Správca Raman Krok II

  Radian Erechtenion
  Radian Erechtenion
  Eklips Engineer
  Eklips Engineer

  Počet príspevkov : 127
  Join date : 28.08.2010
  Bydlisko : Cidela

  Správca Raman Krok II Empty Správca Raman Krok II

  Odoslať  Radian Erechtenion za Pi január 21, 2011 6:46 pm

  Meno: Raman Krok II
  Rasa:človek
  Vek:42
  Zamestnanie:Zvrchovaný správca Nurusinin
  Zbrane: najobľúbenejšia je Kopija
  Zbroj: Dedičné správcovské brnenie vykonavné v dračom ohni
  Znamenie: Paladia

  Príbeh:
  Krotkovská dynastia správcov, pretrváva v čele Nurusin už takmer od začiatku . Prešla mnohými krízami a niekedy len vďaka vonkajšej intervencii dokázala prežiť .

  Posledné desaťročia sa niesli v úpadku. Zastavil ho až Raman II jediný dedič správcovského úradu. Rokmi degenerovaná správcovská línia, v ňom prežíva renesanciu. JE to veľmi nadaný štátnik, keď treba nemilosrdný a keď treba jemný ale nadovšetku mu záleží na zdravom fungovaní Nurusinin, čo je kde komu v oku .

  Ako mladý bol považovaný za ďalšieho neschopného správcu a nemnohí dúfali, že sa ním skončí vláda v meste . Opak bol pravdov, chlapec čoskoro dospel a plne sa chopil moci. Zradcovia skončili na cimburiach ohlodávaný vranami .

  Mnohí čakali tradicionalistický prístup ale Raman viedoll novú a reformnú politiku, omladil mesto, vyslal poslol a pozýval umelcov, remeselníkov, obchodníkov, mágov, alchimistov a vyslancov iných krajov uvedomujúc si, že to je to čo taká metropola potrebuje .

  Zaviedol nový systém poplatkov, síce dosť vysokých ale v uliciach bola garancia poriadku a dokonca aj do určitého okruhu okolo mesta chodili hliadky .  __________________
  Správca Raman Krok II Samara_the_Justicar_by_Stealthero
  By the code I will serve you. Your choices my choices, your morals are my morals, your wished are mi code.

   Práve je St máj 27, 2020 9:02 pm