenie sa mu ustúpila .
    Dvere sa rozletili a salariansky doktori nevrle pozreli na obrneného turiana. Quarianska už bola mimo nebezpečia, Aisiry bola stabilizovaná ale zatiaľ to bolo na hrane . Diery po Widow vyzerali desivo.
    ,,Späť tu nemáte čo robiť!" odbil Arkusa salarian aj ked mal turian v ruke granátomet. Ten dobre vedel, že nemá na výber, aspoň nie teraz .

By the code I will serve you. Your choices my choices, your morals are my morals, your wished are mi code.
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  An-Tarxamon za Ut september 21, 2010 8:05 pm

Dazirus:

https://www.youtube.com/watch?v=2ZpXPwmbQvc
    "Bude mi cťou previesť vás mojou druhou láskou," povedal som a pokynul som Torei, aby podišla so mnou.
    Vyšli sme z mojej súkromnej kajuty a kráčali po chodbách Cassiopei. Užíval som si ten pocit. Bola to ohromná loď, teda, pardon, je. Skrátka mohutný kolos, skrývajúci posádku a pritom obrnený, aby prežil prečíslenie dokonca jedna ku piatim, s rovnakým zbraňovým arzenálom.
    Kráčali sme okolo stanovíšť streľby a povedal som Torei hrdo: "Zbrane Cassiopei - pulzné batérie i krycie, či iné doplnky a jej krytie bolo robené pod mojím dohľadom, chápem, ako vy máte rada svoju loď. Toto, je totiž moje všetko."
    Prechádzali sme cez výťahy k hangárom. Stíhače a bojové lode taktiež stáli bez chybičky, len občas to prerušil tanec mechanikov, ktorí sa o nich starali.
    "Máte nádherný stroj," uznal som Torei jej stíhač, "urobil na mňa dojem a mrzí ma, že ho tak preklepli, ale bezpečnosť je tu prvoradá."
    Túto prehliadku by som vedel robiť aj dni, donekonečna. Prechádzali sme civilnými priestormi, kde som jej ukázal, ako sa môže zrelaxovať.
    Potravinové sklady. Zásobárne vody, recyklácia vzduchu. Všetko maximálne efektívne a pritom elegantné.
    "Ak by sme uviazli, sme sebestační na dvadsaťpäť galaktických rokov," dodal som s úsmevom.
    Potom elegantný výhľad z rozhľadne.
    "Sem chodím, keď ma kvária zlé myšlienky," dodal som trošku s rozpačitým úsmevom, "občas nie je až tak dobré mať city, ale neľutujem to ani kúsok, ach, láska..."
    Na okamih som sa snivo pozrel na hviezdy.
    "Krásny cit, snáď raz aj mne bude prisúdený," dokončil som, "mimochodom, vykám vám, lebo si vás vážim, ak chcete, aby som vám tykal, len povedzte."
    Posledná cesta. Aj chodby boli robené, aby umožnili rýchly presun, no na druhú stranu v prípade invázie na Cassiopeu zúrivú a efektnú obranu. Prešli sme do CIC.
    "Toto je Command Information Center, alebo aj CIC," vysvetlil som, "hľa, major Amalkar Kalduriss a commander inferior Cleric, asi ma čaká diplomacia.
    Usmial som sa. Nejako som tú Toreu začínal mať rád.
    "Loď je odteraz aj vašim domovom, je nám cťou, že vás môžeme hostiť."

C.V.O.K.
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper

Počet príspevkov : 49

Odoslať  C.V.O.K. za Ut september 21, 2010 8:47 pm

TOREA

"Potešenie je na mojej strane." Hlavou som naznačila menší úklon a s úsmevom na tvári dodala: "Commander, vyjadrujem hlboké uznanie vám a celej tejto lodi. S tak precíznou prácičkou som sa už dlho nestretla, bude mi naozaj cťou slúžiť vám na nej."
    Z diaľky som pozdravila majora Alkama a onoho slávneho commandera inferiora Clerica.
    "Ako vidím, máte čo čo robiť, nebudem tu teda viac zavadzať." Obrátila som sa naspäť k Dazirusovi. "Cenním si čas ktorý ste mi venovali, bolo mi naozaj veľkým potešením." Šibalsky som sa usmiala a porúčala sa k odchodu keď ma ešte niečo napadlo. Zastavila som sa medzi dverami. "Zvyčajne si na slušné zaobchádzanie potrpím, ale u vás mi bude milou výnimkou keď týchto pár formalít preskočíme. Volajte na Torea." Naposledy som sa pozrela na postavu predomnou, otočila sa na päte a poďho preč.
    Vskutku nenachádzam slov. Ten Geht má city? Ako to? Pobavene som potriasla hlavou a rozmýšľala čo s voľnosťou ktorej s ami tu dostalo. Počas prehliadky som rozhodne zahliadla pár zaujímavých hračiek ktorých podrobnejšie preskúmanie ma veľmi lákalo, no prehltla som zbiehajúce sa sliny na jazyku a namierila si to do hangáru. Yontalcaron po tej bláznivej naháňačke určite potrebuje preleštiť.
    GirappAWt
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper

Počet príspevkov : 35

Odoslať  GirappAWt za Ut september 21, 2010 9:10 pm

coop. with An-Tarxamon:

CLERIC / AMALKAR:

Všade pobehovali mechanici a dávali do poriadku poškodené lode, moju si taktiež všimli. Keď niekoľko z nich okolo mňa rýchlo prechádzali, uznanlivo som pokývol hlavou. Potom som pokračoval ďalej ku vchodu do hangáru. Vo vchode som sa otočil o 180 stupňou. Piloti-strelci ma ešte stále nasledovali:
    „Pohov, voľno!“
    Rozkázal som, čím som im dal v podstate povel – robte čo uznáte za vhodné.
    „Nemusíte mi robyť tiene.“
    Zamrmlal som si potichu pre seba zatiaľ čo som už od nich odchádzal. Vedel som presne kam a kadiaľ ísť. Na Cassiopei som nebol hosťom po prvý krát. Po chodbách sa pohyboval lodný personál a ako pozdrav používali mierny úklon hlavy, ktorý som oplácal podobným spôsobom. Nastúpil som do transportéra a vyviezol sa na hornú palubu. Potom chodbou rovno, na konci doprava a stále rovno. Zastal som pred zavretými dverami do Dazirusovej kajuty.

stráž: "Commander Superior má prácu, ale zatiaľ sa vám bude venovať major Amalkar. Je oprávnený jednať v jeho mene, nájdete ho v CIC."

"Rozumiem." Otočil som sa na päte a namieril si to do CIC. Zauímalo by ma len čo za prácu to Commander Superior má, keď ma nedávno sám prizval k stretnutiu. Vkročil som do CIC: "Commander Inferior Cleric major. Stráž pred kajutov Commandera Superiora ma odkázala na Vás." Ohlásil som sa po príchode.

Amalkar: "Predovšetkým úcta k vášmu výkonu tam vonku, Ryuujin bude dobre zaopatrený,"

Cleric: "Ďakujem major verím, že áno, ale myslím, že pochvalu zasluhuje každá jedna nasadená loď."

Amalkar: "Rozhodne, commander, iste viete ale, že situácia je vratká, preto si vás Commander superior vyžiadal."

Cleric: "Uvedomujem si to. Salariáni sa stiahli v polovici útoku, všetko poodlietalo hyperpriestorom kto vie kam. Otázkou je, kedy a kde udrú najbližšie."

Amalkar: "Salariáni nie sú jediní, kto nás trápi, commander. Terminusská aliancia nenechá zrejme tento akt bez odvety a veľkí hráči taktiež nebudú len prihliadať."

Cleric: "Aj keď každej vojenskej sile ktorá patrí pod Silver Remnants dôverujem ak zaútočia všetci, či už naraz alebo postupne, nakoniec nás udolajú. A ak tomu všetkému rozumiem správne, poloha základne bola prezradená."

Amalkar: "Základňa je mohutne opevnená, veliteľova pýcha, ale máte pravdu, hráme o čas, v krajnom prípade máme cloaking a sme schopní základňu doslova presťahovať."

Cleric: "Teraz mám pocit, že mi čítate myšlienky. Určite by sme mali aspoň uvažovať o poistnom stanovišti beta. Neobývaná, alebo len čiastočne obývaná planéta, ale minimálne mimo tohto sektoru. Ak zistia že sme zmyzli najpr prehrabú okolie."

Amalkar: "Zrejme o tom chcel s vami veliteľ hovoriť. Spomínal aj Black Hand, asi vám zverí dôležitú misiu."

Cleric: "Tak to uvidíme v nasledujúcich minútach, hodinách... Len tak mimochodom, netušíte náhodou, čo a s kým prejednáva? Aj keď viem, že ma do toho nič nieje, ale osobne si ma vyžiadal a... chápete?"

Amalkar: "Ide asi o nejakú asarijku," precedil som s jemným odporom, "bude tu čo nevidieť."

Cleric: "Asarijku vážne?" Prekvapilo ma to, hodci som už zvyknutý na to, že Commander Dazirus je synonimom pre slovo prekvapenie.
    "Dobre tak počkám. A Shal´drien. Sú nejaké čerstvé správy o jej stave?"

Amalkar: "Myslím, že vám to povie sám," pokynul som k Dazirusovi, ktorý sa lúčil s asarijkou.
    (Amalkar) Jemne som sa uklonil a podišiel na svoje miesto. Dazirus medzitým si Clerica všimol a kráčal k nemu.

Otočil som sa po smere majorovho pokinu.
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  An-Tarxamon za Ut september 21, 2010 9:16 pm

druhá časť rozhovoru sa odohráva až potom, čo sa Dazirus rozlúčil s Toreou

GirappAWt
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper

Odoslať  GirappAWt za Ut september 21, 2010 9:18 pm

coop. with An-Tarxamon:

CLERIC / DAZIRUS:

Cleric: Zasalutoval som. "Žiadali ste si moju prítomnosť Commander Superior." Povedal som skôr oznamovacím tónom.

Dazirus: "Commander Inferior, rád vás vidím, dobrá tvrdá práca, ako za starých časov." pousmial som sa
    a odzdravil som

Cleric: Ukončil som salutovanie a znova som sa uvolnil. "Veru tak. Len dúfam, že bude v konečnom dôsledku aj k niečomu platná. Major Amalkar ma svojimi myšlienkami príliž nepotešil, ale musím povedať, že s nimi súhlasím."

Dazirus: "Prejdime do mojej kajuty," pokynul som a po tom, ako sme sa tam dostali som Clericovi ponúkol miesto a sám si sadol oproti nemu, "máme veľa práce a málo ľudí."

Cleric: "Znamená to nábor nových síl?" Otázka bola zároveň miernou narážkou na informáciu, že Commander Superior hovoril z Asarijkov.

Dazirus: "Čo príde, dôležitejšie je ale zabezpečiť základňu a nájsť nejaké miesto, kde môžeme mať rezervu, rovnako aj kontakt s Black Hand-om."

Cleric: "Predpokladám, že ste si ma vyžiadali práve v súvislosti z jednou z týchto záležitostí."

Dazirus: "verím vám commander, vydáte sa hľadať planétu, je to misia extrémne nebezpečná a verím vám viac ako komukoľvek inému. Ja si vezmem na starosť Black Hand. Aspoň Shald´drien mocnie."

Cleric: "To rád počujem. Už som sa na to pýtal aj majora Amalkara ale nevedel mi o tom povedať nič konkrétne. V súvislosti z pátraním, najprv bohužiaľ potrebujem dať do poriadku Ryuujina, alebo mi pridelíte iné plavidlo?"

Dazirus: "Čo by som bol za veliteľa, keby som vám nedal váš battlecruiser?" usmial som sa, všetci ho poctivo dávajú dohromady, vyrazíte akonáhle to bude možné, viete, čo hľadať."

Cleric: Úsmev som opätoval. "Planétu z vhodnými materiálovo-technickými podmienkami pre život a naše zámeri mimo tento sektor." Vysypal som zo seba čo bolo zrejmé.

Dazirus: "Výborne," dodal som spokojne, "dáme si niečo, na oslavu alebo máte naponáhlo?"

Cleric: "No Ryuujin ešte nemôže byť úplne dokončený..." Koniec vety som nechal otvorený. Predsalen žiadať od nadriadeného aby niečo predložil na oslavu...

Dazirus: "Máme špičkových salarianskych technikov, irónia, ale o loď bude dore postarané."

Cleric: Zamračil som sa. Vedel som že Dazirus si vyberá tých najspoľahlivejších ale predsa len. "Prepáčte ale ste si nimi istý? Nemyslím tým, že by do systému nahrali vírus, alebo inštalovali nálože. Môžu niekde pichnúť plošticu alebo niečo podobné..."

Dazirus: "prešli rovnakými skúškami ako každí, tiež majú dôvod to doma nenávidieť."

Cleric: "Ak im veríte Vy. Ja verím Vám a preto verím aj im."

Dazirus: "Výborne," symbolicky som nalial, "pripime si a potom do roboty."

Cleric: Vzal som do rúk pohár, pozdvihol ho a predniesol: "Tak na úspechy v plnení cieľou Silver Remnants."

Dazirus: "Na Silver Remnants a na Shal´drien." opätoval so prípitok
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  An-Tarxamon za Ut september 28, 2010 4:34 pm

Shal´drien Innuya

https://www.youtube.com/watch?v=4EXrOqzTVcA&feature=related
    Kontrolka na obleku zablikala a zhasla. Signalizovala, že núdzové systémy sa odpájajú a opravený enviro-oblek opäť začína plniť svoju funkciu na udržanie integrity. Shal´drien sa niekoľkokrát prerušovane nadýchla a začínala precitať.

Jemne som sa zatriasla a párkrát zhlboka nadýchla. Opäť som si začínala uvedomovať samu seba. Krásny pocit. Bolesť, ktorá bola v zranenom ramene, sa vrátila, avšak na hranici znesiteľnosti. Aj tak som zmraštila tvár. Oči som mala ešte zavreté, no pod viečkami som už nimi hýbala. Bála som sa ich otvoriť. Ktovie, kde sa ocitnem. Prvý pokus. Neúspech. Druhý pokus. Konečne sa mi to podarilo. Ach, to svetlo! Najprv ma pálilo, ale oči si rýchlo privykli.
    "Uf, žijem," vyrazilo zo mňa, "našťastie."
    Pomaličky som sa posadila. Celá stŕpnutá som rozoznávala prostredie okolo seba a vyzeralo pomerne priateľsky. Pohladila som si rameno a pohľadom som ho skontrolovala. Usmiala som sa. Všetko, ako má byť, teda...Aisiry!
    V mysli sa mi zračila panika a váhavo som sa zošuchla zo stola a tackavo rozutekala k miestu, kde som ju zbadala ležať. Cítila som ešte slabosť, ale ignorovala som ju, rovnako ako horúčku, s ktorou moje telo bojovalo.
    "Aisiry, čo ti je?" naliehavo som sa pýtala, "žiješ?"
    Napriek naliehaniu doktorov som ju chytila za ruku a pohladila po čele. No tak, dokážeš to.... Rýchlo som jej do rany hodila regeneračný roztok, ktorý som pri sebe nosievala a podvedome čakala na reakciu.
    "Povedz niečo, prosím," dodala som, "hocičo..."

An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  An-Tarxamon za Pi október 01, 2010 8:47 pm

https://www.youtube.com/watch?v=m2uVgdHtoSg&feature=related

Dazirus:

Osamel som potom, ako Cleric odišiel. Pohrával som sa s modelom Cassiopei a rozmýšľal som. Nad tým, čo nás čaká a ako nás Arkus príjme. Mnohé sa zdalo nejasné. V mojej gethskej mysli sa ale zračilo niečo nové. Nevedel som to pomenovať. Torea an Irra.
    Mávol som rukou do priestoru, aby som rozohnal tú predstavu. Na chvíľku sa mi to podarilo, no vrátila sa. Vytrvalo. Pozeral som do máp, no nič mi nevedelo pomôcť. Nakoniec som sa rozhodol pre riešenie.
    "Major Amalkar," povedal som do telefónu, "zavolajte mi Zaryu Konakri a nech si švihne!"

Meldawen Aini
    Blue Sun Trooper
    Blue Sun Trooper

Počet príspevkov : 22

Odoslať  Meldawen Aini za So október 02, 2010 7:12 pm

Bola som rada že som bola vo svojej izbe a mohla oddychovať. Trochu som si premietala celý ten boj a všetko čo sa stalo a vydýchla som si keď som si uvedomila ako som sa vyhla smrti. Zaborila som ruky do perín aby som si bola istá že mi nič nehrozí. Započúvala som sa do známych zvukov, ktoré m napovedali, že som na Dazirusovej lodi, kde mi nič nehrozí.
    Stíhač....napadlo mi. *Ja mám nový stíhač!* Potešila som sa. Oddych bol hneď stranou a ja som vystrelila z izby a utekala dole schodmi kde boli všetky lode a stíhače.
    Ten môj som ani dlho nehľadala. Hneď som ho našla.
    Hneď som vošla dnu a poprezerala som si ho. Dve miestnosti a jedna riadiaca kabína. To bol môj sen. Teraz sa mi splnil. V kabíne boli dve miesta. *Stačilo by mi aj jedno.* Povedala som si. Väčšinou lietam sama.
    Ako som vychádzala z lode rozmýšľala som nad menom, ktorým ju pomenujem a povýšim ju tak.
    „Zarya! Zarya Konakri.“ Volal na mňa z diaľky známy hlas.
    Otočila som sa. Bol to major Amalkar.
    „Čo sa deje?“ Opýtala som sa.
    „Dazirus vás volá. Podľa jeho hlasu ide o niečo vážne.“
    „Povedal vám aj niečo viac?“ Opýtala som sa. O čo môže ísť? Hádam sa len nevraciame...
    „Nie nepovedal. Povedal len nech vás za ním pošlem a že si máte švihnúť.“
    „No ďakujem vám. Idem.“
    Kto vie čo zas Dazimu chodí po rozume. No nech je to čokoľvek idem za ním to zistiť aj keď som si chcela oddýchnuť, toto ma viac zaujíma.
    Nastúpila som do výťahu ktorý ma vyviezol o poschodie vyššie aby som tam bola skôr. Prešla som po dlhej chodbe až som zastala pred jeho dverami.
    *Zarya, nádych výdych.* Povedala som si a otvorila som dvere.
    „Pane, som tu ako ste ma volali.“
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  An-Tarxamon za So október 02, 2010 10:09 pm

Dazirus:

"Tu ste," nervózne som dodal, "viete, že čo sa týka boja a Silver Remnants, nikdy som neváhal. Môj rozum a srdce pracovali ako mali."
    Zahľadel som sa na ňu a hľadal vhodné slová. Niečo ma totiž vyvádzalo z rovnováhy a nevedel som čo s tým robiť.
    "Žiadam vás totiž o pomoc," pozrel som na ňu, "Ja sám s tým neviem čo robiť, ale vy by ste mohli vedieť."
    Nervózne som sa prechádzal po miestnosti. Chodil som ako bez mysle. Čo, do pekla, je toto za kúzlo?!. Moje obvody. Chvel som sa na celom tele, až si to Zarya musela všimnúť.
    "Odkedy je tu tá asarijka Torea, akoby ma vymenili," riekol som a v očiach sa mi zračilo zúfalstvo, "nemôžem na ňu prestať myslieť. Bojím sa o ňu, chcem, aby bola pri mne, chcem znova zazrieť jej tvár, pohladiť ju, cítiť, ako tlčie jej asarijské srdce. Keď je preč, akoby som prestával existovať, nemôžem jej obraz dostať z mysle. Budím sa s myšlienkou na ňu a večer, keď zaspávam, je to posledné, čo vidím, než zavriem oči."
    Postavil som sa oproti Zaryi a spýtavo na ňu pozrel.
    "Čo sa to so mnou deje?" a z oka mi vypadla kvapka priezračnej tekutiny.

Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  Radian Erechtenion za So október 02, 2010 11:00 pm

Arkus+ Kasandra + Aisiry:

Arkus vpálil dnu ako naraz s tým ako priletel salariánsky doktor. Zaplavil Shaldrien morom rýchlo vyslovených víčitiek . U doktora pochopiteľná vec. vedˇ aký doktor si nechá fušovať do pacienta.

Arkus naopak zbehol zo zbraňou v ruke, kasandra rovno za ním . Ochranka komplexu ostala vonku zastavená zvyškom Black handu . Úplne bezmocne sa prizerala na tu situáciu a dúfala, že sa ošetrovňa nepremení na jatky.

Kasandra: Položila ruku na turianovu zbraň. ,,Na to nemá dôvod, skoro sa nechala zabiť kvôli, prečo by ju teraz zabíjala. "

Arkus prikývol na súhlas s Argumentom ale to že mu mocný biotik šahol na zbraň neniesol veľmi

Kasandra: ,,Turian ty to možno nevidíš ale ja to vidím,"

Arkus:,,Vrhla sa strelcovi rovno do strely, bol to widow " premietol si v duchu a nechal quarianku. Ak ich aj zradili tak ona bola mimo .

Aisiry:
    Videla biele svetlo, toľko, že cez neho nevidela vôbec nič . Ľahkosť bola presiaknutá celým jej bytím a načúvala spevu. Bola to bohyňa?
    Bohyňa si to ty? Je môj čas odísť . Spev bol lákavý nabádal k pokoju a zmiereniu. Bol v rozpore s tým aká bola Aisiry v živote. Ale ten pocit, ju premáhal a ona nepociťovala potrebu odporovať.
    Bohyňa, sama som k tebe poslala už mnohých príjmi môj diel .
    No prostredie sa žačalo meniť. Prišli šmuhy farieb pohľad sa postupne ustaľoval až bol pomerne ostrý, oči ju boleli . Nepoznávala to miesto .
    ,,Kde to som?"
    Nad ňou sa nakláňala maska s dvojicou bielo sa javiacich očiek.

Arkus: ,,No teda už vidím ako sa bude chváliť v squade, že prežila priestrel widowom Very Happy" *úprimný nefalšovaný turiansky smiech*

By the code I will serve you. Your choices my choices, your morals are my morals, your wished are mi code.
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  An-Tarxamon za Ne október 03, 2010 10:03 am

https://www.youtube.com/watch?v=qRGfGXrUkuE&feature=related

Shal´drien Innuya:

Potešilo ma, keď Aisiry otvorila oči. Už som nedúfala. Všetku tú kakofóniu, ktorá sa zbehla v ošetrovni, keď som vykonala svoj čin, som vnímala len okrajovo. Hlavné bolo, že môj sľub, ktorý som dala, budem môcť dodržať. Lepší svet. Ach, ako krásne to zrazu znelo.
    "To som ja Shal´drien Innuya," riekla som Aisiry, "si v bezpečí."
    Držala som ju za ruku. Vnímala som, ako sa do jej tela vracia život a očami som pozerala do tých jej. Z bezduchých jám sa premenili na studničky so živou vodou, ktorá sa v nich opäť vírila. Usmievala som sa.
    "Našli sme Arkusa," nikdy predtým som snáď túto vetu nevyslovila s väčším nadšením.
    Vtedy som zbadala justicarku. Na okamih sa mi zadržal dych. Bolo to, akoby sa mi pred očami zhmotnili všetky quarianske božstvá. V bázni som sklonila hlavu.
    "Vďačím vám za veľa," šepla som.

Meldawen Aini
    Blue Sun Trooper
    Blue Sun Trooper

Odoslať  Meldawen Aini za Ne október 03, 2010 11:36 am

*No do čerta!* Pomyslela som si. *Tak teraz sa jej už asi fakt nezbavím.*
    „Pa-pa-pane bez urážky ale...ste v poriadku?“ Opýtala som sa ho.
    *Jasne že nie je v poriadku. Na čo sa tak sprosto pýtaš?*
    „Veľmi rada vám vysvetlím čo sa s vami práve deje.“
    Upokojil sa a obaja sme si sadli na pohovku.
    „Pane poviem vám to priamo. Zaľúbili ste sa aj keď vy asi neviete čo to slovo láska je pretože ste inej rasy ako ja a Torea. Keď je pri vás tlčie vám silno srdce až by z vás chcelo vyskočiť. Však?“
    Prikývol a tak som pokračovala.
    „Vaše srdce teraz úplne ožilo a chce sa spojiť s tým jej. Chce byť s ňou. Stále!“
    Ako som sledovala jeho reakcie zjavne nevedel pochopiť o čom hovorím. Bola som v koncoch, pretože ani ja som lásku veľmi nepoznala len som čiastočne vedela o čo v nej ide.
    *Sakra Zarya si v peknej kaši!* Hovorila som si.
    „Pane myslím si že by bolo najlepšie ísť za Toreou a povedať jej presne to čo ste povedali mne pred chvíľou.“
    Odsunula som sa a hlavu som sklamane sklonila dole.
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  An-Tarxamon za Ne október 03, 2010 11:56 am

https://www.youtube.com/watch?v=XM68-Yw4hGg

Dazirus:

Pozorne som Zaryu počúval. Takže láska. Zvláštne. Naozaj som si to nevedel spojiť.
    "Takže sa to volá láska?" spýtal som sa zvedavo, "a čo je to tá láska? Je to nejaká choroba, alebo čo? A dá sa to liečiť? Nie je to smrteľné?"
    Naozaj ma ovládal aj strach,, zmiešaný s krásnymi pocitmi, ako sa mi vynárala predstava tej malej nezbednej asarijky. Takže mám za ňou zájsť a porozprávať sa. No pekne, aké jednoduché. Nemal som problém vydať rozkaz, ale na takéto rozhovory...veď velitelia nemajú byť citlivky, láska sa ich netýka. Aspoň tak som to vedel.
    "Ináč, je tu asi jeden problém," priznal som sa zahanbene, "ona je asari, krásna a vznešená bytosť. Ja som len - geth. Ako by vôbec moha existovať šanca, že taká bytosť bude môj cit opätovať?"
    Bál som sa. Odmietnutia. Nevedel som ti predstaviť, žeby sa to malo skončiť zle. Nechcel som si to predstaviť. A tak som začal spoznávať nádej.

Meldawen Aini
    Blue Sun Trooper
    Blue Sun Trooper

Odoslať  Meldawen Aini za Ne október 03, 2010 12:32 pm

Prikývla som na znak súhlasu.
    Je to láska. A nebojte sa nie je to choroba ani nič zlé. Je to práveže to najkrajšie čo môžete v živote zažiť. Ten najkrajší cit, pokiaľ vám ho ponúkne aj druhá strana ako vo vašom prípade Torea. Inak môže prísť bolesť zo sklamania, ale zase aj to sa dá prežiť. Čím väčšia je tá bolesť, tým skôr na ňu zabudnete pretože budete robiť všetko pre to aby ste zabudli na lásku.“
    Sledovala som ho či mi rozumie alebo nie. Zdalo sa že áno a tak som pokračovala ďalej.
    „Podľa mňa bude Torea spočiatku klásť odpor, pretože ako ste vy povedali ona je Asari a vy ste Geth, ale ak budete vytrvalí môžete si ju získať. Získať si jej srdce a byť dokonale šťastný. Ale pane pri všetkej úcte dávajte si pozor a nezabúdajte na to kým ste a kto je na vás závislý a potrebuje vás.“
    *Ups to som nemala.* Kusla som si do pery aby som ešte viac nepovedala a neprezradila sa ako veľmi Dazirusa potrebujem.
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  An-Tarxamon za Ne október 03, 2010 12:50 pm

muzička z predchádzajúceho príspevku

Dazirus:

Tak a je to. Takže som sa to dozvedel, čo je to tá láska a zapáčilo sa mi to. Krásny cit, ktorý povznáša všetko. Len mýty rozprávali o citlivých bytostiach, ktoré nám toto potešenie upreli a potom sa začala Morning War.
    "Ďakujem, budem sa riadiť vašimi radami," dodal som trošku spokojne, "na moje otázky sa ich vyrojilo ešte viac, ale takto to asi chodí."
    V mojej mysli sa zrodil taký malý nápad.
    "Ak budete mať cestu okolo, môžete slečne Torei odkázať, že som na hviezdnej pozorovacej palube, ak by sa chcela zastaviť," načrtol som.
    Začína sa môj malý vnútorný boj. Raz darmo, ak nemám nepriateľa, musím si ho vytvoriť.

Meldawen Aini
    Blue Sun Trooper
    Blue Sun Trooper

Odoslať  Meldawen Aini za Ne október 03, 2010 3:11 pm

Bola som rada že si Dazirus nič nevšimol a že som mu pomohla. Teraz som však mala hlavu plnú otázok ja.
    *Sakra! Mám ísť za Toreou teraz? Chcem, že by ho poslala kade ľahšie čo najskôr. Tak ho to nebude bolieť na srdci a ona radšej odíde. Keď tu ostane skoplikuje sa to.*
    Na polceste do mojej izby som sa otočila a zamierila som za Toreou.
    Ale kde ju nájdem. Hm zrejme pri jej miláčikovi Yontalcarone.
    Nastúpila som do výťahu a zviezla sa dole do hangáru. Prechádzalo som pomedzi lode až som našla tú jej. Rozbehla som sa.
    Waaa!!! Silný elektrický zásach do môjho tela ma hneď odhodil a kruto hodil na zem!
    „Do čerta! Čo to je!“ Skríkla som hneď.
    Okolo lode sa spustil alarm a ja som nevedela čo sa deje.
    Náhle všetko utíchlo a bolo počuť už len Toreu ako nadáva, že kto ju zase otravuje.
    „Zarya!“ Skríkla. „Čo chceš?!“
    „Prišla som ti len oznámiť, že ťa Dazirus čaká na hviezdnej pozorovacej palube. Máš ísť za ním. Hneď!“ Posledné slovo som dobre, že nezakričala.
    Torea ma spočiatku brala na ľahkú váhu, tak som pritvrdila.
    „Počula si ma?! Máš ísť za Dazirusom, potrebuje s tebou niečo dôležité prebrať! Nechceš hádam aby sa stalo niečo za čo by si mohla zle skončiť!“ Vydierala som ju.
    Musím u odtiaľto dostať preč. Pre moje a Dazirusove dobro, ona mi je ukradnutá.
    Meldawen Aini
    Blue Sun Trooper
    Blue Sun Trooper

Odoslať  Meldawen Aini za Ne október 03, 2010 4:33 pm

Nick je nová postava!! =D

Nick Ackles:
    Len čo som sa pozbieral zo zeme, počul som krik. Bol som zvedavý kto je to a tak som vybehol za Toreou von a zaskočene sa pozeral ako sa Torea háda so Zaryou.
    „Zarya, čo tu robíš? To ty si spustila alarm?“ Opýtal som sa jej.
    Neodpovedala mi. Pozerala na mňa akoby ma nikdy nevidela.
    Až potom som si uvedomil, že som polonahý. Kto vie čo si Zarya o nás začala myslieť.
    No nič z toho čo si mohla myslieť nebola pravda. Mohol som si za to sám. Nemal som chodiť za Toreou na loď bez jej vedomia a povolenia. Mal som sa jej to prv opýtať a nie ísť ako taký špeh. Niet divu, že sme sa pobili.
    Obišiel som Toreu a išiel pomaly ku Zaryy.
    „Zarya počuj nič nie je tak ako si mysliš.“
    „Vážne?! A čo ste to potom stvárali?!“ Kričala.
    Otočil som sa a zadíval sa na Toreu. Tá vošla dnu, vzápätí vyšla s mojim roztrhaným tričkom v ruke, hodila ho po mne a poslala ma preč.

Naposledy upravil Meldawen Aini dňa Po október 04, 2010 9:17 pm, celkom upravené 1 krát.
    GirappAWt
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper

Odoslať  GirappAWt za Ne október 03, 2010 9:50 pm

CLERIC:

Potom čo sme dopili oslavný drink sa mi Dazirus ospravedlnil a uvoľnil ma. Ako som kráčal chodbou preč z jeho pracovne len som nechápavo krútil hlavou. Za úspešný únik z pasce légie mi formálne poďakoval, ponúkol mi miesto v Silver Remnants a to bolo všetko. A teraz odrazíme, no nehovorím že zanedbateľný, Salariánsky útok, ktorý bol navyše v podstate ničím z pascou ktorú nám pripravila légia, a gratuluje mi a pozíva ma na drink. V kútiku svojej elektronickej mysle som si prial byť s Dazirusom napojený na chvíľu na kolektívne vedomie aby som vedel čo vyvolalo túto zvláštnu zmenu. Mal som nemalé podozrenie, že to má ničo spoločné z emočným kódom. Premýšľal som nad tým celú cestu z jeho pracovne až do hangáru kde som sa zviezol výťahom. Cestou som sa minul so Zaryou. Hneď keď som ju uvidel, tak som zaľutoval, že musím odletieť, vrátiť sa na Ryuujina a odýsť na tú dôležitú misiu. Ani nebudem mať možnosť s ňou a s Toreou osláviť ich úspešnú misiu. Aj ona sa niekam ponáhľala a tak sme si iba kývly hlavou na pozdrav keď sme sa na chodbe míňali.
    Keď som vošiel do hangáru pohľadom som zapátral po fregate. Z pulzného agregátu sa iskrilo, to mohlo znamenať len to, že sa na ňom ešte stále pracuje, ale aspoň, že sa pracuje.
    „Stíhač.“
    Zamrmlal som si pre seba a začal som hľadať niekoho, kto by bol za tieto stroje zodpovedné. Asi tak po piatich minútach sa mi podarilo nájsť hlavného technika ktorý dozeral na opravu jedného z najpoškodenejších stíhačov:
    „Zdravím, potreboval by som nejaký stíhač, súrne sa potrebujem vrátiť na loď.“
    Zasalutoval, a vystrel sa ako pravítko.
    „Bohužiaľ musím Vás sklamať Commander, v tomto hangári nájdete len málo funkčných strojov. Teda vlastne žiaden, tým ktoré by maly byť funkčné beží diagnostika a booting.“
    „To mi chcete povedať, že v celom tomto hangári sa nenájde ani jedna jediná letuschopná loď?“
    „No tak skúste port 3.2.8.7. tam by sa mal končiť booting o päť minút.“
    „Tak Vám teda ďakujem.“
    Povzdychol som si.
    „Myslím, že skutočne nemáte začo.“
    Povedal technik nevýrazne a opäť sa vrátil ku kontrole. Vybral som sa na port 3.2.8.7. Stíhač bol aspoň podľa toho ako vyzeral nepoškodený. Bol to jednoduchý stroj pre jedného pilota. Sadol som si do otvorenej kabíny a pokúsil sa naladiť frekvenciu Ryuujina:
    „Operátor hovorí k vám Commander Inferior, počujete ma?“
    „Zreteľne a jasne commander.“
    „Aký je stav?“
    „Opravy sú takmer ukončené. Ale časť ktorá bola prestrelená je zapečatená zatiaľ iba provizórne.“
    „A sme schopný letu, prípadne boja?“
    „Áno pane, aj keď ten boj, tomu by som sa radšej vyhol, na dnes toho mám už dosť.“
    „Bohužiaľ, Commander Superior nám zadal dôležitú úlohu, ale predpokladám, že si niekoľko hodín odpočinieme v bezpečí hyperpriestoru. Asi tak za dvadsať minút sa znovu nalodím na palubu. Končím.“
    „Rozumime commander budete očakávaný.“
    Prerušil som spojenie. V tom sa v hangári ozval nejaký alarm. Vstal som a v pokluse som hľadal zdroj toho zvuku. Bol to Yontalcarone Torein stroj. Zarya ležala v polosede na zemi a diskutovala z Toreou. Pristúpil som bližšie a ponúkol som Zaryi ruku:
    „Pomôžem Vám na nohy!“
    Ponúkol som sa.
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  An-Tarxamon za Po október 04, 2010 8:52 am

https://www.youtube.com/watch?v=emeSBD8DvCc&feature=related

Battlecruiser FX-2SR "Cassiopea" - Hviezdna pozorovacia paluba...:

Na palube stál osamotený gethský dôstojník v uniforme Silver Remnants. Zamyslene hľadel na hviezdy a v tvári sa mu zračil jemný úsmev. Privrel oči. Všetko si to prehrával v mysli. Stretnutie, pokus o únik, dohoda, misia a teraz toto. Dúfal. Asi tak sa to dalo najlepšie charakterizovať. Dazirus sa za seba podvedome obzrel, no nikto zatiaľ neprichádzal. Možno bola chyba zveriť ten odkaz Zaryi, no to sa nikdy nedozvie.

Dazirus:

Dúfal som, že Torea príde. Hviezdy boli nádherné, snáď prvýkrát sa mi páčilo sa na ne pozerať. Bol v nich akýsi prizmatický jas, ktorý vynikal práve v časoch, keď ho neprehlušovala streľba všetkého druhu. A tam kdesi, som stál ja, polopomätený geth, ktorý čakal na osudové stretnutie.

Meldawen Aini
    Blue Sun Trooper
    Blue Sun Trooper

Odoslať  Meldawen Aini za Ut október 05, 2010 3:18 pm

Príspevok je pod mojim menom ale písala ho naša drahá Torea.
    Keď ja raz tu Qarianku stretnem v nejakej tmavej uličke, tak ju prisám bohom stretne taká nejaká malá nepríjemná nehoda. Čo jej to dnes sadlo na nos? Pohŕdavo som zavrčala a ignorujúc nadrapujúcu sa Zaryu vrátila som sa do vnútra lode a hodila po vlamačovi roztrhanú uniformu. Takže Ackles... Vryla som si do pamäti meno na štítku a vstúpila do dverí aby som tej hysterke z Konakry klanu pomohla uviest veci na správnu mieru.
    Prekvapila ma však prítomnost Getha ktorí pomáhal značne vykolajenej Zaryi vstať zo zeme.
    "Commander Clerick." osobne. Čert to vezmi, ty blázni si vždy vedia nájsť tu najnevhodnejšiu chvíľu kedy o sebe dať vedieť. Ako sa patrí, zdvorilo som mu zasalutovala, predsa len mu niečo dlžím tak sa musím správať slušne. Odkašlala som si a zrušila ochranné pole okolo lode.
    Pri zadávaní príslušného kódu mi však neušlo uchechtnutie vedľa mňa postávajúceho individua. Do kroganskej riti, ten chlapík má takú drzosť že by som ho najradšej zadupala do zeme. Lenže to tu teraz pred cteným obecenstvom urobiť nemôžem.
    "Ty!" Zavrčala som a s doprovodom krásneho ľavého háka som ho pritisla o stenu. Jednou rukou som ho chytila pod krk a druhou z čižmy vytiahla malú PX37. Odistila som zbraň.
    "My dvaja sme ešte neskončili." a pritisla mu ju na spánok.
    "Máš jediné šťastie, že máme divákov, inak by som pokračovala v tvojej výuke slušného chovania, že bez klopania sa na návštevu nechodí." zosilnila som zovretie a nahla sa k nemu bližšie.
    "Takže teraz ťa z dobrej vôle a z vôle nadriadených nechám íst, ale varujem ťa ty špina, stačí jediný krivý pohľad na tento stroj a ja si nájdem spôsob ako ťa rozložiť na molekuly tak, aby ťa už nik neposkladal."
    Otočila som sa a nechala som ho lapajúch po dychu zviesť sa na zem. Pár krát som sa zhlboka nadýchla aby som vypustila všetok hnev nad drzosťou ľudskej rasy a podišla som k dvojici predo mnou.
    "Zarya Konakry, Commander Clerick, ospravedlňte prosím moje správanie, ale nemám rada návštevy bez ohlásenia ako praktikuje tu prítomný pán. Jeden by si pomyslel, že niečo hľadal." Zamračila som sa a pozrela sa na Qarianku. "Preto ta bariéra."
    Obrátila som sa ku Clericovi.
    "Pane, dovoľte mi sa poďakovať za záchranu tam vonku, ostávam vám dlžná." Hlavou som naznačila mierny úklon.
    "Nuži, veľmi rada by som s vami zostala dlhšie, ale povinnosti volajú." veľavýznamne som pozrela na Zaryu. "Budete ma musieť ospravedlniť, Commander Dazirus si vyžaduje moju pozornosť."
    Usmiala som sa a chvíľu počkala ako zareagujú.
    Meldawen Aini
    Blue Sun Trooper
    Blue Sun Trooper

Odoslať  Meldawen Aini za Ut október 05, 2010 3:53 pm

Zarya:
    Bola som ako vykoľajená. Nemo som behala pohľadom z Torey na Nicka a na Comandera Clerica, ktorý mi ešte stále držal ruku.
    "Comander, aj ja sa vám chce veľmi pekne poďakovať za záchranu. neviem čo by som bez vás robila. Nikdy predtým mi nikto takto na misii nepomohol a ako ste si už mohli všmnúť Torea ma veľmi nemá v láske a mne keď sa pokazila loď myslela som si že je so mnou koniec, no vďaka vám nie je. Pane, ako vám to mám oplatiť? Spravím pre vás čokoľvek."
    Pozerala som sa na Clerica a čakala na jeho odpoveď. Bola som veľmi netrpezlivá.
    Keď mi neodpovedal, navrhla som mu: "Pane, môžem vás pozvať na drink? Ako časť mojej vďaky?"
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  Radian Erechtenion za Ut október 05, 2010 5:01 pm

Aisiry:
    https://www.youtube.com/watch?v=CeHrq_Fs1vk&feature=related
    ,,To nieje sen . Shaldrien čo tu robíš ty? Arkus? No konečne .." Potom uvidela Justikara.
    Intuitívne chcela zbierať biotické sily ale ešte bola slabá. Znovu klesla na ľôžko.

Arkus a Kasandra si významne vymenili pohľady. Jeden položil prst na spúšť a druhý pripravil biotiku .
    Arkus:,,Neviem, čo jej chceš ale buď to vysypeš teraz hned alebo nevijdeš "

Kasandra:,,Nieje potrebné bojovať, potrebujem od Aisiry iba infomáciu. Budem bojovať a zomriem ak to bude vyžadovať moja misia ." od modro strierborného brnenia jemne odskakovali záblesky biotiky a kasandrine oči prekrila súvislá modrá jagavá vrstva.
    ,,Som služobník justikarského kódu, sme teda priatelia alebo nepriatelia" (ospravedlňujem sa za tento rip off)

Arkus prešiel ku Aisiry a hodil po nej pohľad, ktorý hovoril asi toľko, že nechápe o čo tu vlastne ide.

Skladba pre tieto tri riadky.
    https://www.youtube.com/watch?v=VgMqhGjLyKs&feature=related
    Kasandra sa otočila k Shaldrien :,,Nepoznám ťa ani tvoje skutky ale poviem toľko, že si statočná a vesmírom cestuje len málo čo by spravilo niečo podobné ako si spravila pre Aisiry."

Sponsored content

Odoslať  Sponsored content

Práve je Ut december 18, 2018 1:56 pm