Wiraa Quill

  GirappAWt
  GirappAWt
  Eklips Trooper
  Eklips Trooper

  Počet príspevkov : 35
  Join date : 01.09.2010

  Wiraa Quill Empty Wiraa Quill

  Odoslať  GirappAWt za Pi január 21, 2011 10:03 pm

  Meno: Wiraa Quill

  Rasa: Človek

  Vek: 18

  Pohlavie: Žena

  Povolanie: Čarodejnica

  Špecializácia: Živelná mágia

  Výstroj: Čarodejnícka moc, čarodejnícka cestovná príručka, čarodejnícky piesok, byliny a iné prísady do elixírov, prívesok z tenkého tvrdého tyrkysovo modrého kovu: https://2img.net/r/ihimizer/f/asymbol.jpg/, strieborná dýka so zvlnenou čepeľou a rukoväťou zakončenou v tvare dračej hlavy, biely plášť s kapucňou, pohodlné čižmi z hnedej kože pod kolená, jednoduchá plátená biela róba ozdobená tyrkysovo modrími ornamentmi na bežné nosenie, slávnostná róba šarlátovo červenej farby z čiernymi okrajmi rukávov a prostriedkom hrude, prešívaná zlatými ornamentmi, kožená brašna s uvaleným zaklínadlom zväčšeného objemu.

  Povaha: Wiraa je učenlivá, zvedavá a schopná mladá čarodejnica. Nechýba jej odvaha, ale stáva sa jej, že spanikáry. Neodmietne ponúknuť pomoc tomu kto ju potrebuje a k svojmu okoliu sa správa milo a ústretovo. Vie ju rozhnevať keď niekto ubližuje nevinným a nespravodlivosť konaná na nej samej alebo na iných. Nerada ubližuje druhým, ale v situáciách kedy je to nutné vie prelomiť svoje zábrany.

  Životopis: Až do svojich šiestich rokov sa zdala Wiraa byť len normálne dievčatko. Žila v malom dome v okrajovej chudobnejšej časti Nurisinin. Vychovali ju jej otec Markus, ktorý pracuje ako drevorubač a matka Tala, krajčírka. Potom sa v nej však prejavilo magické nadanie, keď silou mysle a ani sama nevediac ako uhasila oheň z upchaných kamien ktorý v dome vzbĺkol. Na základe tohto použitia mágie ju vystopoval čarodejník – nachádzač z Magického Majáka a o rok neskôr Wiraa nastúpila do učenia za čarodejnicu. Počas výcviku sa prejavila ako talent pre živelnú mágiu a preto sa jej výcvikový program upravil na toto zameranie aj keď všeobecne ovláda v malom meradle všetky magické aspekty. Jej najobľúbenejším živlom je voda, takže jej vôbec nevadí keď niekedy v daždi zmokne. Kým výcivk trval bolo jej povolené občas navštíviť rodičov. Mala z toho radosť a to aj z toho dôvodou, že si veľmi obľúbila jazdu na koni. K jej sedemnástim narodeninám jej otec za našetrené peniaze kúpil šedú kobylku, ktorú Wiraa pomenovala Rira. Wiraa sa v noci rada díva na hviezdy, chodí ich pozorovať na vrchol Magického Majáka. V súčastnosti prežíva osemnásty rok svojho života a blíži sa jej veľká skúška, ktorou sa jej výcvik uzavrie.

   Práve je St máj 27, 2020 9:17 pm