Charakter - Kasandra

  Radian Erechtenion
  Radian Erechtenion
  Eklips Engineer
  Eklips Engineer

  Počet príspevkov : 127
  Join date : 28.08.2010
  Bydlisko : Cidela

  Charakter - Kasandra Empty Charakter - Kasandra

  Odoslať  Radian Erechtenion za So august 28, 2010 11:40 am

  Meno:Kasandra

  Rasa:Asari

  Vek: 850

  Organizácia:Justicar

  Umiestnenie: nieje

  Vybavenie:ľahký armor

  Zbraň:Bioticka

  Bio:Kasandra sa narodila asarijskej matke a turianskému otcovi . Matka slúžila medzi specktermi a bojovala v kroganskom povstaní . Taktiež v ňom aj zomrela keď sa jej so spoločníčkou nepodarilo sabotovať termnonukleárnu elektráreň, ktorá by zničila posledné postavenie Siaghur kroganskej warlod. Kasandrin otec slúžil v turianskej flotile a zúčastnil zničenia preklínanej Siaghur . Neskôr bol zabitý najatým vrahom, pravdepodobne v súlade s pomstou, ktorú sľubovali krogani a ktorá sa tíkala Turianov, priamo zúčatnených na ťažení proti poslednej Kroganske pevnosti . Mala jednu sestru . Zomrela ako 350 ročná pri teroristickom útoku militantného ľudského zoskupenia . Samotná Kasandra mala tiež Turianského partnera , ktorý zostarol a zomrel. Jediná dcéra neštastne skončila v rukách Kolektorov.
  Ona sa sama sa venovala bojovým umeniam rovnako jej matka ašpirovala na funciu republikového spektera. K tejto pozícii sa nikdy nedostala a zostala aj napriek lákadlám vo svojej domovskej asarijskej kolonii a plnila funkciu ozbrojených síl v miestnej armáde . Prelom prišiel ked nadobro zmyzla jej dcéra. Pravdu sa dopátrala a ťažko ju to zlomilo . Odišla z ozbrojených síl zložila prísahu kódu. Od vtedy je justicarom operuje ako väčšinna justikar v asarijskom priestore ale niekedy ju jej cesta zaviedla aj mimo .
  Na tvári ma modré tetovanie Pripomínajúce linky turianskej tváre. Správa zväčša odmerane a chladne, vo voľnom čase hlboko medituje . Nemá a nikoho nepotrebuje, prísaha sa stala jej životom


   Práve je St máj 27, 2020 10:21 pm