Sci-fi, Fantasy, Cyberpunk a Steampunk roleplay fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
Horox
Radian Erechtenion
6 posters

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  An-Tarxamon Ut október 05, 2010 6:31 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=C1zFf4RYbZQ

    Shal´drien Innuya:

    Sklonila som sa pred justicarkou a moje vnútro naplnila bázeň. Zhmotnenie mýtov a príbehov stálo predo mnou. Slabunko som zažiarila modrastou žiarou biotiky, asi len kvôli ucteniu si toľkej autority.
    "Vždy ma učili, že česť je najväčšia cnosť, akú si môže bytosť odniesť a obetovať sa za niekoho na kraj schopností ten najkrajší údel."
    Aj cez masku bolo vidno, ako mi žiaria oči. Stretnutie dvoch biotikov. Nadpozemské.
    "Aisiry som dala záväzok a ten som chcela splniť, nech sa deje čokoľvek. Rovnako ale je krásne vidieť niekoho, kto robí česť Kódu Justicarov."
    Vstala som a uklonila hlavu na znak úcty. Vo vnútri som mala pokoj a hlasy predkov len ticho šeptali. Priala som si jediné. Nekonečnosť tohto momentu.
    GirappAWt
    GirappAWt
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper


    Počet príspevkov : 35
    Join date : 01.09.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  GirappAWt Ut október 05, 2010 7:29 pm

    CIT - sú citácie z predchádzajúcich príspevkou z menovaním konkrétnej postavy...

    CLERIC:

    Torea sa objavila vo dverách svojej lode, zasalutovala mi, čo som jej oplatil a vyťukávala kód. Po jej boku sa objavil nejaký muž. Mal na sebe roztrhané tričko a zdalo sa mi, že aj celkom peknú modrinu pod okom. Torea sa bleskovo otočila, dala mu pocítiť ľavý hák, chytila ho pod krk a pritlačila ho o stenu lode. Potom si z čižmi vytiahla malú PX37 a priložila mu ju na spánok. Začala mu čosi potichu hovoriť tak, že som tomu nerozumel. Avšak moje protokoli bili na poplach. Zbraň znamenala ohrozenie. Na druhej strane som ale situáciu vyhodnotil tak, že by mu Torea vážnejšie neublížila, v prítomnosti vyššieho dôstojníka by sa neodvážila. To znamenalo, že ho dôrazne varovala. Pustila ho a on sa zviezol na podlahu. Potom sa otočila smerom k nám a vykročila. To čo povedala keď sa pred nás postavila moje domnienky potvrdilo.

    CIT – Torea: "Pane, dovoľte mi sa poďakovať za záchranu tam vonku, ostávam vám dlžná."
    „Som si istý, že pri vašich kvalitách mi moju službu čoskoro oplatíte, pretože to, že mám nejakú vyššiu hodnosť ešte neznamená, že ma šlamastiky obchádzajú.“

    Snažil som sa reagovať odľahčujúco, a zdvorilostný úklon som samozrejme opätoval.

    CIT – Torea: "Nuži, veľmi rada by som s vami zostala dlhšie, ale povinnosti volajú." "Budete ma musieť ospravedlniť, Commander Dazirus si vyžaduje moju pozornosť."

    „Tak to by ste Commandera nemali nechávať dlho čakať.“
    Na pozdrav som Torei zasalutoval.

    CIT – Zarya: "Comander, aj ja sa vám chce veľmi pekne poďakovať za záchranu. neviem čo by som bez vás robila. Nikdy predtým mi nikto takto na misii nepomohol a ako ste si už mohli všmnúť Torea ma veľmi nemá v láske a mne keď sa pokazila loď myslela som si že je so mnou koniec, no vďaka vám nie je. Pane, ako vám to mám oplatiť? Spravím pre vás čokoľvek."

    Bol som už vážne trochu zaskočený. Nespomínal som si, kedy som zožal toľko vďaky. Asi to bolo tým, že kým som bol na pojený na Gethské kolektívne vedomie bolo absolútnou samozrejmosťou, ba až povinnosťou, že jednotlivec chránil ostatných a ostatný chránili jednotlivca, už z akého ste chceli pohľadu ste sa na to pozerali.

    CIT – Zarya: "Pane, môžem vás pozvať na drink? Ako časť mojej vďaky?"

    Kódovací procesor sa len tak varil: „Pozvanie na drink.“ Matne som tušil, že medzi čisto biotickými humanoidmi opačných pohlavý to má aj iný hlbší význam, ale nedarilo sa mi to potvrdiť. Uvedomil som si ale, že som operátorovi povedal, že sa nalodím o dvadsať minút. DVADSAŤ MINÚT. Môj systém zvláštnym spôsobom zakolísal.
    „Ak na tom trváte, tak veľmi rád príjmem vaše pozvanie.“
    Jemne som sa usmial.
    Zároveň som si v mysli spustil diagnostiku. Žebi Commandera Superiora napadol nejaký druh škodlivého Salarianského kódu ktorý napadol jeho emočný kód, pretože aj on sa správal zvláštne, a ja som to od neho nejako dostal tiež? Alebo žeby to bola miliónta odchilka v číselnom jazyku kódu, čiže chyba už pri jeho zostavovaní, a keďže som od neho odkopíroval celý kód, odkopíroval som ho aj s touto narastajúcou chybou. Uvedomil som si, že Zaryu stále držím za ruku, no ako sa zdalo ani jednej strane to nijako obzvlášt nevadilo.
    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  An-Tarxamon St október 06, 2010 4:32 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=LMHHS1nFDJI&feature=related

    Amalkar Kalduriss:

    Hliadky ma informovali o nejakom rozruchu v hangároch. Ani som sa nemusel dlho pýtať a bolo mi jasné, že v tom má prsty tá Torea a bohviekto ešte. Vôbec sa mi nepáčilo, čo sa dialo na lodi a bolo jasné, že Commander superior stráca zdravý rozum. Na Clerica sa veľmi spoliehať nemôžem, ten je oddaný Dazirusovi, takže ak padne jeden, padnú obaja. Gethské elitné komandá stáli na bokoch CIC a ja som na ne pozrel. Je potrebné jednať.
    Podišiel som k jednému z kománd a spýtal som sa ho ticho: "Komu slúžite?"
    "Prisahali sme vernosť Silver Remnants, pane," odvetil gethský kapitán.
    Quarianske komandá nervózne postávali ďalej odo mňa a niečo si šepkali. Boli oddané Dazirusovi a nadchádzajúca situácia by ich mohla vydesiť. To sa zariadi. Usmial som sa, pretože všetko zatiaľ vychádzalo podľa plánu. Urobím to, čo sa malo urobiť už dávno. Zamiesť so špinou.
    Zveril som velenie jednému z kominukačných dôstojníkov, nech ma zháňa akonáhle bude treba. Medzitým som šiel do svojej kajuty a odtiaľ vydal šifrovanú správu pre veliteľov kománd.

    ***Encrypted message...
    - target - commando officers - to whom it concerns...
    - message core - "Pripravte sa na signál na rozkaz a22-5sfx
    - "Až dostanete v komunikácii povel - Zameťte so špinou -
    - "targets - execute order -"else - ignore message
    - sent - om225cf365 major Amalkar Kalduriss (toto nie je v správe, len pre vysvetlenie) -
    ...end of message
    ...encrypting finished***

    Sme pripravení.
    Meldawen Aini
    Meldawen Aini
    Blue Sun Trooper
    Blue Sun Trooper


    Počet príspevkov : 22
    Join date : 29.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Meldawen Aini Pi október 08, 2010 3:25 pm

    Šialený C.V.O.K. si našiel štrbinku v matrixe a odkazuje:

    Zasmiala som sa nad Clericovou poznámkou o splatení dlhu. Odkedy majú Gethi zmysel pre humor? Zrak mi mimovoľne padol na ruku v ruke Zarye a Commandera – zjavne odjakživa.
    Vrhla som ku Qarianke jeden nechápavý pohľad, zdvorilostne som sa uklonila a rozhodnutá vypadnúť od nej čo najďalej ako to len ide, som si to rýchlym krokom namierila na hviezdnu pozorovateľňu.
    Bola to dlhá cesta, a dosiahnutie cieľa mi trvalo o to viac, že hoc si pán D. vyžadoval moju okamžitú prítomnosť, bol tu jeden dosť dvôležitý fakt ktorý tu zjavne všetci veselo ignorovali– a to že už som pár dní neustále na nohách, v strehu, v strese a spala som naposledy.... pár hodín pred príletom do sústavy Fathar? Odkedy som na trafila na túto šialenú flotilu, vždy sa niečo deje, jeden si nestihne ani len poriadne oddýchnuť. Najprv to úctivé zvítanie s novými "známymi", Noveria, prijatie do radov Silver Remnants a aby to nestačilo, nejaký pometený človek mi len tak z nudy vojde do Yontalcaru. Tiahla som chodbami pomaly ako smrad a temer som zaspávala v stoji. čert ich všetkých vezmi, zamrmalala som polohlasne a zastavila pred dverami do miestnosti. Dožičila som si pár k životu preberajúcich prepleskov, zhlboka som sa nadýchla, zbežne sa upravila a vošla do vnútra.
    "Commander Dazirus, Torea an Irra." Predstavila som sa, vystrúhala vzorový salut a pokračovala. "Nejaké nové správy ohľadom misie s Black Handom?" Zatipovala som. No hey, no, čo iné by to vlastne mohlo byť. Romantickú prechádzku loďou už máme za sebou, je čas na činy....
    Meldawen Aini
    Meldawen Aini
    Blue Sun Trooper
    Blue Sun Trooper


    Počet príspevkov : 22
    Join date : 29.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Meldawen Aini Pi október 08, 2010 3:31 pm

    Po Toreinom odchode sa mi srdce rozbúšilo pretože okolo nás nastalo neskutočné ticho. Už aj Nick sa niekam vyparil, nevedno kam, zrejme čo najďalej od Yontalcaranu.
    Pozrela som sa Comanderovi do oči a následne na moju ruku položenú v tej jeho.
    "Och prepáčte Comander. Ďakujem vám, že ste mi pomohli vstať zo zeme."
    Hlas sa mi triasol.
    *Len dúfam, že to nepočul. Prosím nech si nevšimol moje rozpaky.* Prosila som.
    Ruku som vytiahla z tej jeho.
    *A čo teraz?* Pýtala som sa samej seba.
    Keď som si uvedomila, že sme sami, úplne som zabudla čo som chcela, že som ho pozvala na drink.
    Nemo, roztrasené, s podľamujúcimi sa kolenami som pred ním stála a nevedela som zo seba vydať čo i len slovo, jemný hlások.
    *Zarya, čo sa to s tebou deje?* Pýtala som sa samej seba, no odpoveď som nedostala...
    Meldawen Aini
    Meldawen Aini
    Blue Sun Trooper
    Blue Sun Trooper


    Počet príspevkov : 22
    Join date : 29.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Meldawen Aini Pi október 08, 2010 3:46 pm

    Nick:

    *Torea, my sme ešte neskončili.* Povedal som si, keď som odišiel od jej lode a vychádzal z hangáru. Už ma tam nič nedržalo. Ona išla za Comanderom Dazirusom, takže sa vráti tak o hodinu, dve, možno.
    Prechádzal som dlhou chodbou a v hlave si rekapituloval to čo sa stalo v uplynulých minútach.
    Vošiel som jej do lode. Ona ma tam prichytila a začali sme sa byť. Tie jej pohyby, tá jej zlosť, ktorý z nej vychádzala, nebál som sa jej. Práve naopak, mal som chuť ju ešte viac vytočiť, pretože tak sa mi neskutočne páčila. Keď sme sa bili akoby tancovala, všetky jej pohyby boli tak ladné. Nikdy som žiadnu Asarijku, ženu ani Quarianku taký nevidel. Táto bola jedinečná.
    Nebál som sa o svoj život ani v momente, keď mi priložila nôž ku krku. Bol tam Comander Cleric a Zarya, ale čo! Keby sme boli sami aj tak by som sa nebál, pretože aj keby som umieral, umieral by som pri pohľade na ňu a to by bolo pre mňa to najkrajšie.
    "Ešte prídem miláčik. Očakávaj ma." Povedal som potichu.
    Vošiel som do svojej kajuty a zatvoril za sebou dvere. Vyzliekol som si roztrhané tričko a hodil ho na zem. Vošiel som do kúpeľne a v zrkadle si prezrel všetky škrabence ktoré na mojom tele ostali po našej bitke.
    Najhoršie skončilo rameno. Z toho budem jazva. Vždy keď sa na ňu pozriem budem myslieť na Toreu a moment, kedy ma porezala svojím nožom.
    Pousmial som sa nad tou predstavou.
    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Radian Erechtenion Pi október 08, 2010 6:23 pm

    Kasandra:
    ,,Stopujem neznámeho zločinca a Aisiry je jedna z osôb, ktorá mi môže pomôcť dolapiť zločinca. "
    Spravila dramatickú pauzu. Ako na Arkusov signál vbehli dnu dvaja BH pripravený brániť svojich veliteľov .
    ,,Potrebujem tú stopy aby som mohla pokračovať vo svojej misii ak mi v tom bude brániť urobím čokoľvek ."
    ,,Voľba je vaša."

    Miestnosť sa naplnila napätím, rukami stískajúcimi držadlá zbraní a biotickou energiou.

    Arkus:
    ,,Aisiry nemám síde rád, kedˇ ma niekto vydiera ale jeden zločinec nás nezabije, vlastne kašlať naň nezabúdaj, že máme nedokončený kontrakt."
    Tváril sa neutrálne, iste mohli by to skúsiť ale s akým výsledkom. A uvažoval či v tom nieje niečo viac . Momentálne nebol v nálade riskovať svojich mužov(metafora ano sú dve ženské ale asari sú monopohlavné) a to sa ešte nedostali ani z tejto smradlavej planéty.

    Aisiry:
    Bola proste nahnevaná do krajnosti. A nevedela, čo si má počať, Ale lámalo sa to smerom k menu . Lebo zisťovala, že to bude najschodnejšia varianta
    GirappAWt
    GirappAWt
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper


    Počet príspevkov : 35
    Join date : 01.09.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  GirappAWt Pi október 08, 2010 8:06 pm

    CLERIC:


    „To je v poriadku.“
    Sledoval som ako jej ruka vykĺzala z tej mojej. Zdalo sa mi že trochu pobledla a trochu sa chveje. Bionická šošovka Zaryu zaostrila a zo zoomovala takže vo výsledku sa moje oči prižmúrili. Skúsil som o skenovať jej životné funkcie, ale rýchly sken nič neodhalil.
    „Cítite sa dobre?“
    Naklonil som hlavu trochu na stranu.
    „Vyzeráte trochu unavene, radšej to pozvanie odložíme na inokedy. Odprevadím Vás do vašej kajuty ak proti tomu nič nemáte.“

    Môj pocit, že sa tu deje niečo zvláštne silnel. Kto vie čo sa presne stalo na planéte. Možno o tom ani Torea ani Zaria nevedia a priniesli si odtiaľ okrem informácií aj nejakú nákazu. Commander Superior, ja a teraz ešte aj Zaria. Ale Torea bola stále sama sebou, aj keď som ju dva krát dobre nepoznal, nepozoroval som žiadnu zmenu v jej správaní. Kto vie čím to bolo.
    Nakoniec som svoje myšlienky zahodil s tým, že ak by to aj bol nejaký vírus, musel by mať tak krátku inkubačnú dobu, že by sa príznaky museli objaviť aj na majorovi Amalkarovi. No aj keď som nad tým už nepremýšľal toho pocitu, že niečo vo vzduchu je som sa nemohol zbaviť.
    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  An-Tarxamon Pi október 08, 2010 9:16 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=crNbOL3Wuyc&NR=1

    Dazirus:

    Ako tam vkročila, bola nádherná. Uchvacujúci zjav, ladné pohyby. Asi som bol možno chorý, alebo čo, srdce mi bilo ako splašené, ale to mi nevadilo. Zachoval som dekórum a hrdo som jej vykročil v ústrety. Pozdravil som ju jemným úklonom hlavy a povedal:
    "Torea, nechajme, prosím, formality a oslovuj ma Dazirus," rozhodol som sa jej oplatiť láskavosť.
    Naklonil som sa k stereu, ktoré bolo zabudované v stene. Predtým než som ale stlačil gombík som povedal: "Myslím, že obaja sme mali málo oddychu a dnes som sa tu cítil trošku osamelo a celkom sa mi páčila myšlienka tvojej spoločnosti na tomto mieste."
    Velenie ostalo na pozemnej základni.

    https://www.youtube.com/watch?v=TmqlsLqAQbA&feature=related
    Loď na okamih skočila k jednému hviezdnemu clusteru, ktorý som mal vždy zaznačený v pamäti. Pustil som onú hudbu a posadil sa na podlahu.
    "Zaslúžiš si trochu oddychu a nepoznám krajšie miesto."
    Štíty sa odtiahli a odhalili celú nádheru jagavého zoskupenia hviezd. Žiarili iskrivo, predbiehali sa, ktorá nás viac očarí. Akoby sme boli v inom svete.
    "Medzi rasami citadely je vraj zvyk doniesť hudbu a niečo na zahryznutie, tak dúfam, som nič nepokazil," usmial som sa a pokynul rukou na malé občerstvenie, z jedla a dobrého vína, "ináč túto hudbu som raz našiel pri potulkách okolo Irune a odvtedy si ju uchovávam ako krásnu spomienku - Cassiopea znovu opravená."
    Pozrel som na ňu.
    "Bojujete s neuveriteľným pôvabom, vy asari, učarila si mi tým bojom, občas závidím, lebo ja ako geth som na to nebol stavaný."
    Dúfal som, že si nevšíma, ako moje ináč kľudné funkcie skáču ako na vesmírnej olympiáde, či varreni pri zápasoch na Tuchanke. Ale nič teraz nevadilo, len som dúfal, že sa tu mojej hosťke páči.

    ***
    Shal´drien Innuya
    https://www.youtube.com/watch?v=YJm6b-o2pTM&feature=related

    Stála som tam a nevedela, čo sa odo mňa čaká. Len som tam stála s rukou na mojej plazmovej puške a len dúfala, že ju nebudem musieť použiť. Biotika pripravená, kapsulky tiež nastavené na akciu. Opatrnosť nadovšetko. Hlavne som bola zvedavá, ako to vypáli s tou Justicar.
    "Dúfam, že je spôsob, ako tu môžem pomôcť," dodala som spýtavo.

    Amalkar Kalduriss:
    https://www.youtube.com/watch?v=YJm6b-o2pTM&feature=related
    Komandá sa rozostavovali na lodi, keď tu zrazu...Skok?!!!!...Rýchlo som bežal do CIC a vyvalil na dôstojníka, ktorý stál na úrovni vedúceho mostíka.
    "Kapitán superior, čo sa tu dopekla stalo?"
    "Neviem, XO," odvetil on a pozeral záznamy, "prišiel príkaz na skok do Clusteru neďaleko Titan Nebula, navyše Cassiopea stiahla štíty."
    Do prdele tu, všetko zle! Jediný kompetentný mohol vydať takýto príkaz. Dazirus!
    Pozrel som na vedúceho mostíka a povedal mu: "Kapitán superior, ďakujem za briefing, sledujte rozkazy, budem vo svojej kajute."
    S týmto som odišiel do svojej kajuty a v termináli naťukal krátky kód:

    ***Encrypted message
    - target - commando officers
    - message core - order a22-5sfx execute -
    sent - om225cf365 major Amalkar Kalduriss (toto nie je v správe, len pre vysvetlenie) -
    ...end of message
    ...encrypting finished***

    Držal som palec nad klávesou enter a váhal.
    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  An-Tarxamon Pi október 08, 2010 9:18 pm

    Skok Battlecruiseru Cassiopea je len jednorázová záležitosť, preto som to nehádzal do voľného vesmíru, čoskoro sa totiž vrátia.

    Eternal glory to you, warriors.
    C.V.O.K.
    C.V.O.K.
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper


    Počet príspevkov : 49
    Join date : 29.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  C.V.O.K. Ne október 10, 2010 4:10 pm

    TOREA
    podmaz môže zostať z predošlého píspevku

    Otázka „čo to ma dopekla znamenať“ ma dostala v súvislosti s týmto tvorom do pomykova už po nespočetný krát. Chvíľu som len tak nečinne stála na mieste a nezmohla sa na viac ako zmetené prikývnutie hlavou keď Geth predo mnou zrútil všetky mne doteraz známe bariéry správania, a my sme si potykali. Áno, očami mojej rasy som síce ešte mladá a neskúsená, no aj počas toho krátkeho života som zažila mnohonásobne viac, než by si kto pomyslel - a s prejavom toľkej dôvery, náklonnosti a priateľstva som sa ešte nestretla. Nikdy, ešte nikdy za celých 150 rokov môjho remesla som sa nestretla s tým, aby sa niekto, pre koho som len radovou figúrkou, obyčajným pešiakom na čierno bielej vojnovej šachovnici, znížil natoľko, že ma v čo len v ústnom prejave vzal za seberovného. Duchom neprítomne som pozerala ako šťukol pár gombíkov a odniekiaľ sa začali linúť pomalé tóny piesne.
    Vtedy som sa prebudila z prvotného šoku a jemne sebou cukla. Tak teda toto sa mi nepáči... Vôbec. Vydala sa na opačnú stranu miestnosti ako stál Dazirus. Nie aby mi to mal za zlé, ale mala som z toho všetkého zmiešané pocity. Podišla k stolíku s občerstvením a pohrávala sa s fľašou od vína. Vpíjajúc sa do tej tmavej červene som rozmýšľala čo má za lubom ale po chvíli som to bola nútená nechať - všetko na čo som prišla sa mi ani v najmenšom nepáčilo. Zasnene som sa zapozerala na odhalené nekonečno nado mnou a hľadala v ňom odpoveď čo mám robiť. No ono mlčalo. Ticho prerušovala iba nádherná melódia z maličkých reproduktorov v rohoch miestnosti. Povzdychla som si. Tak fajn, ja to už ďalej nevydržím.
    Naliala som tekutinu z fľašky do dvoch sklenených pohárov a podišla k nadriadenému. „Pár rokov medzi tou najväčšou špinou vo vesmíre ťa naučí,“ Zo slušnosti som mu jeden pohárik podala a sama sebe sa čudujúc kde sa to všetko vo mne berie posadila som sa vedľa neho. „aj to čo nechceš.“ Letmo som sa usmiala, oprela sa o chladnú stenu za mnou a s hlavou vyvrátenou k nebesiam som čakala čo za pytle to ten Geth kuje.
    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  An-Tarxamon Ne október 10, 2010 7:54 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=oiFTXckh0zU&feature=related

    Dazirus:

    Jej poznámka ma pobavila. Vskutku vidno, že vo vesmíre nie je žiadnym nováčikom. Usmieval som sa a bolo mi potešením už len to, že vedľa mňa sedela. No očividne bola nervózna.
    "Len som s tebou chcel pobudnúť trošku, no, ako to nazvať, mimo služby," načrtol som odpoveď na jej otázku, "občas ma totiž tie formality unavujú, každý len Commander sem, Commander tam."
    Pokýval som hlavou a napil sa vína. Lahôdka, to sa musí nechať.
    "Vieš, hviezdy sú občas smutné, keď sa na ne pozeráš sama," dodal som a nechával sa unášať myšlienkami.
    Sledoval som ju popritom a zvažoval svoje možnosti. Ak to tu na ňu vybalím štýlom rachni, ktorých práve okúzlili feromóny, asi je to moje posledné stretnutie s ňou tohto rázu, o kladnom výsledku nehovoriac.
    "Tento cluster je môj domov," poodhalil som viac zo svojej minulosti, "potom čo ma Gethi odvrhli, som sa musel k niečomu prihlásiť."
    Dúfal som, že poodhalí niečo aj ona, že sa rozhovorí, neviem, skrátka, spraví niečo, čo mi snaženie trošku uľahčí. Chvíľku som rozmýšľal, či je to skutočne tá láska, veď Rachniovia sa s tým nepárali, no na druhú stranu, videl som, že očariť asari bola priam neuskutočniteľná úloha. Ale to teplo vo vnútri. Áno, to muselo byť ono. Vstal som a chytil sa za miesto, kde mám srdce. Neviem, či to bolo víno, ale rozhodne som niečo cítil, čo ma donútilo postaviť sa. Musela si to všimnúť a už som rozmýšľal, ako to rozumne zdôvodniť. Hádam ma niečo napadne. Porazil som mnoho nepriateľov, prežil pascu Légie, tak ma hádam nerozhodí malé rozrušenie. Alebo nie až tak malé?
    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Radian Erechtenion Ne október 10, 2010 10:30 pm

    Kasandra:
    https://www.youtube.com/watch?v=2xrQ8wzGiQM&feature=related
    ,,Som pripravená spraviť pre úspech misie čokoľvek, aj zomrieť ak to má znamená zomrieť."
    Vnútri sa pociťovala zvláštny pocit, jadro duše obrnené pancierom Justikara presvitalo. Žila už dlho a stratila všetko čo mohla stratiť až na svoj vlastný život.
    ,,Tuna?" pomslela si .
    ,,Nie!" zvolala v duchu.

    https://www.youtube.com/watch?v=Rblt3u_Bocw&feature=related
    ,,Prečo sa chceš stať justikarom Kasandra?" tak znela otázka mentorov v tréningovom programe."
    ,,Chcem nový cieľ."
    Mentori(ky nj asari sú všetky ženské) sa na seba pozreli. Bolo tu veľa podobných. Zatrpknutých.
    Potom sa na ňu znovu pozreli a spýtali sa:,,Nie celá moja rodina je mrtva matka, otec, druh aj všetky dcéry."

    Mentor:,,Taký tragický osud. Bude mať nábeh, snažiť sa obetovať sa v samovražebných misiách." pomyslel si jeden.

    Postúp tamtým smerom . Ukázali na jednu bránu .

    ,,Od vtedy sa niečo zmenilo, poslanie prebilo spomienky, odovzdala som sa tomu úplne, prečo teraz?"

    Arkus:
    ,,No podˇ čo toľko čakáš, prečo jej to nepovieš, čo je na tom také dôležité ? Hádam nechceš zomrieť niekde tu na posteli ako nejaký strachopud, ešte sme neskončili, ak to nespravíš ohrozíš všetko čo sme vybudovali a ja poznám, že som sa asi predsalen mýlil, keď sme sa vtedy stretli" hovoril si arkus v mysli.

    Aisiry:
    ,,Keď jej to poviem nepochbne ma zabije, všetko pôjde do čerta, nepomôže mi už nikto."
    Váhala pri spomienke na ten čas, keď ich prepadli zo zálohy. Celý tým zničili ona a ona ležala zlámaná za jednou z panelov stanice. Dorážali zranených a nebyť toho, že otvorila priechod do atmosféry, čo destabilizoval lode tak by určite prišiel rad aj na ňu .Prvá chyba zlhanie v boji a druhá chyba tým že odlákala ich pozornosť zabila asi desať technikov. Určite ju zabije .
    ,,Váhala."
    C.V.O.K.
    C.V.O.K.
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper


    Počet príspevkov : 49
    Join date : 29.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  C.V.O.K. Ut október 12, 2010 2:32 pm

    TOREA

    https://www.youtube.com/watch?v=aJEk824VIas

    Iba som sedela, počúvala a mlčala. Nemala som veľa skúseností s neviazanými priateľskými rozhovormi a tak som nevedela ako sa správať, čo dodať. Zasnene som pozerala na hviezdy a nechala čas voľne plynúť. Nech si Dazirus vyleje srdce keď mu to padne za dobre, nech povie čo mu múti zdravý rozum a spôsobuje nepokoj, to napätie keď je s niekým v spoločnosti. Čo sa týka mojich pocitov, stále som zostala v strehu, pretože už som sa pár krát presvedčila o tom, že byť nepripravený sa tu veľmi nevypláca. No na druhej strane ma pochmúrne myšlienky opustili, môj vnútorný postoj s situácii utíchol, stal sa z časti flegmatickým. Už som ďalej nerozpitvávala čo na mňa môže každú chvíľu commander vybaliť, čo všetko sa môže stať, či je to len veľmi dobré divadlo, alebo skutočnosť. Nemo som mu načúvala a snažila sa pochopiť ten zložitý mechanizmus Getha ktorého ovládajú city. Súcitne som čakala na vyvrcholenie, koniec a riešenie.
    CIT: "...potom čo ma Gethi odvrhli, som sa musel k niečomu prihlásiť." Cítila som ako veľmi chce aby som niečo povedala. No ak si myslel že mu tým poodhalím svoju minulosť, tak sa dostal do slepej uličky. JA svoj život nerozpitvávam. Nikdy a s nikým. Bez ohľadu na to čo bolo. Pretože k tomu aby som sa dokázala hlbšie zamyslieť nad všetkým čo sa stalo, bola moja kariéra nájomného žoldniera až príliš búrlivá.
    Dazirus prudko postavil a vzdiali sa.
    Hrom do neho. Pozviechala som sa zo zeme a s nechápavým výrazom som sa postavila priamo pred neho. "Deje sa niečo?" Hlúpa otázka, ja viem, ale opýtať sa ho prečo sakra toľko skratuje mi prišla nemiestna.
    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  An-Tarxamon Ut október 12, 2010 3:04 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=GFAhUrfU2IU&feature=grec_index

    Dazirus:

    "Deje sa," priznal som po dlhšej odmlke, "ale to by si mi aj tak neverila."
    Usmial som sa a v pohľade sa mi zračila neha. Áno, za ten čas kariéry veliteľa som prišiel na to, že slová sú občas až príliš málo.
    Na okamih som zavrel oči a predstavil som si ako, tá veta plynie z úst. Vnímal som každé jej slovo a v tej predstave to bolo nádherné. Milujem Ťa, Torea an Irra. Vychutnával som si jej meno, každú hlásku. Cítil som ho na perách, vnímal jeho vôňu.
    Otvoril som oči a položil jej ruku na plece, na znak uznania, no pre mňa to bola aj hlbšia symbolika. No pod ťarchou toľkej krásy... Tá asarijka by mohla povedať čokoľvek a ja by som ani nechcel namietať. No zrazu, som nemohol nič povedať.
    "Ďakujem," vydralo sa zo mňa váhavo, "že si prišla, veľa to pre mňa znamená."
    Ruku som stiahol a dotykom som skúmal jej pažu. Uklonil som sa jemne na znak úcty.
    "Vďaka tebe som na chvíľku dokázal oddeliť Dazirusa a Silver Remnants. myslím, že u vás sa to nazýva -zrelaxovať sa-. Ešte raz ďakujem, nech ti bude služba na našej lodi len príjemným prínosom."
    Chystal som sa na rozlúčku, ktorá ukončí toto stretnutie.
    C.V.O.K.
    C.V.O.K.
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper


    Počet príspevkov : 49
    Join date : 29.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  C.V.O.K. Pi október 15, 2010 7:41 pm

    TOREA

    https://www.youtube.com/watch?v=_0SEeuuU_bk

    Prižmúrila som oči keď sa ma dotkol. Tak jemne, tak nežne...
    Hodilo ma to pár rokov späť. Len na okamih, na tisícinu sekundy som opäť videla jeho obraz. No až prirýchlo sa rozplynul. Roztrieštil sa na milióny sklenených kúskov ktoré sa mi bolestivo zapichli do srdca. Zhlboka som sa nadýchla a snažila sa nemyslieť, zabudnúť. Opäť.
    „Ďakujem.“ Vo vnútri to vo mne zavrelo no navonok som neprepustila žiadne emócie. Toľká drzosť! Fajn možno je môj šéf, možno „kamarát“, ale čo je dosť, to je dosť. Raz som mu to tolerovala, tento krát to vezmem ako prehriatie, akúsi malú chybu v programe, no do tretice sa nezdržím a dám mu čo preto. Mňa ošahávať nik nebude. Na to má... Mal.... Výsostné právo len jediný. Zaťala som ruky v päsť. D´Arvit!
    „Pri toľkej pohostinnosti o tom nepochybujem.“ Zaklamala som dokonale profesionálne, pokúsila sa o priateľský úsmev a úklon obetovala.
    Z jeho postoja som usúdila že je čas ísť. Posledný krát som vrhla pohľad na nekonečno nad našimi hlavami a podišla k dverám. „Potešenie je na mojej strane.“ Otvorila som ich, no nato opäť zatvorila.
    „Dazirus? Ale pred ostatnými... Ti budem radšej vykať hey? Predsa len, si vysoko postavená osoba, kto vie čo všetko by z toho mohli vyvodiť.“ Chvíľu som sa odmlčala a potom ešte dodala. „Je síce pravda že neverím ani vlastnej rodine, no keby si sa predsa len chcel...“hľadala som to správne slovo. „zdôveriť,“ dôvera, to pre u mňa tiež patrí do slovníka cudzích slov ale o tom on vedieť nemusí, „tak môžem zafantazírovať. To mi ide veľmi dobre. “
    Zastala som medzi dverami a čkala na odpoveď. Stále vyrovnaná, stále mierne chladná. No vedela som že už to dlhšie nevydržím. Chcela som odýsť.Čo najskôr.
    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  An-Tarxamon Pi október 15, 2010 8:24 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=PAtOEmBVR5g&feature=grec_index

    Dazirus:

    Zdala sa mi tak chladná. Posmutnel som. Tak aj toto patrí k tomu vznešenému citu? Pokrútil som hlavou, aby som si utriedil myšlienky. Navonok som sa ale držal, možno malinké signály v reči tela, ale to by musela byť sakra dobrý pozorovateľ. Vyše 400 rokov sa tu trúsim po vesmíre a zrazu toto? Ech, dlhovekosť má svoje mínusy, ak by som bol salarián, umriem v štyridsiatke a spokojný. Takto...som mal možnosť ale spoznať niečo, čo je vraj krásne. Nádej, áno, tak to volajú.
    "To bude všetko a s tým vykaním súhlasím," dodal som spokojne, "ďakujem za všetko, dĺžim ti veľa."
    Zamával som jej. Tento obraz mi už nikto nevezme.
    Loď stiahla štíty a pripravovala sa ku skoku. Opustil som hviezdnu pozorovaciu palubu. Zamyslený som kráčal chodbami, keď tu...Nevedel som nájsť slovo.
    =======
    https://www.youtube.com/watch?v=IIzCT_SKhWs&feature=grec_index

    Amalkar:

    Hliadka mi signalizovala, že Dazirus je sám. Výborne. Stlačil som klávesu. Komandá sa rozbehli a obsadili dôležité miesta na lodi. Posádka musela niečo spoznať a určite nebola nadšená, no robil som to pre ich dobro. Zároveň som vošiel do CIC a vzal som mikrofón do ruky.
    "Hovorí k vám executive officer (výkonný dôstojník), major. Amalkar Kalduriss, Commander superior Dazirus bol uznaný ako neschopný velenia a preto preberám velenie nad loďou i celým Silver Remnants. Commander bude internovaný a o jeho osude rozhodne špeciálny vojenský tribunál. Do tej doby na lodi platí stanné právo, koniec hlásenia."
    V CIC aj v celej lodi akoby na okamih zastal život. Gethský commando-captain mi poslal signál o úspešnej akcii. Je mi to ľúto, ale bolo to nutné. Ohrozil Cassiopeu, Silver Remnants a zahadzuje sa s asarijkou. Hotovo.

    Dazirus-dokončenie:

    Len som stál a pozeral na gethského veliteľa komanda, ktoré zjavne neprišlo na priateľský rozhovor.
    "Commander superior, máme príkaz zatknúť vás," povedal geth, "je nám to ľúto."
    Ohromene som čakal na vysvetlenie, keď sa Amalkarovo hlásenie rozľahlo loďou. Prečo, XO?. Pokorne som sklonil hlavu. Gethi mi namierili pušky na telo a quarian vzadu s odstreľovačkou to istil. Viedli ma loďou ako väzňa. Všetci ohromene pozerali na pokoreného veliteľa. Zaviedli ma do cely. Dvere sa zabuchli a ja som stratil všetko, o čo som tak dlho bojoval.
    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Radian Erechtenion Ne október 17, 2010 12:03 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=sDYse9RE0QU&feature=related
    Aisiry:
    ,,Justikar, dostaneš, čo chceš, ale vedz, že toho veľa o nich neviem."
    Nemienila nikomu z prítomných prezradiť, že stratila svoj tým, bola porazená, zničená a prežila len ľsťou. Je veliteľom a nesmie ukázať ani známku slabosti, už tak ju Juskikar ponížil dosť a dosť .
    Nieje to jeden a nie sú jednej rasy, na iliume je dosť mocných ľudí, ktorých prsty siahajú do celého terminusu, čo by mohli vedieť ako ho nájsť.

    Arkus:
    ,,Problém vyriešený, Aisiry letíme," Arkus mal na mysli dotiahnutie kontraktu. Na iliume je rozsiahla distribučná sieť, ktorú je treba rozvrátiť .
    Aj keď sa tváril nevrušene stále ho trápili krížniky na orbite.

    ,,Pane, zaznamenali sme výkivy krížnika, je to čudné."

    ,,Výborne presne to čo sme potrebovali, zdekujeme sa čo najrýchlejšie.Nemáme vybavenie na takú prestrelku."

    Aisiry:,,Pokiaľ nemýlim letíme na ilium," dodala Aisiry unavene.
    Arkus príkývol a vrhol polopátravý a polozvedavý pohľad na Justikara.
    ,,Justikar, môže ísť s nami, respektíve by som privítala."
    Arkus chcel namietal ale pohľad na Aisiry ho uistil, že vie čo robí.
    Justikar prikývol.

    Potom sa otočili k Shalldrien.
    ,,Dôvera v tvojich nadriadených spadla, kedˇ na nás zahájili paľbu, v tomto momente, nemienim riskovať zbytočne živote našich jednotiek, odchádzame, a je na tebe ako sa rozhodneš, prejavila s oddanosť, tú si cením ale všetci budeme opatrný. Môžeš ostať alebo ísť s nami a pokračovať v misii, ešte sme ju nedokončili. "
    ,,Ako sa rozhodneš ?"

    Black hand a zoradil do bokoch chodby očakávajúc Aisiry, Arkus na ich čele s prekrýženými rukami .
    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  An-Tarxamon Ne október 17, 2010 2:37 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=517vnEI8BBI&feature=related

    Shal´drien Innuya:

    "Mrzí ma, že na vás začali paľbu," povedala som hneď na úvod, "no môžem vás uistiť, že ten kto ich poslal, by takýto postup neschválil."
    Pozerala som pozorne na všetkých v miestností a pozorne volila slová. Bola som oddaná jednak Arkusovi, no na druhú stranu Dazirus mi vydal jasné pokyny. Splniť obe misie si vyžadovalo veľkú opatrnosť.
    "Nie som členkou žiadnej organizácie, som freelancer, ako ste si stihli všimnúť. Každý quarian má za menom titul lode, napríklad Kannar´eluim vas Ithea. Ja takéto niečo nemám, len Innuya je spomienou na časy flotily, avšak z jej záznamov ma vymazali."
    Podišla som k Arkusovi a rozprávala sebavedome.
    "Áno, som chránenkyňou Commandera superior Dazirusa, ktorý velí Silver Remnants, no kohokoľvek by poslal, tí by prácu urobili ináč. Títo teda k nim patriť nemohli, alebo sa priplietli do cesty a zvrzali to. To, že som chránenkyňou, ale neznamená, že som s nimi. Ostávam verná vám a misiu dokončím, ako som sľúbila tu Aisiry."
    Dúfala som, že ho moja vyčerpávajúca odpoveď uspokojila. Na omnitoole som skontrolovala, či nejaký signál neprichádza. Nemala som dobrý pocit, Silver Remnants sa mali už dávno ozvať.
    C.V.O.K.
    C.V.O.K.
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper


    Počet príspevkov : 49
    Join date : 29.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  C.V.O.K. Ne október 17, 2010 6:44 pm

    ok ok ok.... ja viem že som tak trochu cvok to hey... ale aj tak mám jednu malú nepodstatnú otázku...

    AKO ARKUS DO CERTA VIE ZE PALIL SR ?

    naše slávne duo sa neidentifikovalo... tak AKO vie ze to bol niekto od SR ?
    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  An-Tarxamon Ne október 17, 2010 7:46 pm

    predpokladám, že Arkus asi len podozrieval Shal´drien z toho, že jej mecenáši zasiahli, ale nie preto, že by odhalil Toreu a Zaryu, ale skôr asi to bolo len všeobecné podozrenie :-) rovnako sa teda obhajovala Shal´drien, že ak by boli zo SR konali by tak a tak, ale len všeobecne, ako vie ona, nebolo to myslené len priamo na tie dve, ak sa mýlim, opravte ma :-)

    Eternal glory to you, warriors :-)
    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Radian Erechtenion Ne október 17, 2010 8:57 pm

    (Ako to to vie ? Napálili to rovno v momente ked išiel za vrahom a myslím že to bolo celkom jasné pomerne, kedže podrobnosti o ich pozícii vedela Shaldrien čiže aj zvyšok. No ona sa očistili ale naše skvostné duo nie. Ked niekto tak chyrurgicky naprášil ťažkými zbraňami tak že prozabil jak arkusa, tak Aisiry a dvoch jeho mužov tak je to jednoznačný súd Wink )


    Ono Arkus tuší, že tam hore je nejaká ochranná ruka, zdroj intelu, kto to je ho nezaujíma, čo mu však vadilo bolo prekvapenie a bolo to všeobecné podozrenie, že za tým je niekto kto o tom vedel trochu viacej
    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  An-Tarxamon Po október 18, 2010 7:40 am

    Aisiry bola prizabitá drellom, btw ;-) v zásade bola ale potvrdená moja verzia :-)
    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Radian Erechtenion Po október 18, 2010 12:41 pm

    Radian Erechtenion napísal:Arkus
    Výbuch otriasol celou miestnosťou . Arkus bol dosť ďaleko od miesta dopadu ale už sa mu evidentne vyjasňovalo . Kto mohol vedieť o ich terajšej pozícii a mať k dispozícii takú ťažkú palebnú silu.
    ,,Zoberte Aisiry zachráňte ju, ja idem po tom strelcovi ak sa bude dať zoberte aj tu quarianku ." Arkus skončil svoje spojenie a sústredil sa na prenasledovaného.

    Asari čo čakala pri diere mala šťastie, lebo výboj išiel dole. Klasický postup vykúdliť dieru niečím silným a potom vtrhnúť dnu. Nečakala a bioticky strhla časť stropu aby zavalila prístupovú cestu(myslene ako provizorna čiatočná prekážka nič veľké a neprejditeľné, lebo toľko koľko si bola ochotná použiť sili aby sa vládala ďalej biť) . Potom rýchlo prešla cez dvere vedúce na spojovacie schodište zablokovala ich a vyčkávala na spodnú skupinu.

    Kasandra a dvaja Black Handi(Turian heavy a Biotik Asari) dole.

    Výbuch uprosted miestnosti bol dosť masívny obom Black Handom zničil Tech-armory ale štíty vydržali . Ihneď sa pozbierali a namierili zbrane na Kasandru. Tú tlaková vlna odhodila do zadu. Ľahko sa zranila, lebo musela zabrdiť náraz a pritom držať Aisiry v rukách a zadržovať jej krvácanie.

    Pre dojasnenie Wink


    Wink Wink Wink
    C.V.O.K.
    C.V.O.K.
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper


    Počet príspevkov : 49
    Join date : 29.08.2010

    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  C.V.O.K. Po október 18, 2010 3:27 pm

    wááá!! len ma neprizabite! to bola nevinná otázka.... ale dakujem už som si toho vedomá. už čuším už čuším. Ps. nabudúce ma nakopnite do zadku ked vyvyediem dajaku blbost.

    Využijem Adminskú moc: ,,Nik nikoho nezabíja všetko sa miero vysvetlilo, úprimne prehlasujem, že ak by si na mňa pozerala na živo tak nedošlo k žiadnej hnevlivej reakcii." Wink

    Sponsored content


    Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 4 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

    Odoslať  Sponsored content


      Práve je Pi apríl 19, 2024 11:10 am