Podsvetie sa hýbe

Share
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Počet príspevkov : 100

Podsvetie sa hýbe

Odoslať  An-Tarxamon za Ne október 03, 2010 10:38 am

https://www.youtube.com/watch?v=x-DthGt33OQ

Kahne Dar:

Sedel som si vo svojej kajute a vydával príkazy.
    "Kúpte tie akcie, kým sú na cene 120 kreditov za kus, kúpte ich dvetisíc!"
    Peniaze, super. Otáčajú sa a všetko to sa mi rátalo. Prerátaval som svoje príjmy. Menšie straty na Omege. Pche! S týmto rajom v asarijskom svete môžem osrať celú Omegu a s odvrátenou stranou asteroidu si utrieť riť. Spokojne som sa uvelebil na pohovke a kurtizány - asarijka a kroganka (áno, zvláštne, ale bol to triumf mojej zbierky) sa okolo mňa vlnili a líškali sa. Dobre, dámy moje, veľký Kahne si vás dá ako dezert na večeru. Uškrnul som sa.

Vtedy sa dvere otvorili a dnu vošli dvaja turiani, jeden z nich niesol krčiaceho sa človeka. Vstal som neochotne.
    "Čo zas?!"
    "Pane," odvetil turián, "tento ľudský smrad má pre vás správu."
    "Prosím," človek rýchlo habkal, "menšie noečakávané udalosti, ale všetko napravím, sľubujem, prosím."
    Pozrel som na toho tvora. Turian za ním už odisťoval zbraň. Rukou som ho zastavil. Podišiel som ku človekovi. Pokynul som, nech si kľakne. Kurtizány sa krčili v rohu. Človek si kľakol a ja som mu dal ruku na plece.
    "Jonathan, neboj sa," povedal som mu a objal som ho, "predsa jedna chyba nás nerozhodí."
    "Ď-ď-ďakujem," koktal človek menom Jonathan od vďaky, "už vás nikdy nesklamem."
    Turián mi podával zbraň. Usmial som sa.
    "To máš pravdu, Jonathan," riekol som a tiché zasvišťanie nasledovalo šplechnutím, ako sa jeho mozog rozprskol za mnou, "už ma NIKDY nesklameš."
    Pokynul som na turianov: "Odpracte tú špinu z môjho koberca."

"In eternal silence I can find everything..."
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Počet príspevkov : 127

Re: Podsvetie sa hýbe

Odoslať  Radian Erechtenion za Po október 11, 2010 10:41 am

Miestna skupina Black Hand:
    Asarijská veliteľka:
    ,,O dve hodin odchádzame, cieľom sú tri hlavné strediská distribúcie elementu 0, všetko čo nájdeme zničíme, pripravte k náložiam kontaminačné jadrá." podriadeným nič nedarovala a neustále ich kontrolovala, akcia musela prebehnúť bez zádrheľov. Nacvičené mali všetky možné i nemožné varianty všeobecného útoku.

Znovu si prehrala hologram od Arkusa Gamariho, ktorý dostala len nedávno. Mal tu byť osobne ale zdôrazňoval, že útok musí prebehnúť či už tu bude alebo nie .

Kontrakt bližšie nešpecifikovala časové rozhranie. Určoval nanajvýš rozsah.

By the code I will serve you. Your choices my choices, your morals are my morals, your wished are mi code.
    Lainathiel Airin
    Blood pack Trooper
    Blood pack Trooper

Počet príspevkov : 4

Odoslať  Lainathiel Airin za Ut október 19, 2010 5:12 pm

Počúvala som rozkazy a dookola som si ich opakovala aby som sa v ničom nezmýlila. Nie. Nemôžem si dovoliť zlyhať, inak by som zmarila všetky plány, ktoré som si naplánovala. Vďaka Arkusovi, ktorý ma prijal do služieb, som pokročila na ďalšiu úroveň mojich plánov. Vedela som, že len vďaka nemu som tu. Musím túto misiu zvládnuť za každú cenu.

Asarijská veliteľka sa nám chladne pozrela do očí, zopakovala inštrukcie a rozpustila nás. Prechádzala som sa okolo miestnosti, hore-dolu a neustále som premýšľala. Ak použijem moju techniku, mám zaručené, že neskôr sa dostavia vedľajšie účinky, ale ako povedala veliteľka, nič nemôžem nechať náhode. Moja jediná šanca, ako nájsť otca je táto. Ako som už povedala, musím si premyslieť stratégiu.
    Oprela som sa chrbtom o stenu a spojila som si prsty rúk k sebe, tak aby vytvárala ,,bránu". Vždy mi to pomohlo pri premýšľaní. Mala som chladnú myseľ a pred očami sa mi mihali obrázky, všetkých možných variant misie. Aj tých, ktoré nám veliteľka povedala.
    An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  An-Tarxamon za St október 20, 2010 8:32 pm

https://www.youtube.com/watch?v=x-DthGt33OQ

Kahne Dar:

Samozrejme, keď si dáte záležať na "poctivej práci", vždy sa nájde pár ťuťkov, ktorí sa vám snažia z rutiny urobiť zábavu. Ha! Hlupáci, nevedia s kým hrajú. Ja nie som len taký hocijaký pupkatý Volus. Ja som KAHNE DAR!.

"Pane," povedal jeden scout, "dostali sme informácie, že by sme mohli byť zasiahnutí."
    "Nehovorte," uškrnul som sa, "žeby konečne veľký hráč?"
    "Neviem, pane," scout pokračoval, "máte pre nás pokyny?"
    "Pýtaš sa ako tuctový blbec," karhal som ho, "zabezpečiť obranu, holoprojekcie a presmerovať dodávky na menej, ehm, krytý trh."
    "Rozkaz!" vystrelil ako čiara dverami.
    "Ak to nesplníte, ste nahraditeľní," dodal som len tak mimochodom.

Tak to bolo stále. Odkedy som zbohatol. Už ma unavovalo, že tým karikatúram bojovníkov bolo treba vysvetľovať, čo sa stane, ak sa hrajú na cudzom piesočku. Na druhú stranu, to potešenie z dobre vykonanej práce. Len som preleštil zbraň a už sa ku mne túlili dve krutizány. Asarijka a ľudská žena. Mal som v tom taký plejzír.

Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  Radian Erechtenion za Po november 01, 2010 7:20 pm

By the code I will serve you. Your choices my choices, your morals are my morals, your wished are mi code.
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  Radian Erechtenion za Št november 04, 2010 5:43 pm

Fein veliteľka Black Handu na illiu nemylosrdne kontrolovala a organizovala celú opráciu. Boli v poslednej fáze a mužstvo akurát nastupovalo. Už dlhšie uvažovala, že by bolo dobré prijať nejakých ozaj dobrých technikou, sama mala techniku dosť v malíčku, za tie roky nabúrala radu bezpečnostných zariadení takže v tom nevidela problém. Mohlo by to však zvýšiť efektivitu výkonu.
    Aisiry ju prijala najmä kvôli tomuto jej prístupu, stále zlepšovať a byť lepší . To je to správne zanietenie, čo potrebuje veľiteľ .
    ,,Udrieme t" ak tvrdo ako to len pôjde, očakávame odpor rôzneho typu od živých terčov až po žoldnierov z niektorých veľkých spoločností. Žiadne šance, ideme na istotu ak sa medzi vás pripletie civil a bude medzi vami a
    cieľom, strieľajte, nemienim nikoho strácať a najmä nie z nejakej hlúposti."
    (čakám na Airin ale mám pochybnosti)

Lainathiel Airin
    Blood pack Trooper
    Blood pack Trooper

Odoslať  Lainathiel Airin za Št november 11, 2010 1:21 pm

Prepáčte, že som tu dlho nepísala ale dosť mi kolaboval PC, nemohla som sa prihlásiť na Masseffect, ešte raz sa ospravedlňujem Smile

Keď som počula veliteľku toto povedať, vedela som, že nemám na výber, musím použiť moju stratégiu a k tomu aj moju techniku, ak mi nepriateľ bude stáť v ceste. Lenže ak sa nezmiernia vedľajšie účinky, budem k ničomu. Do začiatku misie mám ešte trochu času. Mám presne čas na to, aby som si dokončila odvar na zmiernenie vedľajších účinkov. Dúfam, že to nepokazím, pretože doteraz som ho nikdy nepotrebovala a tak som ho nikdy ani nepripravovala.

Potajme som sa vytratila z miestnosti a zamierila som do miestnosti, kde som mala uložené svoje veci. Na pohľad kožené vrecko, ale posilnené svetelnými atómami z prachu kométy a zvukovými vlnami ak by chcel niekto okrem mňa vrecko otvoriť.
    Rukou som siahla na jeho dno a vylovila som malú sklenenú fľaštičku s hodinami na vrchu, ktoré ukazovali čas dokončenia odvaru. Ak by sa niekto k nemu dostal, mala by problém. Odvar je totiž niečo ako jed. Ak si ho dáš priveľa, umrieš, ak málo si na tom rovnako, smrť ťa neminie. A ak by ho niekto použil ako zbraň, je so mnou koniec a nielen so mnou ale aj so všetkými, čo odvar zasiahne a to si nemôžem dovoliť.
    Ak by sa niečo také stalo, je koniec mojej výpravy, a môžno aj mňa, lebo ak by ma nezabil odvar, určite by to niekto urobil.

Hodiny na fľaštičke ukazovali desať minút. Za desať minút si odvar môžem vziať. Dúfam, že je v poriadku, pretože zatiaľ tekutina nezmenila svoju pôvodnú tyrkysovú svetlú farbu.
    Založila som fľaštičku späť do vrecúška a čo najtichšie a najrýchlejšie som sa vrátila ku veliteľke, ktorá si zrejme nevšimla môj odchod, pretože sa na mňa ani nepozrela, keď som vošla do miestnosti.
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  Radian Erechtenion za Ne november 14, 2010 8:01 pm

https://www.youtube.com/watch?v=VHaVdRk3Gtg
    Prísne oko veliteľky si premeralo všetkých, aj nenápadné oneskorenie Erynie.
    ,,Ak to spravíš na bojisku môže stáť život teba alebo hocikoho zo skupiny, a teraz všetci okamžite do lode.." skoro vrčala, ale úspech a návrat jej silne ležalo na srdci no vlastne mysli .

(Dovolím si tvoju postavu zmanipulovať Wink nič valné okrem cesty sa nejde diať )

Nenápadný transport Bh priletel na nenápadnú prístupovú plochu mimo hlavného komplexu .Niesu žiadna masová armáda, čo útočí vo vlnách ale špecializované úderné skupiny . Fein a Black handi vyskočili a zaujali svoje stanoviská. Dvojica ťažkých assaultov jeden turian jedna asari, dvojica asarijských biotičiek a turianský sniper a navrch veliteľka Fein.
    Situácia sa zdala pokojná ale to mohlo znamenať čokoľvek aj pascu. Vyvolala schematické plány budovi, všetci ich mali samozrejme naštudovane ešte pred misiou . Overili si ich ale aj tak , niekto nikdy nevie môže sa stať čokoľvek.

An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  An-Tarxamon za Št november 18, 2010 10:36 pm

https://www.youtube.com/watch?v=NpENX8gZiTU&feature=related

Kahne Dar:

Nervózne som postával vo svojej pracovni a kontroloval správu dodávok. Už len myšlienka na stratu ziskov ma vedela najedovať. Preto som očakával každou chvíľkou, že sa objaví niekto, kto ma uchlácholí. No ten niekto nie a nie prísť.

Až nakoniec, jeden bezvýznamný agent, ktorý sa skoro kúpal vo vlastnej krvi. Pozrel som na neho a zhodnotil jeho zranenia. Vážne, ale nie dosť. Ten červiak sa na tom o pár dní bude len smiať. Pristúpil ku mne a hneď som ho chytil pod krk. Len zalapal po dychu.

"Pozri sa, kámo," pozrel som naňho veľavýznamne, "táto schôdzka sa bude odvíjať do toho, či máš správy a akého sú charakteru."
    "Prosím," chrčal on, "pozrite sa na mňa."
    "Ts, nič hrozné, pri útoku na Tuchanke som bol ranený viac," chladnokrvne som ho odprskol, "a teraz, čože mi nesieš, môj speváčik?"
    "Pokračujeme ako ste nariadil," vyhŕkol zo seba agent.

Pustil som ho a tresol pažbou zbrane. Len ticho zakvílil.

"Vravel som, že ma máš oslovovať PANE," nahnevane som dodal.
    "Pokračujeme, ako ste nariadil, pane," opravil sa, ležiac na zemi, "polovička dodávok je presmerovaná, ale utrpeli sme útok, dve ľahké prepravné lode padli pirátom."
    "A čo posádka?" zaujímalo ma ďalej.
    "Mŕtvi, všetci," dodal potichu.

Uškrnul som sa. Prijateľné straty, navyše nikto, kto by o tom mohol rozprávať už nebol medzi živými. Akurát tento truľko. No dobre, chlapče, dnes máš šťastný deň. Strýko Kahne ti niečo zaobstará.

"Odvezú ťa do ošetrovne a dajú ťa dokopy," pokynul som, "ale na pohodlie si nezvykaj, je to v týchto končinách drahá komodita."
    "Ďakujem, ďakujem," plazil sa a bozkával mi nohy.

Užíval som si ten pocit absolútnej moci. Áno, je nestály, ale o to viac ohromujúci. Nech už príde čokoľvek, nenarobia mi toľko bordelu ako čakajú, ale necháme ich to myslieť si. Agenta odniesli a ja som vedel, že ak sa neuzdraví, guľka hlavou mu prečistí myšlienky. Sú to červy, ale svoju prácu vedia odmakať. Možno preto som ich nezabíjal na počkanie.

Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  Radian Erechtenion za Pi november 19, 2010 3:58 pm

https://www.youtube.com/watch?v=yFGQDdQ2lYc

Fein pokynonula mužom aby nasadili tlmiče na zbrane pokiaľ možno tak to skúsia najtichšie. Assaulti mali vidikatori zvyšok buď tempesty alebo pištole. Prvé vyradili predsunuté senzory . Počítali, že si ich výpadok niekto všimne a preto zvoli opačnú cestu než akú by naznanačoval prielom.
    Zatiaľ mali moment prekvapenia vďaka, ktorému zneškodnili potichu dvojicu stráži na obchôdzke po vonkajšom okraji .

Rozdelila skupinu na troch a dvoch sniper, biotik a útok išiel obsadiť skladiko, Fein biotik a assault riadiace centrum . Vedeli, že sa čoskoro rozbehne poplach a nahrnie sa tu možno kopec mužstva ale boli na to pripravený nedočkavo stískali rukoväťe zbraní a pozorne sledovali okolie .

,,Erynia ty ideš v našom týme" veliteľka bola neúprosná . Držala svoj tlmený revenant pripravený . Sama bola Vanguardom ale preferovala diaľku používa biotický výpad aj bez brokovnice salva z útočnej pušky z takej blízkosti je ekvivalentná .

Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  Radian Erechtenion za Pi november 19, 2010 4:46 pm

https://www.youtube.com/watch?v=UZjf9C6atT4

Arkus, Asiry, Kasandra.

Každý z nich tušil, že určité veci začali prerastať ich vlastnú veľkosť. Aisiry a Arkus boli ochotný tomu čeliť. Ale robilo im to veľké starosti. Tak napríklad koho poslal ten vrah, čo to s ňou malo spoločné celkovo chystá sa niekto proti nim.

Ich doterajší informátori boli rozporuplný. Shaldrien si udržala ich dôveru aj keď iba za cenu vážneho poškodenia . Potrebujú informácie viac informácii a to znamená viacej peňazí, terajší kontrakt majú bohato zaplatení takže majú skadiaľ .

Kasandra meditovala ale občas premýšľala nad svojím koncom ako by mohla skončiť . Od malička mala sen stať sa bojovníkom, brániť domov a stať sa justikarom bola pre ňu najväčšia pocta. Pravda v samotnom procese skoro zomrela . Nájdenie výnníka vrážd Ardat Yakší v kláštoroch bude jej najväčším úspechom.

Loodˇ BH viletela od mass relay a mierila ilium . Čoskoro prebehne akcia. Arkus tam chcel byť čo najskôr aby mohol spokojne zhodnotiť priebeh, o ktorom nepochyboval.

An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  An-Tarxamon za Pi november 19, 2010 9:46 pm

Čo sa týka Kahne Dara, odpíšem až zareaguje aj Erynia.

Eternal glory to you, warriors!

An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  An-Tarxamon za Pi november 19, 2010 9:56 pm

https://www.youtube.com/watch?v=ax_9UduCwdQ&feature=grec_index

Shal´drien Innuya:

Nasledovala som stíhačkou loď Black Handu. Bolo riskantné skákať so stíhačom cez Mass Relay, no na druhú stranu to nebol hocijaký stíhač, ale vytunená vecička od Jur´vesaha. Naozaj som si nevedela už skoro ani spomenúť, ako som mohla lietať predtým. No zasa ten batarián toľko toho nespravil, ale prácu odviedol umne.

Dobre som vedela, že stále som v nemilosti BH, ale čo ja za to môžem? Síce sa tvárili, že ma berú, ale viem, že si držia odstup. Také veci quarianka postrehne, keď sa túla vesmírom. Sama by som si neverila, po tom, čo sa tam stalo, ale na druhú stranu, to naozaj musím zomrieť, aby som im dokázala svoju lojalitu? Aj tak som lojálna Aisiry!

Zbadala som Relay a nastavila koordináty.
    "Shal´drien Innuya, stíhač Etelnecaron, sa hlási, sme pripravení na skok," poslušne som riekla do mikrofónu.
    Následne ma zachytil pulz Relay a jemné vibrácie zatriasli loďou. Nakoniec som privrela oči a videla som cez ne len modrú šmuhu, ktorá nás viedla až na Ilium.

Lainathiel Airin
    Blood pack Trooper
    Blood pack Trooper

Odoslať  Lainathiel Airin za So november 20, 2010 8:54 am

,,Rozkaz!" vystrela som sa a odhodlane som sa pozrela na veliteľku.
    Odkedy som si vzala odvar uplynula už hodina.
    Momentálne som stála za veliteľkou s lukom a šípom v ruke. Bola to moja typická zbraň. Vždy, keď som vystrelila šíp, zasiahol cieľ v dokonalej presnosti, ktorý následne vybuchol a cieľ bol mŕtvy. Šíp si väčšina mojich nepriateľov všimla až keď bolo neskoro, takže som mala istotu, že sa moja technika nepoužije proti mne.
    A na to som sa spoliehala aj na tejto misii.

Postupovali sme pomaly a systematicky, tak ako sme to plánovali. Už som si začala myslieť, že to bude bezproblémová misia, keď sa z ticha ozval ohlušujúci výbuch.

Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  Radian Erechtenion za Ut november 23, 2010 6:14 pm

Fein sa zarazila . Výbuch v nej vyvolal pochybnosti o ich utajení.
    ,,Pohyb! Máme prácu ktorú treba dokončiť. "
    ,,Druhá skupina hláste sa, čo to bol za výbuch?" veliteľka požadovala promtnú odpoveď o tom, že čo sa deje, či bol ten výbuch .

Druhá skipina odpálila silá v skladoch. Zničili tým zásobu elementu 0 a teraz postupovali smerom k strojovému vybaveniu.
    ,,Hlásim zničenie cieľa číslo jeden."

An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  An-Tarxamon za Po november 29, 2010 3:51 pm

Kahne Dar:

Čooo? To si snáď robia srandu? Zrazu mi tu prichádzajú hlásenia o výbuchoch, akože nech si ma neželajú. Síce som to čakal, ale aj tak. Ak si myslia, že si užijú srandu a strýka Kahneho vynechajú, tak sa mýlia.
    "Straty hláste!" zreval som.
    "Pane, výbuchy zasiahli len vonkajšie nádrže zatiaľ," hlásil jeden zo strážnej jednotky.
    "A čo zbožie?" zaujímalo ma ďalej.
    "Len 10 % kapacity, pane," hlásil poslušne strážnik.
    Hmm, to sme zvládli celkom umne. Straty sa očakávali, a nakoniec by sme z čiernej produkcie mohli toho celkom veľa zachrániť.
    "A čo muži?" dokončoval som vyšetrovanie.
    "Hliadka bola namieste mŕtva, dve quarianské patroly sú zranené," dostal som odpoveď.
    Prijateľné. Výborne, teraz som na ťahu ja.
    "Pripravte sa aktivovať holoprojekčný systém výbuchov," nastavil som ho, nech to spraví pekný ohňostroj, "a pošlite tam drellské komandá."

Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  Radian Erechtenion za Št december 30, 2010 2:32 pm

Fein : ,,Rozmiestnite tie emp bomby tak aby ich nenašli ani vo sne toto miesto bude bez akékoľvek záznamu, čistejšie než hlavne vaších zbraní pred akciou." Fain hnala svojo skupinu do centra aby maximalizovali poškodenie . Zatiaľ čo druhá skupina postupovala dalším silám . Aj jedna aj druhá skupina umiestnoňvala EMp nálože za panely do najhrubších spletí káblov .
    Po ich odchode tu mali ostať iba nepoužiteľné trosky.

An-Tarxamon
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  An-Tarxamon za So január 08, 2011 9:54 am

Drellské komandá sa postupne presúvali a zaujímali pozície. Rozkazy zneli jasne, zastaviť útočníkov a narobiť pri tom čo najmenej škody. Boli to vycvičení sniperi, ktorých si Kahne Dar regrutoval z dôvodu ochrany svojho rozsiahleho impéria. Aj napriek kontaktom, ktoré mal a plazivým prstom, ktoré siahali snáď po okraj vesmíru (a ešte trošku ďalej), sa naučil neveriť nikomu, dokonca ani sebe.

Veliteľ komanda pokynul svojim mužom, aby ostali na pozíciách a ohlásil sa do mikrofónu: "Pane, sme na mieste."
    "Hlásenie!" zaškvrčalo z mikrofónu.
    "Zatiaľ čisto, ale skenery hlásia niekoľko foriem života," zašeptal veliteľ.
    "Výborne," ozval sa spokojne Kahneho hlas, "zdržte ich, chcem ich osobne privítať v mojej skromnej usadlosti."

Drellský veliteľ javil zdesenie. Ale tak to bývalo. Aj v tej najhoršej chvíli, ošklbaný o všetko si malý Kahne nechával veľký nástup.

Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer

Odoslať  Radian Erechtenion za Ne január 16, 2011 5:36 pm

Fein rozplesla batariánskeho strážcu, čo držal vstup do riadiacej centrály biotikou o stenu až zachrapčali lámajúce sa kosti . Na nič nečakala, pripevnili výbušniny na dvere a odpálili vpáli dnu a zlikvidovali všetok odpor, ktorí mohli predstavovať prekvapení radisti v centrále.
    ,,Obozretnosť sme v centrále ale stretli sme minimálny odpor," celé sa jej to nepozdávalo , išlo to ako po masle, ale už zo skúsenosti vedela, že veci sa zvyknú pokašlať v tých najnevhodnejších momentoch .
    ,,Pokračujeme štandardne podľa plánu, emp bomby !"

,,Druhá skupina štandardný postup, zaznamenaný minimálne odpor, buďte veľmi opatrní. " Fein potom počula odpoveď skupiny a vrátila k ovládaniu.
    ,,Pred odpalom, chcem biometrický sken celej budovi."

Sponsored content

Odoslať  Sponsored content

Práve je Po október 22, 2018 6:32 am