Sci-fi, Fantasy, Cyberpunk a Steampunk roleplay fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  Radian Erechtenion Ne september 12, 2010 10:27 pm

    Omega bola otresená po niekoľkých útokoch na dealerov drogy vyrábanej z elementu 0 . Utrpeli jak Blue Sunsa tak Eklips ako aj každý čo mal v tých veciach podiel . Aria to sledovala z určitým znepokojením, kedže jej vlastne akcie mali svoje prasty aj v obchode s drogami no nemohla sa škodoradostne nesmiať na straty veľkých hráčov.

    Blue Suns kontrolujú prirodzene veľké časti chudobných štvrtí na omege . Kopec spodiny, vydieranie a totálna kontrola tu vytvorila monopol ale iba v týchto štvrtiach. V tomto prostredí sa darí Worsha, nenáročný, odolný a najmä hlúpy.

    Suns majú aj rekrútovacie stredisko. Terajšie útoky na ich pozície ich znervóznili a začali naberať pomoc . Tradične pramálo z takýchto núdzovo najatých uvidí uniformu a tetovanie suns . Bývajú najčastejšie žradlom pre guľomety nepriateľov, o to zúfalejšie je že nech bol útočník ktokoľvek spravil to prekvapivo a zničujúco .
    Je umiestnené v tých lepších častiacj tak na pomedzí riadi to Batarian.
    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Re: Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  An-Tarxamon Ne september 12, 2010 11:22 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=sY0Qp06lhnk
    Jur´vesah:

    https://masseffect.slovakforum.net/forum-f18/topic-t34.htm (jeho úvod)

    Dorazil som na Omegu. Nahnevaný, zúfalý, zmätený. Možno sa mnohí čudovali, prečo tu, ale po rozruchu, čo tu bol to bolo veľmi pokojné miesto. Skrátka, pod lampou najväčšia tma. Niečo som vedel, že existujú tri veľké organizácie a keď som sa dozvedel, že tu sídli náborár do Blue Suns, dlho som neváhal.
    Vystúpil som z lode a ponáhľal sa na stretnutie. Dorazil na miesto a povedal som úradníkovi, zhodou okolností tiež Batariánovi: "Chcem sa k vám pridať, slúžiť na život a na smrť a rozdrviť všetkých, s ktorými máte účty. Som skvelý technik a hacker."
    Čakal som na ďalšie pokyny. Na chvíľku som zaváhal, ale už nebolo cesty späť.
    C.V.O.K.
    C.V.O.K.
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper


    Počet príspevkov : 49
    Join date : 29.08.2010

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty ....

    Odoslať  C.V.O.K. Po september 13, 2010 11:08 am

    Kyrkus:

    A slasť života je opäť raz fuč. Filozofoval Kyrkus smutne hypnotizujúc prázdne dno pohára. Bolo až neuveriteľné ako rýchlo sa to sladké obdobie márnotratnosti skončilo. Kurwa. Zaskučal na batariána ktorý si pýtal zaplatiť a mierne podgurážený vysypal na pult posledné drobné čo mu zostali zapadnuté hlboko vo vreckách. Batarián sa len slizko usmial a rukou ukázal na dvere. Worsha pochopil, pomaly sa zdvihol a tackavo sa pobral z krásnej rozprávky preč, naspäť do reality.
    Výbore, čo teraz? Striasol sa špinavej ulici Omegy. Pohľadom preletel vývesky podnikov na oprotivej strane a zločineckým pohľadom hľadal miesto kde by mohol zohnať nový kšeft. Bohužiaľ, túto oblasť veľmi dobre nepoznal a zbytočné problémy pre tento krát riskovať nechcel. Nastúpil si do vznášadla a rozhodol sa skúsiť šťastie niekde inde, na mieste kde jeho povesť veľmi dobre poznajú.
    Prechádzal ulicami ako zmyslov zbavený, čuduj sa svete dodržiaval pri tom temer všetky dopravné predpisy, až natoľko bol chudák zruinovaný. Nemal ďaleko od toho aby zaspal za riadenia keď tu ho z mdlôb prebrala obrovská blikajúca neónová reklama: Chceš byť hrdinom? Teraz je tvoj čas... Toto a podobné srdcervúce mottá hlásajúce že sa robí nábor nových členov do radov Blue Suns.
    Hmm... A prečo nie? Platia dobre a keby niečo... Zdrhnúť sa dá vždy. Pokrčil ramenami a zaparkoval si to rovno pred budovou. Vyskočil, trochu sa zatočil pretože svoje správanie po prežitej búrlivej noci ešte stále nemal úplne pod kontrolou a zamieril si to rovno k úradníkovi.
    „Kyrkus Kry´senrreissa. Potulný žoldnier. Podrobný životopis nájdete v policajných záznamoch. Ale nedeste sa, dnes som prišiel ako čestný, veľkému Blue Suns verný vojak.“
    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Re: Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  Radian Erechtenion Po september 13, 2010 5:59 pm

    Batariánsky Blue Sun:
    https://www.youtube.com/watch?v=o1w-e8wpKo4&feature=related

    Šéfstvo bolo neskutočne otravné Santiago brechal jak pes aj po veliacich takým tónom, že už to začalo liesť na nervy dokonca aj turianom. Najímanie takýchto smradov a všliakého bordelu bola štandardná procedúra aj tak to musia prežiť než dostanú výplatu . Turianský pobočník a ľudský sun sa rovnako škaredo zaškerili vediac na čo myslí ich nadriadený .

    ,,Ďalší" pokynul.

    Prišiel akýsi Batarian jeho krajan.
    ,,Vizeráš ako technik krajan, hľadaj si radšej inú robotu."
    Očividne ho to neodradilo a vášnivo prezentoval, že chce verne slúžiť u Suns ako technik a heker. Jeho kolegovia a mu za chrbtom pochechtávali . Toho trochu dosť urazilo .
    ,,Opičiaci nepodarený,"
    ,,Fajn, choď ale momentálne nebudeš členom Blue Suns si rekrút a pokiaľ dobre poslúžiš dostaneš, snaž sa nesklamať krajan inak budeš hambou. Ak máš nejakých spoločníkov žold ti po ich smrti nebude vyplatený a rovnako výstroj si každý hradí sám" Loď bude štartovať v doku 2, hangár 4 .

    (ok teraz ste na mňa spravili doble atack rozdelím stretnutia +- 30 minút aby ste mohli reagovať ak chcete)

    ,,Ďalší". Keď uvideli ako dnu vošiel worsha tak najprv tasili všetci zbrane a zamierili. No potom čo im vymenoval , že chce vstúpiť k Blue Suns sa nemohli zdžať smiechu . Turian a človek si dali pozdrav pesťami ale batariánsky veliaci ich zreval a ukľudnil . Otočil sa .
    ,,Vy špinavý Vorshovia utierate zadky kroganom v tom ich blood packu a na našom teritoriu robíte nonstop problémy, už len tým, že kopec z vás je členmi Blood packu. Povedz mi jeden rozumný dôvod prečo by som ťa mal pustiť vôbec živého z tejto miestnosti?" Podriadený explodovali znova .

    Turian hovorí človekovi :,,Dneska ma dobrý deň, je mimoriadne trpezlivý inokedy by takého típka hodil rovno sedimentačnej nádrže ktorá ústí z kroganských hajzlov"
    Nič toto neušlo nadriadenému . ,,však je to jedno aj tak sú to iba pohyblivé ciele pre naších nepriateľov " pomyslel si .


    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Re: Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  An-Tarxamon Po september 13, 2010 6:53 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=d2i1mQahs2c&feature=grec_index

    Jur´vesah:
    Na Omege vládla značne veselá atmosféra, ktorú vytvárali podriadení batariánskeho úradníka. Idioti, pomyslel som si. Keď konečne úradník prisvedčil, nasledovalo pár formulárov, ktoré boli očividne len rozmarom veľkých šéfov.
    "Dobre, ďakujem," odvetil som úradníkovi, "ďalej už budem vedieť."
    Potom nasledovalo niekoľko pasáží rýchlej inštruktáže a zbraň, ktorá sa účinnosťou sotva rovnala štetke na záchod. Nevadí, prerobíme, uškrnul som sa. Rovnako armor bol pochybnej kvality. Došlo mi to. Sme len krytie, je im jedno ako dopadneme. Kto prežije, možno sa dostane medzi nich. Sranda to. Samozrejme až teraz prišli naozaj k slovu moje technické dovednosti. Trošku mi zvýšili šance.
    Nakoniec som dorazil k spomínanej lodi. *Bože, to je zberba* ticho som precedil medzi zuby.
    A toto vypľujú do bitky, no pekne. Jeden zdratý drell na mňa zagánil a hneď mi bolo jasné, že boj bude nonsens. teda ak sa ho vôbec dožijem.
    C.V.O.K.
    C.V.O.K.
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper


    Počet príspevkov : 49
    Join date : 29.08.2010

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Re: Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  C.V.O.K. So september 18, 2010 2:35 pm

    Kyrkus:

    Je treba priznať že náš hrdina bol v o čosi hlbšom podguráženom stave ako si bol sám sebe ochotný priznať, a tak pochopiteľne, súcitne prehliadneme pár nedostatkov jeho brilantného plánu "ako sa rýchlo dostať k peniazom". To že je worha a tých tu majú v láske asi ako ježka v továrni na balóniky, to sa dá pochopiť, chlap si stojí za svojim, má hrdosť a česť. To že si ale vybral Blue suns, o tom už by sa dalo špekulovať ako o detinskom neuváženom rozhodnutí. Ale aj po prihliadnutí k faktu že Kyrkus nikdy nepatril čo len medzi chabý inteligenčný priemer jeho rasy, onen pochabý stav v ktorom sa rozhodol absolvovať nábor, to už naozaj hraničilo s bláznovstvom.
    No toto všetko sa dalo prepáčiť, s troškou tej detskej naivnej fantázie dokonca i pochopiť, ale to čo spečatilo jeho osud na Omege bolo jedno dlhé, zúrivé, úplne bláznivé a totálne nevkusné, páchnuce ako stoka a falošné ako zlatý slávik z vitriny Karla Gotta „wrrrrrááááá !!!“ ktorým odpovedal na vyzvanie veliaceho dôstojíka.
    V prvej chvíli ostali všetci v miestností zarazene stáť, no po krátkom spametaní sa už boli ich reakcie toho najrôznejšieho druhu. A myslím že na všade prítomnú otázku „čo tým chcel dokázať“ v tú chvíľu nevedel zodpovedať ani náš nebojácny hrdina.
    „Pretože ja nie som len tak obyčajný worsha, ja som Kyrkus Kry´senrreissa“. Dodal po krátkej dramatickej odmlke.
    Ou. Aha.
    Nuž ale budiž, jeden nikdy nevie. Možno sa zľutujú práve nad touto jeho bezhraničnou hlúposťou.
    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Re: Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  Radian Erechtenion Ut september 21, 2010 4:32 pm

    Blue Sun :
    Batarián kulminoval medzi pocitom totálnej xenofobie, neznášanlivosti, absolutného rozčarovania a výbuchom smiechu .
    Dvojica v pozadí sa chechtala ďalej . A pomaly prekračovala medze . Ked sa na nich obrátil batarián súhlasne prikývli a chechtali sa ďalej.

    Turian:,,Nebyť toho útoku tak som sa už dlho takto nezasmial, už ho chcem vidieť na bojisku, z toho spravím záznam a budem si ho púšťať kedykoľvek sa mi to bude hodiť."

    človek:Súhlasne prikývol ,,Až to uvidí zvyšok tímu naserú si rovno do gatí od smiechu ."

    Batarián:,,Až to uvidí Torak alebo Santiago tak vás predhodia varenom," dodal z nefalšovanou uštipačnosťou.

    ,, Ak máš nejakých spoločníkov žold ti po ich smrti nebude vyplatený a rovnako výstroj si každý hradí sám" Loď bude štartovať v doku 2, hangár 4 ."

    (stretávka v hangári Very Happy na zoznámenie a potom môžeme pokračovať v psychiatrii)
    ()
    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Re: Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  An-Tarxamon Ut september 21, 2010 8:31 pm

    Jur´vesah:

    Sedel som a čakal na odlet. Keď som zbadal vorshu, skoro ma porazilo. Toto pripečené stvorenie je to najlepšie, čo Blue Suns pozbierali? Do riti, do riti, do veľkej kroganskej riti. Naozaj sme len zástera, hradba, ktorá odvedie pozornosť. No super, a t som sa tešil, že sa z tej misie aj vrátim živý. Asi som moc nemal na výber. Podišiel som k nemu, hádam len sa presvedčiť, či to myslí vážne.
    "Som Jur´vesah Inaul addar Kar-ba," povedal som, "a rozhodne som sem neprišiel zomrieť."
    Dúfal som, že noblesa a "veľké" slová spustia v jeho vymetenej hlave nejakú rozumnú reakciu."
    Vojty
    Vojty
    Bloodpack pyro
    Bloodpack pyro


    Počet príspevkov : 11
    Join date : 08.09.2010

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Re: Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  Vojty St september 22, 2010 5:20 pm

    Priletel som Omegu dosť znechutený z nepríjemného letu. Keď som uvidel ten odpad,čo v sebe skýva Omega,bol som zhrozený. Dúfam,že aspoň ten kšeft bude stáť zato. Vydal som sa na miesto strentutia, do klubu AfterLife. Ako som sa s tým batáriánom dohodol,čakal na mňa pri bare. Pozreli sme na seba a hneď sme vedeli,kto je kto.,,Tak o čo ide?" opýtal som sa.,,Budeš chvíľu pracovať s Blue Suns" povedal.,,Tak to ani,omylom pracujem sám" ja na to.,,Ako myslíš,nebudeš s nimi v týme ale budete spolupracovať.Dám ti za to 20000 kreditov." 20000 kreditov.Lákavá suma.,,Dobre,ale nech sa mi nepletú do cesty ináč to s nimi neskončí práve najlepšie.",,Dohodnuté"povedal,,zajtra ti dám vedieť viac." a odišiel.Do zajtra to vydržím.Snáď to bude stáť zato.
    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Re: Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  Radian Erechtenion Pi september 24, 2010 5:50 pm

    (len oznam pre Vojtyho je tu určité zlaté pravidlo a to je že ak niekto píše za postavu tak druhý mu ňou nemôže manipulovať, neviem možno k tomu nedošlo, lebo neviem ktorého batariána myslíš ale len hovorím)
    Vojty
    Vojty
    Bloodpack pyro
    Bloodpack pyro


    Počet príspevkov : 11
    Join date : 08.09.2010

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Re: Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  Vojty So september 25, 2010 7:57 am

    (nie je to žiadna postava,len taký batarián-žoldnier z blue suns pre krorého mám pracovať)
    C.V.O.K.
    C.V.O.K.
    Eklips Trooper
    Eklips Trooper


    Počet príspevkov : 49
    Join date : 29.08.2010

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Re: Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  C.V.O.K. So september 25, 2010 6:18 pm

    KYRKUS:

    Dokázal to! Je súčasťou veľkého Blue Suns! Rozžiarený ako prskavka sa vysalutoval z miestnosti a celý natešený tomuto veľkému životnému zvratu, tackavo sa pobral k dokom. Mamička by na mňa bola hrdá... Pospevoval si v duchu a usmieval sa pri tom ako blázon . Jeho nadšenie bolo tak silné a jeho duch radosťou natoľko neprítomný že sa mu ani po niekoľký raz nedarilo strafiť na správne miesto. Ale to by nebol on keby si z toho robil veľkú hlavu, jednoducho pokrčil ramenami a s rovnakou vervou to skúsil vedľa. A tak mu čas ubiehal a ubiehal...

    https://www.youtube.com/watch?v=8gAsHUOp4bw
    Keď mu horúca hlava prevetrala natoľko že bol schopný opäť zdravo rozmýšľať, dostavil sa na miesto určenia. A stačil mu jediný pohľad na skupinky pochybných exotov aby pochopil že to bolo to posledné čoho sa v živote dopustil. Na viac ako jeden záťah by to tu netipoval ani v tom najkrajšom sne.
    Nevšímajúc si hanlivé pokriky a posunky ostatných s hlavou stiahnutou medzi ramenami znechutene kráčal v pred. Zašiť sa niekde, to bolo to čo mal pre začiatok v pláne, zvyšok však bude musieť domyslieť neskôr pretože fázu dva – zdrhnúť- mu niekto zákerne prekazil.
    Pomaly sa otočil v batariánovi ktorý mal tú odvahu načať rozhovor. „Tak to si tu zle.“ Kyrkus sa strhol a zo zaťatou čeľusťou preletel pohľadom po zberbe navôkol. Keď sa vrátil k postave pred ním, v očiach sa mu zračila rovnaká nenávisť, aká sa dala vyčítať z tvári naokolo. „Loď chrabrích hrdinov odlieta čochvíľa z osmičky, ak ho chceš stihnúť mal by si si pohnúť, pretože inak ti ostane miesto len v tomto rýchlom transporte na druhý svet.“ S týmito slovami si stiahol klobúk hlbšie do čela a porúčal sa preč.
    D´Arvit, kam som sa to len dostal... Bola veta ktorej začiatok obmieňal až kým sa nezašil za vysokú hromadu naskladaných debien pripravených na transport na loď. Zmučene si povzdychol, zatvoril oči a trpiteľsky čakal na svoj koniec.
    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Re: Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  An-Tarxamon Ne september 26, 2010 6:41 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=8gAsHUOp4bw (s dovolením, lebo sa hodí superne)

    Jur´vesah:
    "Nie som žiaden chrabrý hrdina, len skrátka chcem niečo dokázať,"videl som, že ten vypečenec už odchádza a tak som skúsil ďalšiu psychologickú fintu, "sám zomrieš, ale ak ťa náhodou napadne spolupracovať, môžme mať slušné šance a korisť si rozdelíme..."
    Alebo aj nie. Jemne som sa uškrnul. Život ma naučil, že treba sa držať vypečencov, pretože, čím vypatlanejšia hlava, tým väčšia šanca to bola prežiť. A predo mnou práve nastupoval ideálny kandidát.
    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Re: Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  Radian Erechtenion St september 29, 2010 6:06 pm

    Znova Batariánsky dôstojník:
    Suns čakali v doku a smerovali freelancerov alebo špiny ako ich volali do prepravnej lode. Bola to dosť priestorná loď schopná preniesť množstvo ľudí Very Happy respektíve čohokoľvek. Nepochybne aj stohlavé stádo kroganov by sa vtesnalo bez problémov.
    Z reproduktoru sa ozval hlas: ,,Budú vám pridelené priestory(haha nie kajuty Very Happy ) z ktorých bude možný pohyb len po presne vymedzenom priestore . Akékoľvek narušenie bude považované za ak ohrozenia a otvoríme paľbu kohokoľvek kto danú zónu preruší.

    Postupujte do lode!" hlas skončil .


    Prichádza spojenie z velenia.
    ,,Čo asi ten porazeny Santiago chce..." pomyslel si . Na veľké prekvapenie sa tam zjavila žena.
    ,,Jedore čo to má z...." prerušila ho .
    ,,Ten bordel čo sme nazbierali najprv trochu vycvičíme. Na polceste k jednému skrytému distribučnému stredisku Elementu 0 pristaňte na planéte (xy) a čakajte na rozkazy. Ja som veliaca Blue Suns od teraz ."
    Chcel namietať ale stráž naokolo zodvihla zbrane .
    ,,Vymetená sliepka." zavrčal len pre seba.
    ,,Odchádzame!" rozkázal a všetky tými sa sťahovali na loď.
    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Re: Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  An-Tarxamon St september 29, 2010 8:29 pm

    Jur´vesah:

    No super, tak a je to tu. Mal by som len jednu otázku. Kde som dopekla mal rozum? Teraz sedím v tomto, no, korábe a idem si po smrť. Navyše v priestore vykolíkovanom ako nejaká supertupá vesmírna ovca. Ktovie, kde nás vezú a to si ani netrúfam odhadnúť, čo s nami urobia po vyložení. Dokonca scénar, v ktorom nás vysadia, nechajú postrieľať nebol pre mňa až taký nereálny. Skúšal som aspoň očami udržať kontakt s Vorshom. Neviem, prečo, ale buď tá jeho vymätenosť, alebo len ten fakt, že prešiel náborom pútal moju pozornosť.
    "Ach, Ruinie," zašepkal som tíško, "počkaj ešte, prosím, až toto prežijem, prídem."
    Vojty
    Vojty
    Bloodpack pyro
    Bloodpack pyro


    Počet príspevkov : 11
    Join date : 08.09.2010

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Re: Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  Vojty Št september 30, 2010 9:15 am

    Napokon to bol viac ako deň,ale tie peniaze potrebujem.Stretol som sa znava s tým batariánom a pridal sa k výsadkovej jednotke moja úloha mi je zatiaľ neznáma.
    Takže sa teraz tlačím s radovými vojakmi Blue Suns v bitevníku pripravený na akciu.
    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Re: Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  Radian Erechtenion So október 02, 2010 10:11 pm


    https://www.youtube.com/watch?v=DKjxOX0SEKY
    Turianský veliteľ Blue Sun:
    ,,Odlietame."
    Bitevník sa odpútal z dokov.
    Turian si zavolal batariánského centuriona .
    ,,Ako dôverihodná je tá správa, že Jedore zobrala vedenie."

    Batarian:,,Je to viac ako reálne, dostal som správu, že tam napochodovala s Kroganskými komandami."

    Turian ,,Krogani?"

    Batarian:,,Hovorí sa tom, že velenie malo nejaký tajný program, klonovaný krogani pod naším velením. Zdá sa projekt bol úspešný."

    Turian:,,Tá špina nepodarená. " pleskol po svojom paneli.
    Úder vyvola pozornosť ale, keď uvideli veliteľov výraz razom sa vrátili k práci.
    Turian ,,Ak bude klásť dobré podmienky tak to berem, ale pochybujem."
    Batarian:,,Nápadobne."

    Turian:,,Maximálna ostraha strategické miesta, nejdem riskovať, že niekomu z tých špín tam dole struhne ."

    ,,Navedťe nás na mass replay do sektora xy, po príchode do sektora pripravte lodné systémy, budem informovať freelancerov."


    Okeer:
    ,,Výborne, hehehe"
    Mal vybavenú schôdzku s kolektormi . Celý čas sa držal nízko, čo najmenej viditeľne ako to len krogan vie. To zahrňvoalo nedobiť každého jedného nekrogana.
    An-Tarxamon
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 100
    Join date : 28.08.2010

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Re: Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  An-Tarxamon So október 02, 2010 10:40 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=DKjxOX0SEKY (muzičku ponechám, dobrá je Very Happy)
    Jur´vesah

    Tak sme vzlietli. Jemne mi vyschlo v krku, ale je to len obyčajný stres. Teda, bol som zvyknutý, že mojím najväčším nepriateľom je akurát intergalaktický tetanus z hrdzavej šrúbky, na ktorý stačili dve injekcie. Teraz mi budú okolo hlavy lietať guľky a všetko možné a nakoniec asi aj budem musieť niekoho zastreliť. Tisol som k sebe svoju pušku a nenápadne som sa priplichtil k svojmu "talizmanu".
    "Počúvaj, nerád o priznávam, ale ešte nikdy som nebol v lodi."
    Vzápätí som svoj nápad oľutoval, no už bolo neskoro. Loďou sa nieslo rytmické hučanie motorov a ja som len čakal, čo som zasa spustil.
    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Re: Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  Radian Erechtenion Ne október 10, 2010 9:46 pm

    Tu pokračovanie lebo sme mimo omegy :
    https://masseffect.slovakforum.net/forum-f18/topic-t43.htm#187
    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Re: Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  Radian Erechtenion Po november 01, 2010 7:19 pm


    Sponsored content


    Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns) Empty Re: Incident(pokračovanie veci okolo Blue Suns)

    Odoslať  Sponsored content


      Práve je Pi apríl 19, 2024 7:07 am