Incident (Okeer & Jedore, bitka na výskumnej stanici Blue Suns)

  Radian Erechtenion
  Radian Erechtenion
  Eklips Engineer
  Eklips Engineer

  Počet príspevkov : 127
  Join date : 28.08.2010
  Bydlisko : Cidela

  Incident (Okeer & Jedore, bitka na výskumnej stanici Blue Suns) Empty Incident (Okeer & Jedore, bitka na výskumnej stanici Blue Suns)

  Odoslať  Radian Erechtenion za Ne august 29, 2010 9:15 am

  Jedore + Okeer

  https://www.youtube.com/watch?v=fwgNscjpHn4
  Výbuch otriasol základňou a trochu zakimácalo aj s ňou samou .
  ,,Čo to má do zadku znameńať ? Odpovedz mi okamžite a nech to je niečo rozumné, lebo prídem a osobne ti vytrhnem oboje obličky zásobníkom" hej prejav bol na hranici toho čo by sa dalo nazvať rečou človeka. Ziapala do komunikárota ale vojaci sa jej už neozvali .

  Podráždene obzrela na výcvikovú plochu kroganských bersekerov. Okeerov klon po nej škaredo poškuľoval . Na jeho zradu bola pripravená, koniec koncov zabil pôvodného . Okeera. Tresla po pripravenom výpínači a odzrezala okeera od kroganov. Ten mal iba cvičnú pušku ale okamžite pochopil. Jedore hoci mala v ruke svoj vidikator prišla až ku okeerovi , cvičná zbraň omračovala ale skrz obrany, čo mala Jedore to bolo prt platné. Tiež sa vrhol na blízko . Nečakal však to a akou agresivitou a rýchlosťou previedla svoje útoky . Udierala pažbou, ktorú mala spečialne upravenú na takéto príležitosti. Bola vedúcou na oddelení tohoto výskumu a biologiu kroganov mala v malíčku . Nemilosrdne ho uderala do slabých miest hlavne na hlave a potom podrazila . Ako zmyslov zbavená znovu a znovu mlátila vidikatorom doňho. Okeer už bol napumpovaný a vo vrcholnej zúrivosti. To však nestačilo aby zabránil rozbitiu dvoch palcov na pravej ruke .
  ,,Ty ľudská kurva!!" konečne ju schmatol a odhodil . Narazila na schodište ale kinetické brnenie ju ochránilo .
  ,,Zasrané kroganské hovno, rozoberem ťa ako skladačku a predám na tuchanku v kelímkoch!!" a opäť vyrazila . Krogan sa tento raz nenechal zaskočiť ale aj napriek tomu inkasoval pár tvrdých rán do tváre k očiam silných tak až praskali kosti . A rovnako silnú ranu do kolena . Rany prerážali cez stredný armor vďaka úprave pušky ale nebolo to dosť . Ani keby chcela tak tento súboj na blízko nevyhrá ale budiš bola povaha, ktorá sa buď zlomí nadobro a zhorí alebo bude vraciať údery ako pružina.
  ,,Prašivá ropucha vráť sa do stoky, z ktorej si vyšiel ." a vrazila mu roh pažby do oka. Okeer to v poslednej chvíli vykryl a šmaril Jedore tak prudko do prístrojov, že jej vypadla zbraň a vybilo jej to dych.
  ,,Ludské hovno, čo si si myslela, že ja Okeer dokonalý krogan , s génnmi najlepších warlordov budem počúvať teba ! " Chystal sa k nej prísť a začať z odtrhovaním končatín. Práve vtedy do miestnosti vrazil Squad Black Handu . Začali nekompromisnú paľbu . Jedorin tech armor a bariéra spadli tak rýchlo že sa ledva stihla skryť . Okeer sa taktiež kryl, lebo väčšina palby išla práve po ňom a dostával ťažké zásahy. Vzduchom preletel kryoblast a Okeer spadol stuhnutý na zem . V duchu šľuboval takú pomstu, že by sa báli aj sami krogani keby to počuli .
  Jedore nemala na výber tí chumaji zo zvyšku základne sa nehlásili a nie všetci kroganský bersekeri mali implantované stimulátory do mozgu. Omnitoolom otvorila silné pancierové dvere a odkryli nastúpených kroganov. Veliteľ tímu blackhandu zaváhal . Bolo ich veľa príliš veľa a ešte nezlikvidovali tú ženskú .
  ,,Do nich vi mrzáci, okamžite !" štekala Jedore ako pominutá .
  Tech armor sa jej znovu dobil a rozhodla sa vykuknúť a zhodnotiť sitáciu . Okamžite sa stiahla, keď jej celý armor zničil výstrel z ostrelovačky.
  ,,Kto sú títo prašivci, sú kurva dobrí ". Jedore im odomkla ostré zbrane . ,,Do nich okamžite ich rozprášte ." Krogani začali postupovať . A vzduchom leteli ďalšie insinerate a kryoblasty ale čoraz redšie.Black Hand ustúpil a rozhodol sa vyhodiť do povetria loď čo tu parkovala. Fúzne jadro by malo z tohoto miesta spraviť iba veľký kráter . Pri ústupe inkasovali pár zásahovl ale ich plné obrany to z prehľadom zachytili . Dvere zablokovali a dôkladne zamínovali .
  Okeer sa medzitým pobral a rozmrzol . Strašlivo zaručal a strhol . V ten moment začal zmätok . Jedore penila od jedu ale musela sa kryť a utekať ako srnka . Dostala priestrel nohy, lebo všetky bariéry a štíty jej padli. Všetci ku mne ! brechala . Implatovaný Krogani ju poslúchli a opevnili sa na strane pred dverami . Už ani sama nevedela, čo sa vlastne deje a len intuitívne zatvorila veľkú kovovú prepážku ako predtým . Intenzívna paľba utíchla a nastalo ticho až do momentu kedˇodblokovali dvere a ich kusy vrazili do bariéry. Nadávala horšie ako akákoľvek rasa v poznanom vesmíre ale čo ju najviac hnevalo bol Okeer .
  ,,Tá zmija utiekla ku svojím" praskla po stole ." ani sa nesnažila ukľudniť bola vytočená vrtuľa.
  Okeer na druhej strane zorganizoval mužstvo pobral zopár dôležitých vecí a vypadol aj kroganmi .
  ,,Tú sviňu si ešte nájdem.."


  __________________
  Incident (Okeer & Jedore, bitka na výskumnej stanici Blue Suns) Samara_the_Justicar_by_Stealthero
  By the code I will serve you. Your choices my choices, your morals are my morals, your wished are mi code.
  Radian Erechtenion
  Radian Erechtenion
  Eklips Engineer
  Eklips Engineer

  Počet príspevkov : 127
  Join date : 28.08.2010
  Bydlisko : Cidela

  Incident (Okeer & Jedore, bitka na výskumnej stanici Blue Suns) Empty Re: Incident (Okeer & Jedore, bitka na výskumnej stanici Blue Suns)

  Odoslať  Radian Erechtenion za Po august 30, 2010 11:54 am

  Okeer:
  ,,Neviem, kto bol ale riadne ma naštval, že som tej špine neomohol odtrhnúť vlastnostnoručne končatiny. "
  Okeer pozbieral všetky jednotky kroganských bersekerov, ktoré mal k dispozícii a prebudil všetky, ktoré sa dali. Na základni bola taká spúšť, že nevychádzal s údivu. Podarilo sa mu nájsť loď, ktorá bola schopná letu a mala dostatočnú kapacitu aby uniesla celú miniarmádu, ktorú mal zo sebov .
  Rozmýšlal nad tým, čo ide robiť a presne vedel, čo má spraviť aby naplnil svoju misiu. Kontaktovať rasa zvanú colektorovia. Z informácii ku ktorým sa dostal majú na Omege svoju spojku . Sám pre seba sa zasmial a nastavil kurz na omegu.


  Jedore: ,,Jedore, čo sa to všade deje, odpovedaj mi, lebo skončíš s guľkou medzi očami." veliteľ blue suns Santiago penil. Všetky tie útoky spôsobili veľa problémov a Jedore na tom nebola dobre , celá základňa v ruinach, výskum v ruinach , okeer a veľká časť bersekerov preč .Mala sa Santiagovi hlásiť osobne.
  Ona sa však iba škodoradostne zarehotala a išla skúsiť nájsť letuschopnú loď .
  ,,Ak nič nenájdem -santiago bude musieť poslať odvoz" neudržala sa . Za ňou pochodoval zvyšok impantovaných kroganov .
  Pomyslela si ,,Výborne."


  __________________
  Incident (Okeer & Jedore, bitka na výskumnej stanici Blue Suns) Samara_the_Justicar_by_Stealthero
  By the code I will serve you. Your choices my choices, your morals are my morals, your wished are mi code.

   Práve je Ut február 18, 2020 6:18 am