Sci-fi, Fantasy, Cyberpunk a Steampunk roleplay fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Incident(Blue suns: planéta medziprístatia)

    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident(Blue suns: planéta medziprístatia) - Stránka 2 Empty Re: Incident(Blue suns: planéta medziprístatia)

    Odoslať  Radian Erechtenion St november 24, 2010 7:23 pm

    Klamal by som keby som povedal, že niesú problémy so sebakontrolou....
    C.V.O.K.
    C.V.O.K.
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper


    Počet príspevkov : 49
    Join date : 29.08.2010

    Incident(Blue suns: planéta medziprístatia) - Stránka 2 Empty Re: Incident(Blue suns: planéta medziprístatia)

    Odoslať  C.V.O.K. St november 24, 2010 7:26 pm

    1. o zraneni si nam mal povedať OKAMZITE ! čo si si preboha o sebe myslel?
    2. BRANO ??? a to som ti NEHOVORILA DOST JASNE už prvy trening že na toho -censure- si máš DAVAT POZOR??? ak si si nevšimol tak je to strešteny vymetenec ktory sa nevie dosť dobre ovládať. vštedci sme tŕply kedy sa niečo také stane. Scheiße. a je to tu.
    čo presne maš s tou rukou a ako na to reagovali rodičia? pokiaľ sa prídu sťažovať... sakra sakra sakra. jak ja to male prasa chytim... ale ty nie si o moc múdrejši, ked si sa nechal. bohovia na nebesiach, nehnevaj sa ale naozaj, bol od teba (od nás?) nezodpovedne že si nič nepovedal (že sme nič nezistili).
    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident(Blue suns: planéta medziprístatia) - Stránka 2 Empty Re: Incident(Blue suns: planéta medziprístatia)

    Odoslať  An-Tarxamon St november 24, 2010 10:46 pm

    Proti Braňovi zakročím a bude sa to prejednávať, myslím, že je na zváženie, či sa mi povolí ešte trénovať, pretože menšie zranenia pri šerme je vec jedna, aj my sa sem-tam ťukneme, ale toto je z iného súdka.

    Musím si to nechať prejsť hlavou, nechcem, aby emócie ovplyvnili moje rozhodnutie.

    Je mi to ľúto, Adrián, a prajem skoré uzdravenie. A do budúcna, platí to, čo sa tu povedalo, zranenia hlásiť OKAMŽITE.

    S úctou,
    Marek.
    Vojty
    Vojty
    Bloodpack pyro
    Bloodpack pyro


    Počet príspevkov : 11
    Join date : 08.09.2010

    Incident(Blue suns: planéta medziprístatia) - Stránka 2 Empty Re: Incident(Blue suns: planéta medziprístatia)

    Odoslať  Vojty Št november 25, 2010 7:50 pm

    Jj,jasné,ja som v tedy len spadol na zem,moc to ani nebolelo,skrátka nemal som ani tušenia že môžem mať niečo zlomené,vlastne to ani nie je zlomené,iba tam je možno do jednej štvrtiny kosti puklinka...mám iba dláhu,doktor povedal niečo v tom zmysle,že sa to rýchlo zahojí.Tak dúfam, že mal pravdu.A rodičom to vôbec nevadí,povedali,že sa stávajú aj horšie veci. Prepáčte že som sa ozval až tak neskoro,ale na net som sa skôr nedostal.
    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident(Blue suns: planéta medziprístatia) - Stránka 2 Empty Re: Incident(Blue suns: planéta medziprístatia)

    Odoslať  Radian Erechtenion St december 01, 2010 4:06 pm

    Vareni ubúdali, väčšina patrila miestným rebelom, oveľa menej cvičených a obrnených varenov čakalo pri nohách svojích kroganských pánov. Za múrom vorshov.

    ,,Okamžite vy zberba do pozícii rychle!" ryčal bojovník a mával svojým claymorom .

    Na predsuných pozícia zostalo kopec mrtvych hlavne varenov, tu a tam nejaký z freelancerov.

    Batarianský centurion čo proti svojej vôli musel riadiť tento cirkus sa do toho riadne oprel .
    ,,Pohyb okamžite obsadťe tie predsunté línie! "

    Zchyľovalo sa k stretu medzi pešími a Jedore to pozorne sledovala . A mala malé prekvapenie.
    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident(Blue suns: planéta medziprístatia) - Stránka 2 Empty Re: Incident(Blue suns: planéta medziprístatia)

    Odoslať  An-Tarxamon So január 08, 2011 10:04 am

    Malá skupinka sa posunula pomerne dopredu a možno by vybojovala aj celú bitku, ale Jur´vesaha niečo zastavilo. Neblahé tušenie. Išlo to až príliš ľahko. Niečo nesedelo.
    "Niežeby som sa chcel sťažovať, alebo vnášať pochybnosti," otočil sa na svojich spoločníkov, "ale nezdá sa vám, že je to nejaké divné?"

    Vskutku, ostatné skupinky sa tak ďaleko nedostali, teda pravdu povediac, pri "systéme hurá" bolo divné, že to dobojovali až tam. Nič menej, naša štvorka už musela riešiť svoje problémy.

    "Radšej by som nepostupoval," načrtol Jur´vesah, "ale počkal by som, pretože tu sme relatívne dobre krytí."
    A nechce sa mi umrieť niekde v prdeli, dodal si v mysli. S týmto nastavil hľadáčik a mieril s ostreľovačkou do neznáma.
    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident(Blue suns: planéta medziprístatia) - Stránka 2 Empty Re: Incident(Blue suns: planéta medziprístatia)

    Odoslať  Radian Erechtenion Ne január 16, 2011 4:44 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=y_hWblg-kIw&NR=1

    Centurion sa trochu zarazene pozrel na zvyšok mužstva, neodhodlane obstávalo vzadu.Bol podráždený z viacerých dôvodov. Jedore ho srala asi najviac, lebo tú ženskú neznášal. Pila mu krv do najvyššej možnej mieri .


    ,,Hýbte sa prašivá banda, ak neobsadíme tento mierny kopček pokiaľ prídu nepriateľom posili tak si môžeme pískať" rozdával rozkazy smeroval svojích zverencov. To, že bol tu v takej rizikovej operácii ho tiež veľmi nenadchýnalo ale s tým už nemohol nič robiť a viacej sa tým nezaoberal .
    Musel danú úlohu splniť a prežiť .
    Povzdichol si : ,,Okamžite zaujmite obranné pozície na tom kopci, ste ako tlupa ľudských deciek!"

    Jedore:
    ,,To má byť vtip ?" neveriacky hľadela na bojisko.
    ,,Ako chceme konkurovať Blood packu? Ako ? " postavila sa zo stoličky a začala jačať na prítomných Blue Suns.
    ,,Vido bol mrzák, chudák pozrite sa na to vy úbožiaci!"
    Treba to tam vyčistiť pošlite tam YMIR Mecha.

    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident(Blue suns: planéta medziprístatia) - Stránka 2 Empty Re: Incident(Blue suns: planéta medziprístatia)

    Odoslať  An-Tarxamon So január 29, 2011 8:49 am

    Jur´vesah:

    Naša štvorica si to šinula pomaličky dopredu. Neveril som, že sme prežili prvú vlnu. Bol som zvedavý čo za prekvapenie nás čaká. Tak som to pohľadom odhadol. Batarián, Vorcha, Salarián a človek. Pekná štvorka.

    "Tak pohnime trošku, nechceme tu hádam zhniť navždy, Suns si vyberú len tých najlepších," otočil som sa na nich.

    Prebúdzal sa vo mne vodca a bol to skvelý pocit. Až dokým mi nezačnú umierať muži, potom to bude zasa starý dobrý priposratý Jur´vesah.

    Sponsored content


    Incident(Blue suns: planéta medziprístatia) - Stránka 2 Empty Re: Incident(Blue suns: planéta medziprístatia)

    Odoslať  Sponsored content


      Práve je Pi apríl 26, 2024 7:16 pm