Kahne Dar

  An-Tarxamon
  An-Tarxamon
  Eklips Engineer
  Eklips Engineer

  Počet príspevkov : 100
  Join date : 28.08.2010

  Kahne Dar Empty Kahne Dar

  Odoslať  An-Tarxamon za Ne október 03, 2010 10:25 am

  Meno: Kahne Dar

  Rasa: Volus

  Vek: 142 rokov

  Pohlavie: muž

  Hodnosť: Jeden z Bossov intergalaktického podsvetia

  Zaradenie: Ilium, avšak ak treba s početnou ochrankou brázdi vesmír.

  Umiestnenie: Špičkový obchodník, niečo ako "Don"

  Vlastnosti: Podlý, zákerný, nadnesený. Neváha využiť príležitosť na zbohatnutie, majster vo vydávaní rozkazov, pohodlný na to, aby si špinil ruky s drobnosťami. Ináč je to veľký pôžitkár a neváha živiť množstvo kurtizán. S nejakou etikou si hlavu nerobí, pravidlá vydáva on. Aliancie s ním sú neisté a často končia smrťou jednej zo zúčastnených strán.

  Bio: Kahne Dar sa narodil na Irune v rodine obchodníka. V mladom veku sa rýchlo zaangažoval do obchodovania a prišiel na to, že sa dá takto rýchlo a pohodlne zbohatnúť. Veľa peňazí znamenalo ale veľa pozornosti a veľa pozornosti znamenalo nebezpečenstvo. Pokúsili sa ho zabiť, ale svojmu vrahovi ponúkol toľko, že ten ihneď zmenil názor. Kahne sa poučil a začal si najímať ochranku, ktorú neskôr rozšíril a pretransformoval na spletitú sieť zločincov a špiónov, potrebných na udržanie svojho impéria. Stal sa veľkým pôžitkárom a veci, ktoré robí vždy majú štýl a nechávajú veľký dojem. Napriek vzhľadu a minulosti budí vážený dojem a pre jeho klientov je najväčšou poctou, ak sa na jednaní ukáže osobne.

  http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20081119035224/masseffect/images/thumb/4/41/Volus_Codex_Image.jpg/251px-Volus_Codex_Image.jpg


  __________________
  Kahne Dar Sige-2
  "In eternal silence I can find everything..."

   Práve je St máj 27, 2020 10:26 pm