Charakter - Dazirus

  An-Tarxamon
  An-Tarxamon
  Eklips Engineer
  Eklips Engineer

  Počet príspevkov : 100
  Join date : 28.08.2010

  Charakter - Dazirus Empty Charakter - Dazirus

  Odoslať  An-Tarxamon za So august 28, 2010 11:51 am

  Meno: Dazirus

  Rasa: Geth

  Vek: 421

  Organizácia: Silver Remnants

  Umiestnenie: Pax System

  Hodnosť: Commander Superior

  Zaradenie: Battlecruiser

  Výzbroj: M-451 plameňomet, výbušné a kryo granáty, Gethská pulzná ostreľovačka, SMG s granátometom/Gethská pulzná puška, silné gethské štíty, ak treba - heavy armor.

  Bio: Dazirus bol narodený gethskému otcovi a turianskej matke, ktorá po pôrode umrela, keďže gethské dieťa pre ňu bolo priveľa. Dazirus bol odmalička vedený ku gethskému spôsobu života, vrátane zdieľania videných dát, individuálnemu spôsobu boja a únikovým stratégiám. Dokáže zmraziť svoju pamäť a vytiahnuť z neho informácie nie je možné. Vedený v úcte k Morning War - zrodu gethov silne vyznával zásady Gethov a keď situácia prinútila formovať Gethskú légiu (niečo ako flotilu), neváhal ani chvíľku a prihlásil sa. Vďaka snahe a výnimočným schopnostiam získal rýchlo hodnosť Commander superior.
  Bol však podvedený, pretože jeho ašpirácie sa nepáčili gethským vládcom, ktorí ho poslali na istú smrť na Kroganskú planétu pod zámienkou fiktívnej aliancie. Akcia bola ťažká, navyše Gethovia vyslali záložnú flotilu, aby Dazirusa dokončila. Ten stratil takmer tri štvrtiny lodí a pred únikom poslal výhražnú správu, že ak sa s vládcami ešte raz stretne, bude to vtedy, keď ich zabije.
  Po tomto incidente prehodnotil svoje ciele, nadviazal kontakt s niektorými quarianskými loďami, ktoré sa oddelili v priebehu mnohých skokov. Rozhodol sa s nimi spojiť a pomôcť im. Postupom času začal nachádzať takýchto "vyhnancov" a založil organizáciu Silver Remnants, ktorá si dala za cieľ vniesť aspoň trošku férovosti do sveta. Avšak ak treba, nehľadí na obete a ide za svojím cieľom, respektíve za cieľom objednávky.
  Na Getha je pomerne vysoký a nie bezcitný. http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20100207075157/masseffect/images/thumb/c/cd/Legionpc.png/190px-Legionpc.png Hodnosť Commander superior si ponechal ako spomienku na staré dobré časy. Vynikajúci so zbraňami, výborný stratég na bojovom poli. Za sídlo si zvolil Noveriu, výborné maskovanie necháva jeho základňu skoro neobjaviteľnú. Napriek tomu, je vždy a všade, kde ho treba.


   Práve je St máj 27, 2020 10:24 pm