Jur´vesah Inaul addar Kar-ba

  An-Tarxamon
  An-Tarxamon
  Eklips Engineer
  Eklips Engineer

  Počet príspevkov : 100
  Join date : 28.08.2010

  Jur´vesah Inaul addar Kar-ba Empty Jur´vesah Inaul addar Kar-ba

  Odoslať  An-Tarxamon za Ne september 12, 2010 10:46 pm

  Meno: Jur´vesah Inaul addar Kar-ba

  Rasa: Batarián

  Vek: 82 rokov

  Pohlavie: muž

  Hodnosť: -

  Zaradenie: nič trvalé, niežeby nechcel, ale situácia ho tak núti, naposledy sa zdržiaval okolo Imorkanu.

  Umiestnenie: špičkový mechanik, neexistuje snáď žiadne zariadenie, ktoré by nepoznal, alebo sa ho aspoň nevedel naučiť ovládať.

  Vybavenie: Hackerské a mechanické pomôcky, pištoľ M-442 s tlmičom, medium tech armor.

  Vlastnosti: Spočiatku bol typický nadnesený a flegmatický. No neskôr prepadol láske a teraz je skôr zmätený. Vojnu nenávidí, vlastne ju nikdy nemal rád.

  Bio: Narodil sa otcovi Nagriahovi Manar addar Kar-ba a matke Lidreh. Vždy bol vedený k šľachtickým spôsobom života a morálke. To si rýchlo osvojil rovnako ako hrdosť k rodu. Veci sa ale zmenili, keďže útok vojsk Citadely (nikto nevie presný dôvod, prečo sa udial) otočil jeho život o stoosemdesiat stupňov. Matka aj otec padli a on len šťastnou náhodou unikol. Z nutnosti živiť sa ručnou prácou a z túžby neumrieť sa vrhol na mechaniku a rýchlo získal veľkú zručnosť. Začal sa tým živiť a putovať po galaxii, no vojna akoby chcela dokončiť svoje dielo, takže nikde sa dlho neohrial.
  Zamiloval sa do šarmantnej asarijky Ruinie, s ktorou mal dve dcéry - Romellu a Narianni, a syna - Kar´daha. Nasledoval útok Yahgov, pri ktorom jeho najdrahšiu odviedli. Romella zomrela pri útoku a Narianni s Kar´dahom zastrelili pred jeho očami. Aj jemu hrozil zlý koniec, no zachránila ho ľudská loď. Nie, aby ho pustili, ale aby ho ponížili ako otroka a nakoniec zabili. Náhoda však opäť zahrala do karát jemu a ostal sám.
  Rozhodol sa definitívne skoncovať so životom, no v agónii po neúspešnom pokuse sa mu sníval sen, v ktorom ho Ruinie prosila, aby vytrval. Rozhodol sa, že nevzdá nádej na to, že ju nájde. Opäť začal cestovať po galaxii a po pár krátkych pobytoch vo väzení sa usídlil nakoniec na Imorkane, kde rozbehol poloilegálnu dielňu. Po nejakom čaase sa stretol so Shal´drien Innuya, ktorá mu zachránila krk, avšak nič si nepýtala. Videl v nej krásu, avšak zamietol to ako lásku, skôr to zdôvodnil zmätkom, ktorý v ňom po všetkých tých udalostiach vládol. Napriek tomu si ju vysoko cení ako priateľa na život a na smrť.
  Je len otázkou času, kedy ho boj zasa dostihne a sám cíti, že je len čoskoro asi príde okamih, kedy opustí aj Imorkan.


  __________________
  Jur´vesah Inaul addar Kar-ba Sige-2
  "In eternal silence I can find everything..."

   Práve je St máj 27, 2020 10:16 pm