Emisary of Nurusinin : Eon Univerzum (Samotná hra)

TémyOdpovedeAutorPrezretéPosledný príspevok
Žiadne nové príspevky  Global announcement:  Pravidlá  0Radian Erechtenion328Zobraziť posledný príspevok za St december 04, 2013 8:32 am
pre Radian Erechtenion
Žiadne nové príspevky   Prológ - Úsvit temnoty 0An-Tarxamon398Zobraziť posledný príspevok za Št január 13, 2011 5:41 pm
pre An-Tarxamon

Emisary of Nurusinin : Eon Univerzum (Samotná hra)

   
FórumTémyPríspevky
Žiadne nové príspevky

Nurusinská Cytadela

Starobylé opevnené mesto. Žiadneho strategického umiestnenia ale napriek tomu, veľkého významu, niekedy dávno čierna pevnosť obsahujúca nezničiteľné základy nekonečných kobiek. Vchod bol obstavaný hradbami tie ďalšími , veľká časť vojska tu ostala strážiť, stali sa z nich osadníci. Nurusinin je nezávislý mestský štát ležiaci v doline na dosah hôr na juh sa dolina otvára do plání. Mestu vládne odjakživa správca. Mesto istým spôsobom neutrálna pôda. Jediná významná surovina je adamantium, ktoré sa nachádza v okolitých horách.

00
Žiadne nové príspevky

Lirijskej obchodnej konfederácie

Lirijská obchodná konfederácia je veľký zväzok menších obchodníckych mestských štátov , okrem obchodu zastrešuje aj rôznych umelcov alebo vynálezcov. Nieje nezvyčajné, že konfederácie niekedy naťahuje chápadla svojej moci na územia iných štátov. S Nurusinským správcom udržiavajú neutrálny pakt neútočenia.

00
Žiadne nové príspevky

Ionaren

Malá elfská enkláva, skrytá za priesmykom, obohnaná hradbami hôr. Spravovaná rovnomenným mestom, z ktorého už dlhé veky vládnu vladykovia. Obývajú ho, až na pár výnimiek, výlučne elfovia. Priesmyk, ako aj samotný Ionaren sú obohnané systémom hradieb z očarovaných kryštálov a mramoru, zdobenom ornamentmi, tak, aby sa dokázalo brániť s minimálnym počtom bojovníkov proti omnoho väčšej presile. Údolie je tvorené množstvom lesov a vďaka súžitiu s prírodnými silami je toto vladyctvo úplne sebestačné. Dávnejšie sa zapájalo do vojen a v obrane priesmyku si vytvorilo excelentných bojovníkov a hraničiari tu majú dlhú tradíciu. Časom sa však vladykovia rozhodli neriskovať osud malej enklávy v otvorenom konflikte a od tých dôb je Ionaren neutrálny, striktne orientovaný na obranu svojho vlastného územia.

00
Žiadne nové príspevky

Magický maják

Veža, má podobu perleťovo bieleho kužeľa, obráteného užším koncom dolu. Na jej vrchole je na troch pilieroch postavená priezračná kryštalická guľa, ktorá vydáva neustále silné biele svetlo. Chráni ho štít s tromi úrovňami, takže dostať sa dovnútra bez magických schopností je nemožné. Miestnosti vnútri sú magicky zmenšené, takže veľkosť vnútorného priestoru je neuveriteľná z ohľadom na vonkajšok. Stojí na malom ostrove uprostred jazera Nalvaon. Jazero aj ostrov sa považujú za neutrálne územie. Je obývaná čarodejníkmi ktorý tu cvičia mladé generácie, pod súčasným vedením matky predstavenej. Vycvičený čarodejníci a čarodejnice môžu zostať vo veži a pomáhať pri cvičení ďalších, vyrábať magické predmety, predpovedať a odhaľovať proroctvá, no môžu sa rozhodnúť vežu opustiť. Záväzok neutrality v takomto prípade zaniká s tým ako položia nohu na druhý breh jazera.

22Pi apríl 01, 2011 10:38 pm
GirappAWt Proroctvo o Priechodníkovy

Moderátori
nikto nie je prítomný
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.

Užívatelia prezerajúci toto fórum: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 anonymný.

Registrovaní užívatelia: nikto nie je prítomný


  • Nové príspevky Nové príspevky
  • Žiadne nové príspevky Žiadne nové príspevky
  • Nové príspevky [ obľúbené ] Nové príspevky [ obľúbené ]
  • Žiadne nové príspevky [ obľúbené ] Žiadne nové príspevky [ obľúbené ]
  • Nové príspevky [ zamknuté ] Nové príspevky [ zamknuté ]
  • Žiadne nové príspevky [ zamknuté ] Žiadne nové príspevky [ zamknuté ]
  • Oznámenie Oznámenie
  • Dôležité Dôležité
  • Global announcement Global announcement
Práve je St máj 27, 2020 10:24 pm