Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  C.V.O.K.
  C.V.O.K.
  Eklips Trooper
  Eklips Trooper

  Počet príspevkov : 49
  Join date : 29.08.2010

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  C.V.O.K. za Pi november 05, 2010 8:52 pm

  TOREA https://www.youtube.com/watch?v=TdBwZiZjzjk&feature=related

  Keď bola miestnosť uprataná od mŕtvol a ranených, rozhliadla som sa po okolí hľadajúc činnosť kde by som ešte mohla pomôcť. Vtedy sa pristavil komandér Clerick. Ako bolo vidieť, šarvátku prežil bez viditeľnej ujmy na zdraví čo ma potešilo - čisto teoreticky to všetko nakoniec dopadlo celkom dobre. Vymenili sme si úvodné saluty a on sa rozhovoril.

  „Nemáte sa za čo ospravedlňovať, váš postup bol správny, prirodzený... “ Prijala som podávanú ruku a pokúsila sa o úsmev. „Potešenie z úspešnej spolupráce je na mojej strane.“ Dodala som a i v očiach mi zaiskrilo keď padla reč na moju odmenu. Aaaach, dobre som si to vybrala, veľmi dobre... Áno je pravda ako Cleric spomínal že žoldnier ide s tým kto platí, no moja vychcanosť čnie v tom, že ja beriem toho, kto platí viac. Vnútri som zahorela plamienkom šťastia nad myšlienkou že odtiaľto odídem ako hotoví boháč, ale na navonok som moje nadšenie neprepustila. Ako som si predsavzala, poctivo sekám dobrotu a riadim sa heslom milo, a nenápadne. A pod to nenápadne zapadá aj slovo skromne.
  „ Čo sa týka tej oddanosti, myslím že z toho nič veľké robiť netreba. Iba som plnila svoju povinnosť. Podľa mňa by ste si obzvlášť veľkú odmenu zaslúžili práve vy, veď ste to celé zinscenovali a doviedli do úspešného konca. Moja rola bola pri tej vašej nepodstatná.“ Stíchla som keď si o pozornosť zažiadal Commander Dazirus.

  ... „ keďže Amalkar je vo väzbe, potrebujem nového XO."
  Clerick. Bolo z mojej strany úplne jasné stanovisko ešte predtým, než ho Dazirus v svojom prejave priamo oslovil.
  No to čo povedal potom, sa mi vôbec nepáčilo.
  Zasa skratuje alebo čo sa s ním pre všetkých bohov deje? Ja som to vážne mala nechať celé tak , nech zostane ten Amalcar... Na čele sa mi objavila vráska ako som čakala koho meno zarve namiesto vedľa mňa stojacého komandéra.
  Cit. Dazirus: "Drahá Torea, niekedy musí bytosť jednať v okamihoch, preto by som bol poctený, ak by ste prebrali funkciu môjho XO, avšak ak máte lepší návrh, kľudne ho predostrite." Zostala som nemo stáť. V duchu som narátala do desiatich, no ničomu to nepomohlo. Vidina nezmizla. Naozaj povedal čo povedal? Sklopila som zrak a v rýchlosti nevedela čo robiť. Zo žoldniera na XO za necelé dva-tri dni. Tomu sa hovorí úspešná kariéra, to teda hey.
  Na jednej strane mi hlavou začali okamžite víriť sladké myšlienky na to aké úžasné by to bolo, akých vymožeností by som dosiahla, k čomu všetkému by som mala prístup.. Napadol ma plán ako z toho vyťažiť čo najviac.... No potom som sa zasekla. Nie. Toho ja nie som schopná. Som hnusná, zradná a podlá, a keby som vážne chcela tak to miesto vezmem, v krátkej dobe sama zvrhnem tohto dôverčivého pajáca, vybielim to tu do čista ako sa na správneho zlodeja z Padalecky klanu patrí všetkých prítomných pošlem kade ľahšie. Ale zasa až taká sviňa nie som. Všetko má svoje hranice. Moje záujmy, moje dôvody, moje ciele. Aj moje svedomie. Zdá sa že len že Dazirusova hlúposť stopku nepozná.
  Dvihla som hlavu. To predsavzatie mi lezie na mozog.
  „Prepáčte Commander Dazirus, ale vašu ponuku nemôžem prijať.“ Robím najväčšiu chybu v mojom živote. „Pochybujem o mojich schopnostiach zastávať tak dôležitú funkciu, pretožne nemám potrebné skúsenosti aby by som zvládla zodpovednosť ktorú to zo sebou prináša.“ Prisámbohom ešte pár dní strávených v tomto blázinci a môžem ísť za mníšku. „Mali by ste sa obráťte sa na niekoho iného,ale koho... Som tu pomerne krátko – dôvod viac pre moju rezignáciu- takže si netrúfam určiť žiadnu osobu okrem Commandera Clerica. Za ten čas čo som s ním mala tú česť, zdieľa moju plnú dôveru. Avšak vy sám viete, čo je pre Silver Remnants najlepšie. Ale ja to nie som.“ Uletelo... Práve mi pomedzi prsty prekĺzlo šťastie a ja som ho nechala ísť. A mám z toho taký zvláštne dobrý pocit. Potrebujem psychiatra. Toto nie som ja.
  An-Tarxamon
  An-Tarxamon
  Eklips Engineer
  Eklips Engineer

  Počet príspevkov : 100
  Join date : 28.08.2010

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  An-Tarxamon za So november 06, 2010 2:08 pm

  https://www.youtube.com/watch?v=Q18Vrs3h3kc&feature=grec_index

  Dazirus:

  "Myslel som si, že odmietnete, ale pochopte, v týchto chvíľach sa bytosť musí rozhodovať rýchlo, bez ohľadu na následky," vysvetlil som, "avšak vážim si vašu úprimnosť a povyšujem vás na Lieutenant inferior (nižší poručík). Takže, všetci na miesta, budeme mať veľa práce!"
  Battlecruiser Cassiopea bola opäť mojou loďou. Cítil som, ako žije a je pripravená, dychtivá po boji. Musel som vybrať XO. Mnohí boli ale mŕtvi alebo nezvestní. Alebo... kapitán Velessar Kalyri vas Ijehu, veliteľ ľahkého krížnika Ijehu. Nechal som ho zavolať.
  Reflektoval som svoje činy a musel som uznať, že som sa nesprával vždy ako veliteľ. No nič, nech cítim ku Torei čokoľvek, a že je to určite silné a nádherné, nesmie to interferovať s mojím velením. Mnohí na mne závisia. Nepotopím teraz svoj sen. Náš sen!
  "Pripravte sa, čoskoro sa znova zapotíme!" prechádzal som sa po CIC a burcoval som všetkých, "nech nesklameme, príprava nech nepoľaví!"
  Pozrel som na monitor. Odteraz budem znova Dazirusom. Silver Remnants, sme na ťahu.


  __________________
  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Sige-2
  "In eternal silence I can find everything..."
  GirappAWt
  GirappAWt
  Eklips Trooper
  Eklips Trooper

  Počet príspevkov : 35
  Join date : 01.09.2010

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  GirappAWt za So november 06, 2010 3:53 pm

  CLERIC:

  https://www.youtube.com/watch?v=Bfb8apT1k0U

  CIT-Dazirus - "Mám jednu vec, viete, že keďže Amalkar je vo väzbe, potrebujem nového XO. Commander inferior Cleric, slúžili ste a slúžite mi dobre,"

  LOADING EMOTION PROGRAM – emotion „surprice“*** loadet!
  Prog.0101110010110-fail!
  Prog.00111010111010-fail!
  Prog.1101010100111-fail!
  Prog...

  V momente keď odznelo moje meno stuhol som. Hm ale napadne. Pomyslel som si. Predsa musí vedieť, že by som to neprijal. Som spokojný tam kde som. Svoju posádku poznám dokonale, veď sa v jej radoch zmenilo veľmi málo od čias kedy sme ešte slúžili Légií, čo by som asi tak robil na Cassiopei?

  CIT-Dazirus - "ale omnoho väčší prospech máte pri velení Ryujinu, preto na vás voľba padnúť nemôže."

  EMOTION PROGRAM – emotion „surprice“*** canceled!
  Prog.0101110010110-online!
  Prog.00111010111010-online!
  Prog.1101010100111-online!
  Prog...

  Napnuté plecia mi klesli, cítil som uvoľnenie. Musel som sa sám pre seba pousmiať. Nemýlil som sa v ňom, predsalen ma dobre pozná.

  CIT-Dazirus - "Drahá Torea," pozrel som na ňu, "niekedy musí bytosť jednať v okamihoch, preto by som bol poctený, ak by ste prebrali funkciu môjho XO, avšak ak máte lepší návrh, kľudne ho predostrite."

  Ani ma to nijako veľmi neprekvapilo, len ma trochu mrzelo, že som chcel zaistiť pre Toreu odmenu, ktorá by ale rozhodne nebola takáto veľkolepá ako jej povýšenie. Ibaže Asarijka začala protestovať. Čakal by som od nej iný tón hlasu, možno viac prekvapený, alebo odmietavý, ale ona slová prednášala pokojne a používala rozumné argumenty. No zamrazilo ma z toho keďže na záver jej výpovede znovu odoznelo moje meno. Niekoľko programov opäť zakolísalo. No zdalo sa, že Dazirus jej návrhu nevenoval pozornosť a začal vydávať rozkazy. No mne zjavne nepatrili, ja som nepatril na palubu Cassiopee. Možno ako hosť, ale nie ako veliteľ. Predstúpil som pred Dazirusa zasalutoval a predniesol svoju žiadosť:

  „Pane, žiadam o povolenie vrátiť sa na palubu Ryuujina! Misia ktorou ste ma poverili je platná alebo máte pre mňa novú úlohu?“
  C.V.O.K.
  C.V.O.K.
  Eklips Trooper
  Eklips Trooper

  Počet príspevkov : 49
  Join date : 29.08.2010

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  C.V.O.K. za Ne november 07, 2010 12:41 pm

  TOREA

  Lieutenant inferior. Úklonom som poďakovala. Tuším že sa tu zdržím dlhšie ako som mala pôvodne v pláne, začína sa mi tu páčiť. Má to síce pár múch... Ale spomenula som si na Amalcarové slová že to čo komandér predvádza posledné dní je u neho nezvyk. Vraj je výborným veliteľom. Dúfala som že to je naozaj tak a že to čo sa stalo Dazirusa dostatočne poučilo, a že sa tým jeho „zlé“ dni skončili.
  Dopovedal, všetko sa dalo do pohybu a život na Cassiopei sa „vrátil do starých koľají“. Cleric si to namieril ku komandérovy a ja som osamela. Vedy na mňa doľahla na mňa únava. Boli to divoké časy, teda že hey...Pokrčila som ramenami a keďže sa o mňa viac nik nejavil záujem, vyšla som z CIC. Namierila som si to do hangáru rozhodnutá dopriať si v Yontalcarone dlhý, ničím nerušený aspoň šesťhodinový spánok.
  An-Tarxamon
  An-Tarxamon
  Eklips Engineer
  Eklips Engineer

  Počet príspevkov : 100
  Join date : 28.08.2010

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  An-Tarxamon za Ne november 07, 2010 8:21 pm

  https://www.youtube.com/watch?v=emeSBD8DvCc&feature=related

  Dazirus:

  Pozrel som na Clerica a hneď sa mi v hlave vyjasňovalo a rodil plán. Počas môjho nedobrovoľného pobytu v cele som mal času až až. Výkresy už boli de facto hotové. Overoval si úlohu a ja som vedel, že veci sa možno máličko skomplikujú.
  "Iste, že vaša misia platí, Komandér inferior," začal som, "avšak veci sa komplikujú. Ten salarianský útok vo mne nahlodal naše istoty, lebo neverím, že by to nechali len tak. Pripravte sa na nečakané zvraty."
  Ťukol som do počítača a načítaval sa tam zoznam overených kontaktov. Toto musíme previesť rýchlo a efektívne, veď nie sme len banda otrhancov.
  "Komandér, ešte jedna vec," podal som mu zoznam, "až budete v tých končinách, nezabudnite kontaktovať naše spojky a zabezpečte, aby to ostalo utajené."
  Pohľadom som kontroloval všetky detaily. Nič nesmie zlyhať, záložný plán, istenie najvyššieho stupňa.
  "Máte teda svoje rozkazy," posielal som ho. Pozeral som ako odchádza a uvedomil som si, že som mu vlastne zveril zodpovednosť za celé Silver Remnants. Je to dobrý veliteľ. Ako už bol vo dverách zakričal som, "A, komandér,buďte nanajvýš opatrný."


  __________________
  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Sige-2
  "In eternal silence I can find everything..."
  GirappAWt
  GirappAWt
  Eklips Trooper
  Eklips Trooper

  Počet príspevkov : 35
  Join date : 01.09.2010

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  GirappAWt za St november 10, 2010 9:10 pm

  CLERIC:

  Zastavil som sa vo dverách. Spomenul som si na čo som takmer zabudol. Aj keď teraz to bolo dosť diskutabilné. Sľúbil som, že Torei zabezpečím odmenu, ibaže CS ju povýšil na Lieutenant Inferiror, čo by sa dalo považovať za odmenu. Váhal som. Moje programy mali množstvo úskočných možností, ale pre stratégie boja, nie pre porušovanie záväzkov voči spolupracovníkom či nadriadeným. Síce som na zoznam kontaktov hodil iba krátky pohľad, bolo mi jasné, že pri ich vybavovaní sa budem pohybovať na extra tenkom ľade aj keď väčšinu z toho asi nechám na agenta Leera Enerarda (bude to nová postava) možno toto bude posledná možnosť, kedy čosi také bude možné zariadiť. Všimol som si, že Torea už nie je v miestnosti prítomná takže to nebude vyzerať tak ako keby to očakávala. Otočil som sa späť a dlhými krokmi som sa ocitol opäť pred Dazirusom:

  „Pane ak dovolíte je tu ešte jedna vec. Mojim názorom bolo, že by si Torea an Irra zasluhovala istú formu zvláštnej odmeny a v rozhovore s ňou som to spomenul. Na druhej strane ste ju povýšili v rámci hodnostných stupňov, čo by mohlo byť dostatočnou odmenou, napriek tomu si nedovolím Vás s touto skutočnosťou neoboznámiť. Ak by som to neurobil bolo by to konanie proti môjmu slovu, nehovoriac o tom, že práve Toreina osoba zohrala kľúčovú úlohu vo Vašom vyslobodení.“

  Mierne som sa uklonil hlavou. Nevedel som však či sa otočiť k odchodu alebo počkať na Dazirusovo vyjadrenie. Nakoniec som uznal za vhodné počkať, predsa len nebolo správne odchádzať bez povolenia nadriadeného.
  An-Tarxamon
  An-Tarxamon
  Eklips Engineer
  Eklips Engineer

  Počet príspevkov : 100
  Join date : 28.08.2010

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  An-Tarxamon za Št november 11, 2010 3:14 pm

  https://www.youtube.com/watch?v=UGHH-BK66GY&feature=related

  Dazirus:

  "Komandér Cleric," otočil som sa k veliteľovi Ryujinu, "konali ste v čase, keď ste boli hodnostne najvyšší a ak plánujete nejako Toreu odmeniť, dávam vám plnú moc. Rovnako, to, ako sa vysporiadate so zakázkou vám zverenou, tá ma však najvyššiu prioritu. Ak chce Silver Remnants držať krok s veľkými hráčmi, musí byť vykonaná čo najskôr so stopercentnou efektivitou. Teraz, chodte, máte svoje rozkazy."
  Stále som však nemal XO a možno sa moje upovedomenie Komandéra inferior Clerica o misii zdalo trošku nevrlé, ale ak máme fungovať, okrem výbornej techniky potrebujeme aj obnoviť štruktúru, ktorú vzbura majora Amalkara narušila.
  "Zavolajte mi sem kapitána Velessara vas Ijehu, nech dôjde čo najskôr," zahučal som do mikrofónu, "vec najvyššej priority."
  Áno, povzdychol som si, Všetky veci v Silver Remnants majú momentálne určenie najvyššej priority. Niekedy môžete byť absolútne pripravený a aj tak sa veci začnú sypať. Niektorí môžu odpočívať, niektorí bojujú inde a my ostatní - makáme.


  __________________
  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Sige-2
  "In eternal silence I can find everything..."
  Radian Erechtenion
  Radian Erechtenion
  Eklips Engineer
  Eklips Engineer

  Počet príspevkov : 127
  Join date : 28.08.2010
  Bydlisko : Cidela

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  Radian Erechtenion za Pi november 12, 2010 3:41 pm

  Aisiry a Arkus sú na ceste na Ilium dokončíť hlavnú časť zničenia distribučnej siete elementu 0. Už sú mimo sústavu .

  Na palube:
  Aisiry sedela a oddychovala, to masívne zranenie a toľko vypätia ju zmohly, a napriek tomu, že to odmietala a zatínala stále zuby, potrebovala trochu odpočinku .
  V duchu plánovala ďalší postup, kedˇ dojdú na ilium . Okrem toho preberala rôzne možnosti, toho kto sa ju pokusil zabiť a prečo . Dôvodov, prečo by sa našlo dosť. Konkurencia alebo možno snáď samotný eklips. V duchu zachechtla: ,,Pošlem správu pre Waseu, možno by sa mohla pridať ."


  Arkus sedel za ovládaním a pomedzi to v duchu preberal akciu na Iliu.
  Veril v to, že jeho jednotky to spravia tak ako majú, no stále existovala možnosť nepredpokladaných kompikácii. Aj tie nacvičovali, všetky možné varianty nepriateľov či techniky.

  Kasandra meditovala, očakávajúc nasledujúcu bitku. Black handi boli trochu nervózny a poškuľovali po nej hlavne asarijky. Tým sa prirodzene prítomnosť justikara veľmi nepozdávala.  __________________
  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Samara_the_Justicar_by_Stealthero
  By the code I will serve you. Your choices my choices, your morals are my morals, your wished are mi code.
  GirappAWt
  GirappAWt
  Eklips Trooper
  Eklips Trooper

  Počet príspevkov : 35
  Join date : 01.09.2010

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  GirappAWt za Pi november 12, 2010 9:00 pm

  CLERIC:

  „Iste.“
  Zasalutoval som otočil sa a opustil CIC. Je späť, je to zase ten starý Commander Superior aký býval. Kráčal som po chodbe k výťahu. Zakaždým keď okolo mňa prešli viac ako dvaja členovia nejakého komanda ešte vždy mi ruka automaticky sklzávala ku Tempestu. Nastúpil som do výťahu. Takže voľnú ruku, ale aká suma by bola vhodná ak vezmem do úvahy Toreino povýšenie? Budem si musieť skontrolovať osobný fond ale takých päťdesiat tisíc kreditov by bolo vhodných. Teda ak si toľko budem môcť dovoliť uvoľniť. Pozrel som sa lepšie na zoznam. Z bezpečnostných dôvodov na ňom samozrejme neboly pravé mená našich kontaktov ale iba ich interné kódové označenia. Až budem znova vo svojom kresle budem musieť prehľadať sektory v ktorých sú kontakty, či medzi nimi niekde niesú nejaké hluché miesta, neobývané, ale obyvateľné planéty. Najradšej by som totiž zabil dve muchy jednou ranou. Výťah zastal na podlaží hangáru. Ako som si mal možnosť všimnúť tak fregata ešte nebola hotová. Pravdepodobne bola počas Amalkarovej vzbury dočasne zastavená všetka činnosť. Pokračoval som teda automaticky ďalej k portu 3.2.8.7. Booting daného stroja bol už ukončený a keďže mi už predtým technik povolil si ho vziať nikoho viac som sa nepýtal. Nastúpil som uzavrel kokpit a aktivoval systémy.
  Cleric: „Tu Commander Inferior Cleric stroj...“
  Pozrel som sa na kódové označenie.
  „...YZ979, žiadam o otvorenie vstupného štítu hangáru.“
  Chvíľu bolo vo vysielačke ticho a potom sa ozval operátor z CIC:
  Operátor BC Cassiopea: „Štít deaktivovaný, máte povolenie na odlet.“
  Energetické pole ktoré chránilo vstup do hangáru sa oslabilo natoľko, že ním mohol preniknúť pevný predmet. Chytil som sa riadenia a vyletel von do vesmíru. Kým sa z Ryuujinom dostaneme na východiskový bod, uvediem sa na ten čas do úsporného režimu. Držal som kurz smerom k svojmu battlecruiseru.
  Len dúfam, že zvnútra vyzerá lepšie ako zvonku. Pomyslel som si, keď som sa priblížil na toľko, že som videl na niektorých miestach stav vonkajšieho plášťa. Prepol som komunikačný kanál:
  Cleric: „BC Ryuujin, tu CI. Cleric, omeškal som sa. Začínam pristávací manéver.“
  Operátor BC Ryuujin: „Rozumiem, deaktivujem štít.“
  Cleric: „Nech vás ani nenapadne nejaký uvítací ceremoniál!“
  Varoval som ho skôr ako som dokončil pristávací manéver. Snáď im tá jedna loď na Cassiopee nebude chýbať, misia má prednosť. A koniec koncou u nich ostala moja fregata. Asi o sedem minút som už vstúpil do priestorv CIC.
  „Hláste stav. Sme schopný hyperpriestorového letu?“
  „Áno pane.“
  „Dobre. Pripravte prechod do hyperpriestoru. Koordináty Illium, vystúp nastavte na päť parsekov od planéty.“
  Vydal som rozkazi keď som sa opäť usadil vo svojom kresle. Rozhodol som sa pre Illium ako prvú zastávku. Najlepšie je mať to najhoršie za sebou ako prvé. Už keď som prvý krát videl zoznam, vedel som kto si spraví za kontaktom SR-EIllc17 výlet. Počul som ako sa akumuluje energia v spúšťačoch hyperpohonu. Ten zvuk bol nezameniteľný.
  „A deaktivujte môj úsporný režim pol hodinu pred výstupom z hyperpriestoru.“
  Pridal som posledný rozkaz, uvelebil som sa v klesle a šošovka sa mi začala uzatvárať ako môj systém prechádzal na úsporný režim.

  (PS: Je to len prelet hyperpriestorom preto to ani nebudem dávať do voľného vesmíru. To až potom keď Ryuujin hyperpriestor opustí.)
  An-Tarxamon
  An-Tarxamon
  Eklips Engineer
  Eklips Engineer

  Počet príspevkov : 100
  Join date : 28.08.2010

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  An-Tarxamon za Št november 18, 2010 10:19 pm

  https://www.youtube.com/watch?v=Qkf7so6jEkU&feature=related

  Dazirus + cpt. Velessar:

  Hlásenie informovalo kapitána Velessara, že pristáva na vlajkovej lodi Silver Remants, battlecruiseri Cassiopea. Ihneď bol zavedený do CIC, kde ho netrpezlivo očakával Commander superior. Postavil sa pred neho s hrdosťou a očakával všetko možné.
  Dazirus (jemne sa usmial): "Rád vás vidím kapitán vas Ijehu."
  Velessar (zamračí sa): "Potešenie na mojej strane, ale čo vás viedlo k tomuto náhlemu kroku?"
  D: "Snáď vám nemusím pripomínať, čo sa tu dialo."
  V (sklopí zrak): "Nie pane. Ako vám teda môžem poslúžiť?"
  D (na chvíľku sa odmlčí a prezerá si kapitána, potom pomaličky spustí): "Môj najspoľahlivejší priateľ zlyhal v tej najnevhodnejšej chvíli. Potrebujem teda jedno - niekoho, kto zaujme jeho miesto."
  V (zľakne sa, no nedá mu nespýtať sa): "Myslíte mňa? Úprimne, ako veliteľ LC Ijehu som výborný, ale takáto zodpovednosť?"
  D (zľahka zamietne snahu kapitána): "Ste asi najpovolanejší človek a vaša oddanosť je priam príkladná, rovnako ako schopnosť logicky myslieť uprostred bitky."
  V (rezgnovane, no zároveň s očakávaním): "Potom sa budem snažiť vás nesklamať."
  D (slávnostne): "Vítam vás, major Velessar Kalyri vas Ijehu."

  Velessar sklopil hlavu a odchádzal z CIC. Mieril do kajút pre XO a vedel, že Ijehu už dlho neuvidí. Dazirus žiaril spokojnosťou. Už len sa vysporiadať s Amalkarom a dohlliadnuť, aby plány na tajný ťah vyšli. Konečne hral zvona svoju hru.


  __________________
  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Sige-2
  "In eternal silence I can find everything..."
  Radian Erechtenion
  Radian Erechtenion
  Eklips Engineer
  Eklips Engineer

  Počet príspevkov : 127
  Join date : 28.08.2010
  Bydlisko : Cidela

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  Radian Erechtenion za Pi november 19, 2010 4:52 pm

  Tajná osiriho pozorovateľ :
  ,,Zdá sa, že sa jeden z krížnkov oddelil je riskantné teraz vyslať správu ale prakticky sa tu naskytá príležitosť. Alebo aj nie nemáme dosť údajov na zdrvujúci útok."


  __________________
  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Samara_the_Justicar_by_Stealthero
  By the code I will serve you. Your choices my choices, your morals are my morals, your wished are mi code.
  An-Tarxamon
  An-Tarxamon
  Eklips Engineer
  Eklips Engineer

  Počet príspevkov : 100
  Join date : 28.08.2010

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  An-Tarxamon za Ne november 21, 2010 10:28 am

  https://www.youtube.com/watch?v=gz7a2ZDt3Dk&feature=related

  Dazirus:

  Takže nového XO by sme mali. Ostávalo mi vyriešiť, čo s ostatnými. Cleric už letel smerom na Ilium a podľa FTL kanálov sa blížil k svojmu cieľu. Slečna Konakry, of course.
  Bordel na Noverii už sa stal a neodstane sa, no myslím, že by sme mohli zažiadať pár kontaktov na Omege, ale predtým bude treba spraviť niečo iné. Správy vraveli, že na Imorkan niekto zaútočil. Nezvyklé. Dokonalá robota.
  "Zarya Konakry," ozval som sa do mikrofónu, "pripravte sa k odletu na Imorkan, briefing dostanete do lode."
  Výborne, to by sme mali. Základňa bola pripravená, lode na pozíciách, avšak niečo sa mi ešte nezdalo, niečo, čo mi nedovolilo pokojne spávať. Prešiel som do hviezdnej pozorovacej paluby a prešiel rukou po zábradlí. Battlecruiser Cassiopea. Stretnutie s Toreou. Spomienky sa krížili jedna s druhou. Pocity šťastia a obavy zároveň. Pozeral som na hviezdy a pýtal sa sám seba - ako dlho to ešte s Cassiopeou potiahneme? Bola to celá éra a ja som sa oddával plánovaniu. Rozložené výkresy na podlahe.
  "Palubný dôstojník," ozval som sa do mikrofónu.
  "K službám, Komandér superior," odpovedal hlas.
  "Som v stave hlbokého sústredenia, dohliadnite, nech ma nikto neruší, okrem XO a slečny an Irry," vydal som rozkazy.
  Sadol som si na zem a mysľou sa mi rozoznelo zvláštne vibrovanie a tichá melódia. Spájanie gethských platforiem. Sme gethi a je nám cťou zdieľať s vami opäť myšlienky, Komandér superior.


  __________________
  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Sige-2
  "In eternal silence I can find everything..."
  C.V.O.K.
  C.V.O.K.
  Eklips Trooper
  Eklips Trooper

  Počet príspevkov : 49
  Join date : 29.08.2010

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  C.V.O.K. za Po november 22, 2010 7:39 pm

  Torea

  https://www.youtube.com/watch?v=MDi_niGldA4

  Prebudila som sa a zistila, že drobné schrupnutie sa mi pretiahlo o tročku viac ako som mala v pláne. Hm, úžasný nástup, len čo je pravda. Pomerne rýchlo som sa dala do poriadku a chcela si zájsť k Dazirusovi pre nové rozkazy keď ma napadlo niečo iné. Dôležitejšie. Vstúpila som do pilotnej kabíny, zadala radu príslušných kódov a roztvorila súkromnú schránku. Bola, tam. Odpoveď mojich najmilších.
  Jej obsah však nebol taký nápomocný ako som očakávala, o Silver Remnants toho chlapci nevypátrali viac, než som zatiaľ stihla zistiť ja sama. Holt, musia byť sakra dobrý... Že malá postranná organizácia, aké prefektné utajenie. Dazi sa teda rozhodne nezdá. Tvárila som sa ako samotná bohyňa pomsty a čítala som ďalej - stručné, pár stránkové info o Black Hande. To už bolo o inom, táto zberba toho za sebou mala očividne dosť. Nezapochybovala som že bude veselo keď sa ešete uvidíme. A že sa teda ešte stretneme, pretože dole sa stalo niečo, čo do skladačky rozhodne nepasovalo. A dúfam že nie len mne, že si tie nejasnosti ešte niekto všimol.
  Poslala som klanu milé poďakovanie a tak nejak šetrne im oznámila nech ma skoro doma skoro nečakajú. Počas nepokojného spánku som si dopriala chvíľu rozjímania nad všetkým čo sa stalo za posledné dni, prehrala som si udalosti jednu po druhej a zvážila ich dopad na moju osobu až kým som nedošla k jasnému záveru.
  Opustila som moju loď a razantne si to to namierila k pánu D.
  Platia dobre, veľmi dobre, usmiala som sa nad Clericovým posledným príspevkom do mojej pokladnice, a teda nieje dôvod prečo v tom nepokračovať ďalej. Milo a nenápadne. Kým pôjde všetko ako doteraz, žiadne problémy si vyrábať nebudem. No keď sa pritvrdí... Mám tu akú takú dôveru čo znamená aký taký prístup k veciam ktoré sa neberú na ľahkú váhu. A moja rodina vie súradnice. Prinajhoršom...
  Zastala som pred komandérovou komnatou a zažiadala o prijatie.
  Hm, ale to si sám načas. Trochu "oddychu" mi predsa neuškodí.
  An-Tarxamon
  An-Tarxamon
  Eklips Engineer
  Eklips Engineer

  Počet príspevkov : 100
  Join date : 28.08.2010

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  An-Tarxamon za Po november 22, 2010 11:06 pm

  https://www.youtube.com/watch?v=aXMX9Wz37fU (od 00:50)

  Dazirus

  Sedel som na hviezdnej pozorovacej palube na zemi.
  Prečo nás voláte, Komandér superior?
  Odvetil som tým platformám.
  Zúfalá situácia si žiada zúfalé riešenia, moji bratia a sestry v mysli.
  Hlasy sa znepokojene spýtali
  Čo je tak zúfalé, že ste sa na nás obrátil práve takto?
  Unavovalo ma vysvetľovať to dookola, ta som trošku podráždene prízvukoval.
  Veci sú v pohybe, ak sa nezjednotíme, tak nás dostanú jedného po druhom
  Hlasy sa zasmiali
  Sme gethi! Nikto nás nezdolá!
  Len som privrel oči.
  Takže ako vysvetlíte, že heretická flotila brázdi gethský priestor bez nejakého obmedzenia?!
  Hlasy sa zarazili a nahnevane naznačili.
  Cítime výkyvy vo vašom citovom protokole. Možno ste vadná platforma. Možno vyžadujete vymazanie...
  Do prdele! No s týmto som nerátal. Zdieľanie myšlienok. Sakra! Sakra! Sakraaaaa! Dobre viem, že som vybudoval firewall a obranu, ktorá chránila spomienky s Toreou. Nijaký všivavý geth sa mi v nich nebude špárať. Ale emócie, tie sa nedajú schovať.
  Odpovedzte, Komandér superior, platforma Dazirus!
  V poriadku, teraz sa musím upokojiť a vrátiť veci tak, ako majú byť.
  Všetko je ako má byť, nesklameme, len žiadam to isté aj od vás.
  Hlasy sa upokojili.
  Sme všetci gethovia. Všetci sa položíme do boja.
  Spokojnosť ma naplnila, keď sa ozvalo iné hlásenie.

  "Komandér, slečna an Irra vás zháňa," ozvala sa stráž mojej kajuty.
  Torea?!. Na jednej strane šťastie, na druhej obavy. Platformy opäť zneisteli.
  "Pošlite mi ju sem," odvetil som stráži.
  "Rozkaz, Komandér!" ozvalo sa z mikrofónu.
  Drahí gethi, musím sa venovať svojim veciam. Spolieham, že svoj bordel si upracete. Komandér Dazirus ukončuje spojenie.
  Platformy - gethi sa len odzdravili.
  Sme všetci gethi, všetci ťa zdravíme, gethi končia spojenie.
  Práve včas. Podľa všetkého bola Torea pred dverami. Nastal čas ju prijať. Rukou som otvoril dvere.


  __________________
  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Sige-2
  "In eternal silence I can find everything..."
  C.V.O.K.
  C.V.O.K.
  Eklips Trooper
  Eklips Trooper

  Počet príspevkov : 49
  Join date : 29.08.2010

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  C.V.O.K. za Ut november 23, 2010 6:48 am

  Torea:

  https://www.youtube.com/watch?v=MDi_niGldA4
  Dvere otvoril Dazirus. Zasalutovala som a slušne sa mu pozdravila. "Commander, dúfam že neruším." Ešte stále som stála na chodbe no čo ma po tom. Nechcela som rozhovor zbytočne naťahovať, aby to nedopadlo ako na našom poslednom stretnutí, tak som jednoducho dodala. "Prišla som si pre nové rozkazy."
  An-Tarxamon
  An-Tarxamon
  Eklips Engineer
  Eklips Engineer

  Počet príspevkov : 100
  Join date : 28.08.2010

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  An-Tarxamon za Ut november 23, 2010 5:23 pm

  https://www.youtube.com/watch?v=dSJZuVGOvig&NR=1

  Dazirus:

  Zbadal som Toreu a tvárou mi prebehol jemný úsmev. Rýchlo som však nahodil profesionálny výraz a pozval ju dnu. Odsunul som výkresy nabok až na jeden s náčrtom sústavy Perseus Veil.
  Hlavou mi prebehli temné myšlienky nad tým, čo som sa chystal vysloviť. Ale bolo to nevyhnutné. Ak sa nám podarí zasadiť našim nepriateľom úder v ich srdci, bude to veľká výhoda.
  "Ahoj, Torea," pokynul som hlavou a rukou prešiel nad sústavu Perseus Veil.

  Pozrel som na ňu a vnímal jej vibrácie, emócie, ktoré z nej išli. Perfektne chladná. Vhodná na túto misiu.

  "Ide o úder v srdci nepriateľov v Perseus Veil. Lokalizujete planétu pod kódovým označením XV-322-SF-A1. Je tam dôležitá továreň spojená so základňou, zásobuje gethských heretikov. Ak chceme uspieť, musíme udrieť rýchlo a nečakane, bez oslabenia súčasnej pozície Silver Remnants a preto tam nemôže skočiť Battlecruiser, ale nejaká menšia loď," snažil som sa v nej vzbudiť záujem, "myslel som, že pilot tvojich kvalít so strojom ako Yontalcaron by s patričnou výbavou vedel narobiť dobrý bordel."

  Zamračil som sa. Vážne ju posielam do srdca nepriateľov, kde by sa aj Cassiopea stretla s problémami? Na druhú stranu, heretici nebudú očakávať útok malého po zuby ozbrojeného stroja vedeného asi najbláznivejšou mladou asari s akou som sa stretol.

  "Stačí povedať a môžeš vyraziť, pripravíme zvyšok," dodal som a očakával netrpezlivo jej odpoveď.


  __________________
  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Sige-2
  "In eternal silence I can find everything..."
  C.V.O.K.
  C.V.O.K.
  Eklips Trooper
  Eklips Trooper

  Počet príspevkov : 49
  Join date : 29.08.2010

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  C.V.O.K. za Ut november 23, 2010 8:50 pm

  Torea:

  Zjavne sa potešil že ma opäť vidí pretože zbytočne nezaháľal a okamžite sa pustil do vysvetľovania. Zarazilo ma ako bez problémov prešiel na tikanie, mne to ešte stále robilo problémy. No jo no, nemohla som si pomôcť, jednoducho to vyznie zvláštne.
  Útok na základňu heretikov. Výborne. Samovražedná misia sem, vzbura tam, veď však čo je to pre mňa všakže? Beriem späť tú časť keď som hovorila o „oddychu“.
  Poznačila som si polohu miesta a prevrátila očami nad jeho predposlednou vetou. „Vďaka za lichôtky, vážne mi zdvihli sebavedomie.“ Tlmene som sa nad tým všetkým zasmiala a ešte raz si prezrela mapu.
  „Fajn, znie to zaujímavo. Žiadne bližšie pokiny, prízvuky, pripomienky... informácie..“ Napriamila som sa a pozrela sa na Dazirusa.
  „Vtom prípade hlásim že som pripravená. Môžeme začať.“ Podišla som k dverám a nedočkavo čakala na prepustenie. Len ja a Yontalcaron.
  An-Tarxamon
  An-Tarxamon
  Eklips Engineer
  Eklips Engineer

  Počet príspevkov : 100
  Join date : 28.08.2010

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  An-Tarxamon za St november 24, 2010 2:49 pm

  https://www.youtube.com/watch?v=pJhQFOhbgR4&feature=related

  Dazirus:

  Zahľadel som sa na ňu a než som ju mohol prepustiť, musel som dodať pár slov. Trošku ju poinštruovať a možno nie len k misii, ale aj pomimo. Chvíľka, ktorú sme boli spolu sami dvaja ma priam nabádala k ďalším slovám.
  "Určite chápeš, že akcia je hlavne ukážkou sily, takže čím väčší ohňostroj tam narobíš, tým bude lepšie," riekol som, "avšak priorita hlavnej úlohy sa nemení, základňa musí padnúť."
  Stlačil som komunikátor na ruke a dal pokyn, aby začali nakladať Yontalcaron. Vystrel som sa a snažil budiť reprezentatívny dojem, aby som vyvážil nasledujúce slová.
  "Dôverujem ti ja, ako aj celé Silver Remnants, je to de facto samovražedná misia, ale prosím ťa o jedno," sklopil som zrak dole, "daj tam na seba pozor, bez teba mi tu bude niečo veľmi dôležité chýbať."
  Mladá rebélia, sviežosť a niečo, čo mi rozohrialo obvody, alebo žily, ako som to radšej volal. Áno, chýbalo by mi to asarijské šidlo. Vložil som jej do ruky malú figúrku getha, ktorá bola ozdobená ornamentmi.
  "Vždy mi priniesla šťastie, nech ho prinesie aj tebe," usmial som sa, "keby niečo daj vedieť FTL kanálom a prídeme si po teba. Odmena ťa po vykonanej práci neminie, tak zatiaľ. Vráť sa, prosím"
  Jemne som sa uklonil na znak rozlúčky. Yontalcaron bol pripravený.


  __________________
  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Sige-2
  "In eternal silence I can find everything..."
  C.V.O.K.
  C.V.O.K.
  Eklips Trooper
  Eklips Trooper

  Počet príspevkov : 49
  Join date : 29.08.2010

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  C.V.O.K. za Ut január 11, 2011 9:04 pm

  Vánoce vánoce přicházejí spívejme přátelé... No jo no, vianoce už boli ale ja som zaspala tak prosím o prepáčenie. (preto je to koniec koncov také dlhé aké je). Ale sľubujem že sa polepším a do konca týždňa všetko dohnám =) (povedal jeden zlodej tak mu verte)


  https://www.youtube.com/watch?v=vJInw14lC54
  Bola som ticho. Stuhnutá prekvapením som tam len tak nečinne stála, navonok napnutá ako struna ale vnútorne roztrasená a nestabilná ako supernova tesne pred zrútením. V mysli mi opakovane doznievalo pár slov, tie drobné náznaky ktoré mi do kontextu môjho pôsobenia v SR dokonale zapadli. Pohľadom som hypnotizovala figúrku v mojej dlani, a v tú chvíľu som nemohla prísť na žiadne výstižné pomenovanie situácie, v ktorej sa nachádzam.
  Zlhlboka som sa nadýchla, no suché skonštatovanie že sa to vyvíja zlým smerom bolo jediné, na čo sa môj znovuokysličený mozog zmohol. D´Arvit. Blysol mi hneď po tom mysľou malý červený impulz a ja som sa v duchu usmiala. To už bolo výstižnejšie. Vlastne... Doslovné.
  Dopriala som si ešte jeden poriadny vdych za účelom opetovného naštartovania a pohodila si malého getha v dlani. Bol ťažký. Nie ťažký ako ťažký, ale rozhodne vážil viac ako sa na prvý pohľad zdalo. DRAHÝ KOV. Veľmi drahý kov... Niekde na d hlavou mi zasvietila žiarovka a spolu s ňou mi v očiach vzplanuli iskričky nadšenia. Tak teda, takýmto darčekom zostávam otvorená...
  „Vďaka za všetko.“ Plná nového elánu som dvihla hlavu a pozrela sa na Dazirusa. „ Za prácu – pretože tento druh akcie ja milujem,“ pri týchto slovách sa mi tvár rozžiarila ako atómová elektráreň po výbuchu reaktoru „ a aj za toto.“ Vyhodila som figúrku do vzduchu, opäť ju chytila , ruku stisla v päsť a priložila si ju na srdce. „Sľubujem že na ňu dám pozor ako na oko v hlave a skôr než na mňa ušiješ ďalšiu samovražednú misiu budeme obaja späť. Živí a zdraví, s dôkazom o dobre odvedenej práci.“ Zasalutovala som a pokúsila sa odhadnúť jeho emócie. Lenže ako to u tejto rasy býva, nikde v tej krabici od súčiastok som rozdiel nespozorovala žiaden rozdiel. Holt, hošánkovia na také veci jednoducho nie sú stavaní... Zarazila som sa ... ale ako potom.... a potriasla hlavou skôr ako moje myšlienky nabrali nesprávny smer. Nie Torea, keď to nejde tak to nejde, dohovárala som si a vtedy mi preletel cez nos diabolský plán. Skôr než som ho však stihla chytiť a bespečne uvezniť, postrehla som len ako sa naťahujem na špičky a s veselím úsmevom mu tisnem na líce jemný, detský bozk. Naozaj ľutujem že nemôžem vedieť ako sa tvári. Vysmiata ako mesiačik na hnoji som sa otočila na päte. Vo dverách mu posledný krát zamávala a veselým krokom ktorý obsahoval občasné zatočenie okolo osi a prihlúply smiech som sa vydala k hangáru.

  https://www.youtube.com/watch?v=XHUsIU161w4 (18.12. pametáte? xD)
  Ktovie, rozmýšľala som cestou, možno to tak vôbec nie je a ja len robím z komára somára. Ak to je tak a ja mám len bujnú fantáziu, je mi Dazirusa ľúto, ak je však moje domnenie správne... Je mi ho dvojnásobne ľúto. Otočka a smiech. „No čo tam pozeráš, ja nie som blázon, to on.“ Zaškerila som sa na okoloidúceho getha a pozvyšok cesty tak úporne potláčala smiech, až som mala pocit že mi praskli minimálne dve rebrá.
  Dokonca aj po zvítaní s Yontalcaronom som bola ešte vždy v takej dobrej nálade, že som sa nenamáhala zrevať tých hajzlíkov ošahavajúcich môj poklad , len som ich odignorovala malou dávkou biotiky a s úsmevom na perách zasadla do kokpitu. S láskou som pohladila prístrojovú dosku a spokojne zapriadla. „Iba ty a ja.“ Netrvalo dlho a druhá polovica môjho srdca bola pripravená .
  „Lieutenant inferior Torea an Irra žiada o povolenie vzlietnuť.“
  An-Tarxamon
  An-Tarxamon
  Eklips Engineer
  Eklips Engineer

  Počet príspevkov : 100
  Join date : 28.08.2010

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  An-Tarxamon za St január 12, 2011 10:46 am

  https://www.youtube.com/watch?v=5Hq31zqK49E

  Dazirus:

  Sledoval som tú mladú asari a srdce sa mi naplnilo protichodnými pocitmi. Na jeden strane neskutočná ľútosť a horkosť, že odchádza na misiu, z ktorej sa už bojovníci nevracajú. A profesionálna chladnosť tejto asari. Bola mladá a vedel som, že to zrejme patrí k jej povahe. Napriek tomu som si želal vykríknuť, čo je vo mne, ale to nepatrilo k profesionalite veliteľa, toto dobrý komandér jednoducho nerobí.

  A tak som sledoval, ako si pohodila moju figúrku v dlani a nasledovali sľuby, že sa čoskoro vráti. Chcel som tomu veriť, ale karty v tejto partii sme mali rozdané neskutočne zle, takže ozaj nám ostávali naše ruky. Ach, Torea moja, prečo musíš byť najlepšia? Misia, ktorá najlepším náležala, mala preveriť jej schopnosti. Do riti, poslal som svoju milovanú na smrť. Moja organicko-kovová tvár stála strnulosťou, ako som sa snažil neprejaviť emócie, ktoré by viedli k slabosti. A vtedy...

  Niečo som zacítil. Bolo to, ehm, horúce. A vlhké. Dotyk na mojej tvári. Bol to...bozk? Vskutku, nech už bol akýkoľvek, bol to bozk. Žiarili z neho veselosť a roztopašnosť a možno náznak niečoho, ale to už asi len v mojej hlave, ktorá sa snažila tento akt analyzovať. Rozpor citov vrcholil, pretože osviežil lásku, ktorá vzplanula ešte mocnejším plameňom ako doteraz. Viem, čo musím urobiť. Jemne som sa pousmial a ako Torea odchádzala, nastavil som ruku, o ktorú sa obtrela pri odchode.

  Odchádzala skutočne veselo a pre mňa začínali tvrdé časy. Aj toto k tomu asi patrilo, pocit prázdnoty, keď odíde niekto najbližší. No nič, hlavu hore, Dazirus, ide sa veliť. Ešte som sa kochal pohľadom na Toreu a keď sa otočila a zakývala, na tvári mi zahral úsmev a ja som len zakričal za ňou: „Dobrý lov, Torea a dones mi pár heretických hláv...“

  „...a hlavne sa vráť, lebo ťa milujem.“

  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  Operatér BC Cassiopea:
  "Vašu žiadosť evidujeme, dráha 7-1 je pripravená. Máte zelenú, všetky indikátory signalizujú excelentný stav. Dobrý lov, lieutanant inferior."
  Yontalcaron postupne vzlietol a opustil BC Cassiopeu letiac v ústrety neznámemu.


  __________________
  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Sige-2
  "In eternal silence I can find everything..."
  An-Tarxamon
  An-Tarxamon
  Eklips Engineer
  Eklips Engineer

  Počet príspevkov : 100
  Join date : 28.08.2010

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  An-Tarxamon za So marec 12, 2011 12:15 pm

  https://www.youtube.com/watch?v=p7rSWmpIAPo&feature=related

  Dazirus:

  Nepáčilo sa mi, ako sa veci vyvíjali. Ďalší mŕtvy zved len dokazoval, že aktivita v priestore Perseus Veil narastala. Bál som sa predstaviť si, čo by sa stalo, ak by Reaperi naozaj Heretikov presvedčili. Mali sme výborné lode, ale odolať takej presile by sme asi nedokázali.

  Navyše nová loď bola stále v nedohľadne a nieže by som Clericovi neveril, ale treba veci pohnúť, preto budeme musieť ešte viac riskovať. No pre výhodu v bitke sa to oplatí.

  "Naveďte loď do skokovej pozície a pripravte motory!" zareval som do mikrofónu.
  "Úprimne, pane, je to priveľké riziko, skočiť preč s ďalšou loďou," oponoval mi XO vas Ijehu.

  Nenávidel som, keď mal pravdu. Ach, sakra, je dobrý, ale Amalkar bol Amalkar.

  "Pozemná základňa, pripravte obranu a lode nech neopúšťajú jej rádius, ak v našej neprítomnosti sem skočí nepriateľská flotila," zneli moje pokyny, "XO, vydajte pokyn k skoku, cieľ Palaven."

  Celou loďou sa rozniesol mikrofónový hlas: "BC Cassiopea sa pripravuje ku skoku, všetci na stanovištia."

  Ideme na to.


  __________________
  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Sige-2
  "In eternal silence I can find everything..."

  Sponsored content

  Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne) - Stránka 6 Empty Re: Incident (Časť z Facebooku a pokračujeme normálne)

  Odoslať  Sponsored content


   Práve je St máj 27, 2020 9:59 pm