Sci-fi, Fantasy, Cyberpunk a Steampunk roleplay fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Incident (Archívna časť z Facebooku)

    Radian Erechtenion
    Radian Erechtenion
    Eklips Engineer
    Eklips Engineer


    Počet príspevkov : 127
    Join date : 28.08.2010
    Bydlisko : Cidela

    Incident (Archívna časť z Facebooku) Empty Incident (Archívna časť z Facebooku)

    Odoslať  Radian Erechtenion Ne august 29, 2010 9:00 am

    Shal´drien Innuya

    https://www.youtube.com/watch?v=28JtAHS7uMo&feature=related pre podfarbenie
    Po skoku sa predo mnou rozprestrela scéna ako z apokalypsy. Oči som mala ako na stopkách. Magnetické pole sa naplno začalo prejavovať. Prístroje blbli, našťastie skokové systémy išli na vlastné okruhy chránené vzácnymi kovmi. Už tam budeme. Loď som odparkovala trošku od miesta stretnutia, pekne skrytú, pre prípad náhleho úniku.
    "Takže sú tam," súdila som podľa šumu na scanoch.
    Ticho som si zahrešila. Vedela som. že Arkus nebude sám, a privítala by som krytie. Lenže to je údel osamelého žoldniera. Musela som ho prijať, nech sa mi akokoľvek nepáčil. Išla som na miesto. Dokonalá diera.
    "Som tu!"

    Arkus Gamari

    https://www.youtube.com/watch?v=DuN_vjHdxpo&feature=related
    Náštevníka mu zverenci hlásili vopred. Okrem toho toho počul kopec šumu v komunikačných zariadeniach . Ale inak tu bolo bolo hrobove tiche, občas nejakého zastonanie kovovej konštrukcie komplexu a teraz opatrné našlapovanie .
    Arkus zdvyhol hlavu .
    ,,Buď si odvážna alebo hlúpa, fakticky neviem ." uškrnul sa .
    ,,Počúvam, čo mi chceš povedať, ale buď stručná niesom veľmi v nálade hlavne keď je Aisiry tam kde je ."


    Kasandra + Aisiry

    https://www.youtube.com/watch?v=u-7yz6LXBXM
    Utekala chodbami omegy a snažila čo najskôr dostať k dokom . Na Omege by nemala šancu prežiť nielenže bol veľkým vplyvom bloodpacku ale hľadal ju aj Eklips. Nebol to jej štýl a v duši preklínala túto situáciu . Potrebuje ju živú, istotne z nej nepôjdu informácie poľahky, potrebovala nejaké bezpečné miesto, kde by previedla výsluch .

    Zo štastím sa jej podarilo dosiahnúť hangár s loďou . Nahle zistila, že jej pasažier sa prebral . Aisiry sa odtrhla od Kasandry a hneď vsplanula do plnej bojovej biotiky . Rovnako kasandra .
    ,,Neviem, či ti mám poďakovať alebo ti rozbiť tvoju drzú držku Justicar. " vyštekla Aisiry
    ,,Akože si to len poznala, zdá že osoba justikara neprehliadnuteľná narozdiel od vás žoldnierov jeden ako druhý ."
    Aisiry vrhla warp a uskočila . Kasandra ho neutralizovala a snažila sa Aisiry odhodiť . Tá jej do toho hodila veľkú krabicu . No nečakala, že ju prelomí šokovou vlnou . Aisiry a všetko naokolo letelo na stenu . Pomocou biotiky sa udržala a zabránila nárazu do steny.
    ,,Musím uznať si lepšia ako eklips čo som stretla doteraz."
    ,,Ešte si nič nevidela" a vrhla dvojicu odhadzovacích úderov . Kasandra ich s prehľadom zničila a udrela s primeraným warpom . Aisiry uskočila a opätovala jej warp . Tentoraz sa sa uhla Kasandra . Znovu udrela vlnou tesne nasledovanou sériou biotických odhodení .
    Aisiry len tesne odchargovala na bok. Údery úplne rozpučili vybavenie o stenu .
    Nemala na ňu nie teraz strašne sa vysilila vtedy pri stretnutí s tým kroganom ale nie .
    Zaťala zuby Kasandra sa k nej blížila s vystretou plápolájúcou rukou, modré línie brnenia len zosilňovali dojem z keď bioticky blkotala. Aisiry sa sa pokúsila o posledný výpad .
    Stáli oproti sebe a pretláčali sa energiou. Asiry nakoniec prehrala a vyčerpaná sa podvolila Kasandra ju ako handrovú bábiku zniesla na zem.

    Tento súboj vyvolal veľkú pozornosť ale naštastie sa jej podarilo v čas utiecť aj zo zajatkyňou . Cieľ noveria . Raz ju cesty zaviedli aj na tú planétu priplietla sa do cesty skupine únoscov, čo zajali jednú z dôležitých vedcov Serice councill conzorcia . Vyslobodila ju . Budem dúfať, že mi to oplatí svojou pohostinnosťou.


    Shal´drien Innuya

    https://www.youtube.com/watch?v=NDa85Tni3Cg&feature=related
    Stála som tam a musím priznať, že asi prvýkrát po dlhej dobe som pocítila okrem odhodlania aj strach. Nemusela som byť génius, aby som zistila, že som na muške. Keď si predstavím, čo mohol priviesť. Ale musela som jednať tvdro.
    "O nálade mi tu nič nevrav," začala som zostra, "práve som si musela zachrániť prdel pred horou Kroganov."
    Začala som Arkusovi premietať scany. Skutočne zaujímavé scany. Pohyby lodí, identifikačné znaky, i mená tých, ktorí stáli za útokom.
    "Prišla som, lebo verím v spravodlivosť a u Aisiry som našla pochopenie. Chcem tu vniesť trošku poriadku spolu s ňou a odkázala ma na teba, pretože ti verí a dúfam, že ma odkázala správne."


    Identifikujte sa. Hm, že by naozaj nevedeli s kým majú tú česť? Žeby je to len náhoda, nie môj doprovod do vezenia?
    Riadiac sa heslom milo a nenápadne som sa im rozhodla odpovedať.
    „Správa veliacemu dôstojíkovy, hlási sa Torea Ann-Ira, nestranný žoldnier v službe. Pri všetkej úste pane, pre pár neodkladných záležítostí ktoré si nedovolia zdržanie musím vaše veľkorisé pozvanie odmietnuť. Ak dovolíte, navrhujem aby každý pokračoval v ceste a...“ V podobe výstrelu mi oba stíhače poslali jasnú odpoveď „nie“. Zamračila som sa. Isť tam v pozícii v akej sa nachádzam by bola doneba volajúca hlúposť, tak čo teraz? Nervózne som sa pomrvila. Som cvok. Ale vždy riskujem menej ako na návšteve.
    „Plnou parou vpred, štíty na maximum, pripraviť sa na skok do hyperpriestoru.“ Zamrmlala som pomedzi zuby obohranú repliku z prastarých akčných filmov a poďho preč.
    No áno, môj plán bol dokonalý nebiť tej rachotiny čo sa mi postavila do cesty. Len o vlas som sa stihla nadvihnúť aby som do nej nevletela...
    „D´Arvit!“ Zanadávala som a využijúc krátky okamih prevahy ked som bola priamo nad stíhačom, vypustila som jednu senzorickú raketu. Vývrtka v pravo, podlet druhej kopy šrotu... Spoliehajúc sa na kryciu žiaru ohňostroja zozadu trielila som v pred. Chyba. Nepriateľ za mnou nečakal, začal páliť všetkým čo mal v zásobe. Chvíľu sme sa tam hrali, robili vývrtky, obrátky, špirály, rôzne sme si nadbiehali a podbiehali.... Lenže môj osud bol spečatený tým že som od útoku na Omege mala poškodené zadné štíty. Po pár dobre mierených strelách strelách to zaiskrilo. Po ďalších pár som bola bez ochrany úplne až... Som zostala visieť na mieste. Bez motoru. Bez štítu. Bez elektriny. Len na núdzovom režime. A ten mi pri dalšej strele nepomôže. Som v... háji.

    Dazirus

    https://www.youtube.com/watch?v=Lzwd5FrxZcc&feature=related
    Nepriateľský stíhač sa bránil. Do prdele aj s Asarijkou. Roztrhnem ju jak hada. Jeden stíhač sa ťažko poškodený vracal na battlecruiser. Druhý stíhač jej však zasiahol motor a skokové zariadenie. Usmial som sa. Už neújde. Trošku nám pomôže. Druhý stíhač teda čakal na príkazy.
    "Nemá na výber, takže počkajte na posily a eskortuje ju na loď, ak bude klásť neprimeraný odpor, máte povolenie ju zabiť," prikázal som.
    Môj pobavený úškrn mi neschádzal z tváre. No náhle prišla správa a mne sa hneď nálada otočila o stoosemdesiat stupňov. Justicara podľa všetkého zahliadli letiac na Noveriu. Do frasa, takže tam nie sme sami.
    "Otáčame to, kašleme na Omegu, sranda sa odohrá inde. Nastavte nový cieľ...Noveria, a naložte ten prekliaty stíhač!!!"
    Stíhače mi eskortovali môjho hosťa na palubu. Bude to drsné, to bude. Gethské komando držalo môjho väzňa. Sniperi mu z úkrytov mierili na hlavu. Vzpriamil som sa. Nikdy nikto nevie kedy sa zjaví jeden triumf, záleží, ako ho využiť.
    asi před měsícem · Označit jako irelevantní · Nahlásit · Smazat příspěvek

    Arkus Gamari

    https://www.youtube.com/watch?v=NDa85Tni3Cg&feature=related (skvelá hudbička nechám ju ďalej)
    ,,Ako poznám Aisiry tak si u nej našla tak maximálne pochopenie pre efektívne spravenú prácu, je zásadovaná v určitých veciach ale spravodlivá to by som nepovedal .
    Ale musím povedať, že tieto skeny sú nadmieru užitočné . Odkázala ťa správne ak myslela niekoho, s kým môžeš ukončiť doterajšiu dohodu a začať novú . Momentálne sa neviem rozhodnúť . Si neoceniteľný zdroj informácii, ktorý by sme potrebovali ale kontrakt kvôli ktorému si ťa Aisiry najala ti nemôžem prezradiť, to je náš štandard . A okrem toho ešte nevieš či to nejako nepoškodí tvojho mecenáša. Ako môžem vedieť, že sa uprosted operácii neobrátiš proti nám ? "
    Arkusov tech armor vrhal len mizivé svetlo a tým doplňal súbor lámp, ktoré tým rozmiestnil po určitých koridoroch . Čakal nemal na výber, deje sa tu niečo veľké o netuší čo nepošle svojich mužov do tlamy varena.


    Rytier An-Tarxamon Meneurethïl Shal´drien Innuya:
    https://www.youtube.com/watch?v=NDa85Tni3Cg&feature=related
    (pokračujeme :-P)
    Zamračila som sa. Videla som, že jednanie bude zložité. No potrebovala som sa dostať k Aisiry. A cez nich zrejme vedie cesta.
    "Momentálne mi budeš musieť ale veriť. Avšak ak poznáš moju reputáciu, vieš, že ak mi raz niekto zadá zakázku, nemením zamestnávateľa, kým misiu nesplním. Navyše mám za sebou krytie, ktoré mi v takom prípade zaručene ustrelí hlavu, takže o bezpečnosť akcie sa nemusíš báť, rovnako moju vernosť."
    Trošku blafu, trošku pravdy. Dazirusove príkazy zneli nadviazať kontakt s Black Hand a nejako umožniť spojenie, ktoré by dokázalo vytvoriť protiváhu proti mocnej kroganskej sile a im pridruženým. Skutočne. Navyše, stále mala v zálohe celkom pekné informácie. Vedela, že Quarianka ako ona musí jednať obozretne. Plány útoku ale vedel.
    přibližně před 3 týdny · Označit jako irelevantní · Nahlásit · Smazat příspěvek

    Radian Erechtenion https://www.youtube.com/watch?v=NDa85Tni3Cg&feature=related
    pokračujeme Smile
    ,,Tvoju reputáciu poznám ale toto je novinka, veľmi podozrivé neviem čo si o tom mám myslieť a ked hovoríš o niekom tak vážne tak sa mi to nezdá ešte viacej.
    Tak poviem teda čo chcem ja, podrobnosti (všeličo možné) za riadny plat a diskrétnosť . A čo by si chcela ty?"
    přibližně před 3 týdny · Smazat příspěvek

    Rytier An-Tarxamon Meneurethïl https://www.youtube.com/watch?v=NDa85Tni3Cg&feature=related (stále je good :-D)
    Shal´drien Innuya:
    "Mohla by som ti tu rozprávať príbeh, ale to je na dlho a čas nás tlačí. Určite dokážeme svoje záujmy zjednotiť," pozrela som sa a pauzou som sa rozhodla dodať prehovoru na dramatickosti, "Dostaneš, čo chceš. A čo chcem ja? Hlavne pomôcť, dokončiť, čo som začala, nastúpiť cestu spravodlivosti a nakoniec...dostať sa domov."
    přibližně před 3 týdny · Označit jako irelevantní · Nahlásit · Smazat příspěvek

    Radian Erechtenion Arkus:
    skladbu necháme nech nerozbíjame celistvosť zmeníme po konci
    V duchu pokrútil hlavou . Koľko tu už takých bolo pomyslel si . Spravodlivosť nespravodlivosť kedˇ dostaneme čo chceme tak to možno pôjde . Ale bol si tak isto vedomý že nebezpečnejši ako zloduch zo zbraňou je horlivý dobrák zo zbraňou a najhoršie ked to s ňou vie .
    Stále sa mu to nepozdávalo . Má niekoho za chrbtom niekoho mocného. Už tak i tak idú proti veľkým silám a nepotrebujú ranu od zadu od nejakého špeha.
    ,,Vieš kde je Aisirsy teraz ?"
    přibližně před 3 týdny · Smazat příspěvek

    Rytier An-Tarxamon Meneurethïl Shal´drien Innuya:
    (skladba ostáva)

    "Naučila som sa, že nemôžem ísť hlava-nehlava za dobrom, ale že vernosť vie zachrániť život," nesmelo som sa usmiala, "A ja som nadmieru verná, tak ma to učili. Môžem to kľudne odprisahať ako len budeš chcieť."
    Premerala som si ho.
    "Z overeného zdroja viem, že ju zrejme vzal istý Justicar a mieri s ňou bohviekam. Ak by ju mal niekto iný, určite by sme už o tom vedeli"
    Pozrela som na Arkusa, aby som mu ukázala naliehavosť situácie.
    "Možno ju ešte môžeme nájsť, a v tom vám môžem veľmi pomôcť a nechcem nič, žiaden plat, len doplniť palivo a muníciu a stretnúť sa s Aisiry."
    Čakala som netrpezlivo na jeho odpoveď.
    přibližně před 3 týdny · Označit jako irelevantní · Nahlásit · Smazat příspěvek

    Filip Horox Yralyn Varga Kryll

    Tento konkrétny drell bol niečo, čo by sa dalo nazvať naozajstným majstrom a profesionálom vo svojom obore. Nájomné vraždy - všetky hladko, nikdy žiadna chyba, žiadny problém, žiadne pochybenie. Jednoducho bol perfektný. A teraz bola jeho cieľom Aisiry, poprípade nové informácie. Ked ho rada poslala, očakáva sa že túto, celkom ľahkú, misiu zvládne ako všetky predtým. Jeho schopnosť odrážalo aj to, že už v momente vedel kam Aisiry a Kasandra letia. Noveria, pokiaľ nezmenia smer. Nebolo to nič ťažké - Kryll neustále kontroloval a archivoval odlety a prílety na všetky verejné stanice v galaxii. Kontroloval celý Extranet a zaznamenal každú novinku. Miliardy informácií. Samému by to možno robilo problém všetko ukontrolovať - pomoc od gethov sa však zíde vždy a je efektívna. A tak ked potrebuje o niekom informácie, o čomkoľvek, o komkoľvek, do pár minút ich mal ako na kráľovskom podnose.
    Kryll nečakal a čo najrýchlejšie sa vydal na Noveriu. Celkový čas misie odhadoval na veľmi krátko, predsa len žoldnier. Problém by možno bol justicar, ale ten sa dá vždy obísť. A niektoré veľmi vzácne technické pomôcky na rušenie biotickej masy sa vždy nájdu. Noveria bola navyše vhodná planéta na tento typ misie. Nikto nemôže vyjsť von zo základní a centier, kvôli vonkajšej zime a neustálym snežným búrkam. Pokiaľ teda nemá vozidlo.
    přibližně před 3 týdny · Označit jako irelevantní · Nahlásit · Smazat příspěvek

    Radian Erechtenion Arkus: ,,Dobre teda, ako ďalšiu ulohu v našom kontrakte chcem aby si mi dodávala podorbné informácie o rafinériach s element zero, výrobne drogy ktorá sa z nej vyrába, sklady a distribúcia a očakávam, že nás doprevadíš na Noveriu."
    ,,Dohodnuty?"
    Veľa informácii samozrejme mal ale nikdy nieje dosť informícii. Quarianke z časti uveril ale nechával si zdravú podozrievavosť .
    přibližně před 3 týdny · Smazat příspěvek

    Rytier An-Tarxamon Meneurethïl Shal´drien:
    https://www.youtube.com/watch?v=E03LLaYUJAM&feature=related
    "Dobre, teda, myslím, že podmienky sme si dohodli rozumné. Som v tom s vami," riekla som a jemne som sa uklonila Arkusovi na znak úcty, "uvidíte, že vám ešte budem veľmi nápomocná."
    No v duchu som si zahromžila. Noveria. Bolo jasné, že taká zakopaná planéta priláka ďalších záujemcov a bude to len otázka času. Nejako som musela dať Dazirusovi vedieť, že misia je splnená a varovať ho, že budú mať čoskoro spoločnosť. Nenápadne som teda odoslala správu, ktorá využila kódovanie a presmerovanie, kombinované s vlastnou šifrou. Bolo to v záujme našej bezpečnosti. Black Hand by hádam nechcel, aby z jeho lodí ostala kopa vesmírneho šrotu. Pokrútila som v duchu hlavou. Ak si chcú vybrať miesto na šrotovanie a big style masaker, radšej si mohli vybrať Imorkan.
    přibližně před 3 týdny · Označit jako irelevantní · Nahlásit · Smazat příspěvek

    Vesmírny Cvok Tyna Benkova Torea:
    Beriem späť okamih keď som ďakovala bohom za to, že ma nechali žiť. Keby som vedela čo ma čaká, tak si naozaj vyberiem onú rýchlu a bezbolestnú smrť v stíhačke, a ani za všetky poklady sveta sa im nevzdám. Čož som práve pred chvíľou v nádeji na akú takú budúcnosť urobila, a teraz o tom pochybujem. Už ani v najmenšom neverím, že sa z kaše do ktorej kráčam vyvinie niečo dobré.
    Očkom som hodila po súkromnom päťčlennom doprovode. Táto banda po zuby ozbrojených Gethov ktorých disciplnýna a profesionalita je aj v takej triviálnej veci ako eskortácia akéhosi vesmírneho šialenca priam zarážajúca, určite vie ako skrotiť divokú náladu. Pomyslela som si a pre vlastnú bezpečnosť sa rozhodla nevyrábať si žiadne ďalšie problémy. Neobvikle mĺkvo som kráčala v pred.
    přibližně před 2 týdny · Označit jako irelevantní · Nahlásit · Smazat příspěvek

    Rytier An-Tarxamon Meneurethïl Dazirus:
    https://www.youtube.com/watch?v=rXcVVnElcTU&feature=related
    Priviedli ju predo mňa. Drzé malé stvorenie. Napriamil som sa a mohla ma vidieť v celej mojej výške. Asarijka. Typické, ozbrojená s biotikou a neviemčím ešte.
    "Tak, tvoja prítomnosť tu, v svetle nadchádzajúcich udalostí je viac ako prekvapujúca."
    Premeriaval som si ju. Bola ešte veľmi mladá, ale vyzerala, že vie, ako sa vo vesmíre obracať. Zavolal som Quariana, ktorý ju oskenoval. Gethskí stormtrooperi ju obrali skoro o všetko, ale aj tak si zachovávali ostražitosť. Geth nikdy nevie.
    "Urobíme to takto," povedal som a pomaly som kráčal ku nej a nakoniec sa jej zahľadel do očí, "máš šancu zdôvodniť tu svoju prítomnosť a podľa toho, čo máš a aký je tvoj zmysel uvidíme, či sa nám budeš hodiť."
    přibližně před 2 týdny · Označit jako irelevantní · Nahlásit · Smazat příspěvek

    Radian Erechtenion Arkus Gamari :
    ,,Dohodnute" a popri tom rozmýšlal nad quarianmi, medzi kultúrou turianov a quarianov boli určité podobnosti ale zas v iných priepastné rozdieli .
    ,,Odlietame!" comando black handu sa sťahovalo do lode tak akoby okávalo stále nejaký útok . Nesmeli sa nechať prekvapiť nikým . Čo chvíľa budú im tieto schopností pomôžu prežiť . Organizovane sa spratali do lode . Bola dobre vystrojená a dobre vyzbrojená. Niekto by si povedal, skadiaľ to financuju . Arkus by len s úsmevom povedal , vojna .
    ,,Kurz noveria, aisiry priškrípol justikar , neviem ako mu to podarilo ale dostávam správy z omegy a hovoria, že sa tam konala riadne divoká streľba ."
    přibližně před 2 týdny · Smazat příspěvek

    Rytier An-Tarxamon Meneurethïl Shal´drien Innuya:
    Nasadla som do stíhača a pripojila sa ku kolóne Black Handu. Nervozitu všetkých naokolo bolo cítiť na míle. Čím viac je niekto pripravený, o to nervóznejší je. Vo vnútri isto. Nastavovala som súradnice a kurz, aby sa synchronizoval s Black Handom. Bude dobre doletieť s krytím za chrbtom.
    "Shal´drien Innuya, som na pozícii," hlásila som Arkusovi a preletela dopredu.
    Scoutovanie po predu lodí Black Handu bol zaujímavý spôsob ako si vyplniť voľný čas. Zdalo sa mi však, že problémy budú narastať cestou k Noverii.
    "Ešte jednu vec by bolo dobre vedieť, Arkus," riekla som do mikrofónu s profesionálnou zručnosťou, "po ceste môžme stretnúť salarianske lode s kroganskými doprovodmi, takže odporúčam maximálnu opatrnosť."
    Nešlo o to, že by som im bola úplne verná, zdravá podozrievavosť je vždy na mieste. Išlo mi hlavne dostať sa na Noveriu bez zbytočných strát.
    přibližně před 2 týdny · Označit jako irelevantní · Nahlásit · Smazat příspěvek

    Vesmírny Cvok Tyna Benkova Zo zaťatými päsťami a jazykom bolestivo zahryznutým za zubami som sa nechala obrať o celú moju výbavu- tú očitú, ale aj tú tajnú. Skeny majú sakra dobré, no aj tak niečo ušlo ich prehnanej pozornosti. A to je chyba, ktorá mi necháva pri jednaní akú takú nádej. Usmiala som sa na dva krát takého veľkého Getha ako som bola ja – asi ich veliteľ ale čert vie, nemal ani len toľko slušnosti aby sa predstavil, a z jeho slov som vyvodila že došlo k malému-veľkému nedorozumeniu.
    „Ako som už raz povedala, som obyčajný zamestnanec v akcii. Môj príchod do týchto končín bol čisto náhodná voľba z postranným úmyslom skryť sa a nechať predošlým veciam voľný priebeh, než budem pokračovať... A nech už si kto si tak ver že som neprišla so žiadnym zlým úmyslom čo sa týka tejto... extrémne nenápadnej flotily.“ Poslednú vetu som dodala zo značne ironickým podtónom dávajúc dôraz na to, že mi docvaklo, prečo si okolo mňa robia toľko starostí. Pretože nechcú byť videný. Tak ako ja.
    No lenže takému kolosu sa to, ako vidno, nepraktizuje ľahko...
    K veci ktorú ten mudrlant označila ako „uvidíme či sa nám budeš hodiť“ som sa nevyjadrila, mňa si tak ľahko nekúpia... Nenápadne som si rozhliadala miestnosť, výzbroj ostatných prítomných, rátala kroky, skoky... A čakala čo bude ďalej.
    přibližně před 2 týdny · Označit jako irelevantní · Nahlásit · Smazat příspěvek

    Radian Erechtenion Kasandra:
    https://www.youtube.com/watch?v=at7u3gEJgN4
    Dolet na Noveriu bol bez problémov ale trápili ju zlé predtuchy . Netušila čo sa deje, no samozrejme okrem toho, že vyčistila eklipsu a blood packu pred ich očami korisť. Jej kontakt jej poskytol útočište ale nie priamo v komplexe Saris coulncil ale v starom zariadení na okraji ľadovcového svahu. Ľadovec obrovských rozmerov poybujúci sa dole svahom svojou masou chránil celú základňu pred búrkami aj pred priamim pohľadom, viditeľný bol iba z jednej strany.
    ,,Potrebujem iba jeden deň viac nie" povedala svojmu kontaktu a ukončila spojenie. Jej pozornosť sa upriamila k Aisiri ktorú spútal tak, že sa nemohla ani len pohnúť .
    ,,Kde sa ukrýva ......?"
    přibližně před 2 týdny · Smazat příspěvek

    Rytier An-Tarxamon Meneurethïl Dazirus:
    https://www.youtube.com/watch?v=LGT7IY91jIE
    "Ani som sa nepredstavil, som Dazirus, veliteľ Silver Remnants, ináč zvaný aj Commander superior," začal som s oficialitami. Dobre som vedel, že hodnosťou si ju nekúpim a tak som pokračoval, "žiadam po tebe, aby si preukázala, že sa nám budeš hodiť."
    Dobre som poznal také typy. Myslí si, že to vie všetko o svete, ale v skutočnosti...no nechajme to tak. Išlo o to, aby nám poslúžila.
    "Môžeme ti ponúknuť toľko, že nikdy vo svojom dlhom asarijskom živote nemusíš zobrať žiadnu zakázku a budeš si žiť ako v nejakom najlepšom sne. V každom prípade, musíš nám preukázať vernosť, ináč...."
    Rukou som ukázal na Gethských ostreľovačov, ktorí boli špička vo svojom obore. Ani som jej nemusel dokazovať svoju moc, bolo by to zbytočné plytvanie silami.
    "...máme prostriedky, ako si zabezpečiť svoje ciele," stále som nespúšťal oči z mladej Asarijky a celkom sa mi začínala páčiť, "verím, že nám poslúžiš a potom ťa môžeme pustiť. Ináč ťa tu čaká krutá smrť. Nechcem robiť nátlak, len mám rád veci pod kontrolou."
    Pri poslednej vete dokonca aj stormtrooperi sa zháčili a pozreli na mňa.
    "Je to otázka pripravenosti. Si teda pripravená?"
    přibližně před 2 týdny · Označit jako irelevantní · Nahlásit · Smazat příspěvek

    Vesmírny Cvok Tyna Benkova Torea:

    „Vždy a na všetko, Comander superior.“ Usmiala som sa a v prstoch som rozdrvila drobnú kapsulku. Skrytý obsah jednej z mojich náušníc zo seba vypustil mraky štipľavého bieleho dymu. V prvej okamžitej salve len okolo mňa a dvoch najbližších gethov – hneď som sa spakovala krok dozadu vediac že ostreľovači leniť nebudú a celé to prešpikujú všetkým čo majú po ruke, a potom sa to začalo ako prílivová vlna rozplývať všade okolo, až kým sa všetko nezahalilo do nepriehľadnej masy ničoho. Spoliehjúc sa na to že indivídua so zbraňami majú toľko rozumu že nebudú páliť naslepo po miestnosti v ktorej bolo viac než dosť nemienených cieľov, so zviazanými rukami a s nevýhodou tej dráždvej arómy ktorú oni vďaka ochranným oblekom a maskám necítili som sa podľa veľmi narýchlo vymysleného plánu poslepiačky rútila do miest, kde mal byť hlavný Geth. Ako som si predom vypočítala, pár krát som poskočila dopredu, a potom doprava, otočka... až som vrazila do cieľa. Uznávam, nie veľmi vydarené a ani zďaleka také dramatické ako bolo v tom neslávnom pláne, ale fungovalo to.
    Chudáka až heglo ako to nečakal, tak som jeho pošramotenú stabilitu využila a krásnym podkopom ho poslala na kolená. Spätný útok som zblokovala tým že som si ho pomocou reťaze na putách pritiahla okolo krku až k sebe.
    „Takže, žiaden unáhlené pohyby inak sa táto drobná vecička zapichne do vášho krku a verte že jed ktorým je naplnená je bolestivo smrteľný.“ Použila som ďalšiu „neškodnú“ okrasu zo zálohy. „Plyn začne čochvíľa strácať na intenzite takže by som uvítala keby ste podriadených poprosili aby zbytočne nepanikárili, ja si chcem len OTVORENE pohovoriť. “
    asi před týdnem · Označit jako irelevantní · Nahlásit · Smazat příspěvek

    Rytier An-Tarxamon Meneurethïl *
    Dazirus:
    https://www.youtube.com/watch?v=f5r7RjCkQlo

    Očakával som, čo tá malá drzá potvora vyvedie. Chvíľku sa nič nedialo.
    "Takže, myslí....waaaaaaa"
    V očakávaní som sa skrčil. Plyn, ktorý sa vyvalil z náušnice paralyzoval gethov na blízku, minimálne ich zmiatol. Očakával som úder. Sniperi rýchlo nasadzovali termovíziu, no rozhodol som sa čakať. Toto čakanie som tvrdo oľutoval, keď som pocítil úder a ostrý predmet blízko krku. Sakra. Dvakrát sakra. Tá by ešte aj nahá bola nebezpečná.
    Narýchlo som zhodnotil situáciu a usmial som sa a dúfal som, že môj úsmev vidí.
    "Pekné predstavenie," povedal som s náznakom ľahkého pobavenia, "ale až nabudúce budeš skúšať extrémne kúsky, zhodnoť situáciu lepšie."
    Odhodil som ju silným pohybom a shock trooperi ju okamžite brali. Postavil som sa a pokynul, aby ventilácia odobrala z miestnosti štipľavý plyn. Keď sa plyn rozplynul, nechal som ju, nech sa vytrápi.
    "Tak, normálne by som ťa nechal zabiť za toto," pozrel som na ňu prísne," mal by som ťa nechať zabiť."
    Shock trooperi namierili na asarijku, rovnako sniperi už boli pripravení a niekoľko quarianskych asasínov čakajúcich len na môj príkaz. To čo nasledovalo ich určite prekvapilo.
    "Dajte jej dole putá," zobral som si pušku, "ideme do mojej kajuty."
    asi před týdnem · Označit jako irelevantní · Nahlásit · Smazat příspěvek

    Vesmírny Cvok Tyna Benkova Torea:

    Prekvapene som zalipkala očami. To myslí vážne? Po tom úbohom niečom o mňa ešte stále má záujem? Pošúchala som si stŕpnuté a dobité päste. Klobúk dole. To by som nikdy od nikoho nečakala. S hlavou hanbou sklopenou hlboko k zemi som ho následovala do vedľajšej menšej miestnosti. Sadol si do veľkého kresla a zbraň veľavýznamne položil na stôl pred seba. Ten chlap ma desí, uvedomila som si.
    Nastalo krátke ticho. Čakala som že začne ako prvý, že vysvetlí svoje správanie... No on sa ničím neobťažoval ani po dlhšej chvíli, pričom mne hlavou hmýrilo kopu otázok ktorých odpovede som nevedela rozlúštiť. Napokon mi to nedalo, a prerušila som to ticho.
    „Čo robí prvotriedna loď Flotyli zaradená na sprísnený pohotovostný režime v takom zapadákove ako je Fathar? Prečo niekto tak... mocný... stojí o služby bezvýznamného červa ako som ja? A čo je to za sbevražednú mysiu ktorú ste chcelia by som splnila, tá ktorej hodnota je tak obrovská že ste mi za ňu prisľúbili doživotné blaho? Čo sa to tu pre všetko čo my je na tomto skurwenom svet drahé deje? Nechápem, ničomu z toho nechápem...“ Zdvihla som zrak zo zeme. „A zasa až taká hlúpa nie som. Ja...“ Nevedela som ako vyjadriť moje pocity. „ Vôbec netuším čo to malo celé znamenať, ale nech už bude ďalej čokoľvek, či už tú zbraň použijete alebo nie, máte moju úctu. To čo sa stalo... „ Zasekla som sa, nevedal som pokračovať.



    Dazirus

    https://www.youtube.com/watch?v=xjGL7W55Ydw&feature=related
    Posadil som sa do kresla a zbraň odložil nabok.
    "Boli sme na ceste, ale neviem, či ti niečo z toho bude užitočné. Skrátka jeden náš kontakt mal potiaže a prsty v tom mali Krogani a Asari, takže ma veľmi zaujalo, keď sme ťa našli."
    Pozeral som na ňu a snažil sa prečítať, čo má na mysli.
    "Skrátka, to čo si tu predviedla ma zaujalo a na nepriateľskej pôde sa to môže hodiť a môžem ťa zaplatiť tak veľmi, že do konca svojho dlhého života nemusíš ani pohnúť prstom."
    Žmurkol som na ňu.
    "Samozrejme, ak sa nechceš stať naším nepriateľom."
    Vstal som a prešiel sa po miestnosti. Pozrel som na ňu a pokynul rukou.
    "Situácia sa má tak, že Asari, ktorú kontaktovala istá quarianka, ktorej dlžíme láskavosť, je v problémoch a celý tento cirkus mieri na Noveriu. Po tebe žiadam, aby si mi zistila meno Justicar, čo drží tu asarijku a prečo to robí. Nech sme múdrejší. S platbou si problém nerob, dostaneš, čo si zaslúžiš. Príjmeš?"
    A mimovoľne som dodal.
    "Moja dôvera je ale vzácna, takže sa podľa toho zariaď."



    Torea

    Hmm...
    „ Opakujem že s tým vašim konfliktom nemám nič spoločné, a popravde povedané, po tom čo som si teraz vypočula ani veľmi nechcem.“ Zvalila som sa do kresla oproti gethovi. Do odcovej plešiny, Asari a Justicar? A to som sa raz chcela dožiť vlastných vnúčat...
    „Som v skutku poctená že vo mňa a v moje schopnosti prejavujete takú dôveru, ale...“ zhlboka som si vzdychla „a nie že by som teraz chcela ustúpiť pretože mám nahnané, ale Justicar? Pri všetkej úcte.... Len málo kto, kto má čo to do činenia s ňou môže ďalej rozprávať že mal tú česť.“ Vyvrátila som oči do hora a chvíľu nemo zízala do stropu.
    Za prvé – mám pokazenú loď, za druhé- na také veľké sústo treba byť vo vrcholnej forme a pohľad na mňa je v tejto chvíli viac než úbohý, a za tretie.... D´Arvit je to predsa Justicar! To nemôžem zvládnuť, ani pri všetkej dobrej vôli, napriek môjmu neskonalému egu a za pravdu zdravému rozumu to musím odmietnuť. Ale zasa tá odmena... Pohľadom som zbehla na oproti sediaceho. Také ponuky sa nenechávajú len tak uplávať do stratena. A prihliadnuc k faktu že tam niekde poplávam aj ja ak poviem nie, musela som opäť pozorne prehodnotiť moju odpoveď. Zatvorila som oči a oprela sa. Niečo mi hovorilo že to nie je ani zďaleka všetko. Že niečo skrýva, a je za tým viac, oveľa viac ako si viem predstaviť, ale čo to je sa nedozviem keď neskúsim. Náhle som pocítila že účasť na tejto misii pre mňa môže mať väčší prínos ako len množstvo malých ligotavých mincí.
    „ Tak fajn. Beriem.“
    Narovnala som sa.
    „Je to obrovská výzva, ale nič nie je nemožné. O tom som sa u vás už raz presvedčila. Takže, aké sú bližšie podrobnosti môjho výletu?“

    https://www.youtube.com/watch?v=IffoFAVDX8c&feature=search

    Arkus Gamari

    ,,Vyšlite objednávku na turianské baznechty, musia byť čerstvo upečené inak ich nechcem "
    Arkus sa schuti zasmial .
    ,,Vyzdvihnem si ich hneď ako pristaneme na Noverii" ten diabolský úškrn by vystrašil väčšinu ľudí nevojenského charakteru . Zvyšok Black Handu sa signál jasne pochopil a na ich tvárach sa rozlial rovnaký blažený výraz pri nastokávaní mŕtvoly na kopiju.

    Aisiry

    Bola som taká dobitá ako už dlho nie. Prisahám, že ani pri tom záťahu proti Blue Suns ešte za keď Zaed fungoval som nebola taká zriadená ako teraz a ešte ani nerátam, to že so mňou ťa sviňa ešte len začala.

    Kasandra

    Uvedom si, že si moja jediná stopa, ak by si zomrela tak moja misia zlyhá . Nerobím to rada ale tie informácie potrebujem .
    asi před týdnem · Smazat příspěvek


    Dazirus

    https://www.youtube.com/watch?v=7FPUExZCWwY
    "Tvoja stíhačka je výborný stroj, urobil dojem na našich technikov," povedal som s jemným úsmevom, no oči som nespúšťal z môjho zajatca, "budeš ju mať ako novú."
    Vybral som jeden z hologramov a začal jej črtať, čo bude jej úlohou. Za malý okamih sa to všetko prelínalo v prizmatických líniách. Podľa neoverených informácii by to mohli byť tri Justicar, ktorých vyslali.
    "Môže ju mať v držaní buď Isir, Andra, alebo Kasandra," pokynul som k asarijke, "hlavne zisti meno a pokús sa z toho vytiahnuť čo najskôr a pokús sa hlavne, aby som mal komu odmenu odoslať."
    Loď zrýchľovala a vydal som pokyn k zahriatiu skokových motorov. Nebude dlho trvať a rozpúta sa peklo. Našťastie nám osud prihodil malého spojenca.
    "Pôjdeš s nami na Noveriu, drahá asari, tam ťa vysadíme a niekde v tom bojovom zmätku sa potom stretneme," podišiel som ku nej a nemohol som si odpustiť pohladenie rukou po jej líci, tak mladá a taká prefíkaná, "Ako náhle sa rozdelíme, až do stretu, budeš na všetko sama. Nesklam ma, prosím."
    Odtiahol som ruku a sadol si do kresla. Stroho som vydal príkaz.
    "Skok!"
    Battlecruiser sa na okamih zastavil a vzápätí sa skokové motory zažali. Celá loď sa jemne zachvela a v tichom hvízdnutí zmizla v skoku. Začíname...

    Shal´drien

    https://www.youtube.com/watch?v=cS5SKUJWuQk&NR=1
    Leteli sme stále ďalej a celá skupina lodí sa presúvala krok po kroku k Noverii. Snažila som sa naviesť Arkusa tak, aby sme neskončili v palebných pozíciách Silver Remnants. Bola by to pravdepodobne naša posledná vec, ktorú by sme spáchali.
    "Navrhujem navádzať sa k juhozápadu Noverie, môžme takto získať moment prekvapenia!"
    Moja neoceniteľnosť bojovala so zvedavosťou veliteľa. Snáď pochopí, že ho nenavádzam na smrť, naopak, chránim mu život.
    "Bude to peklo, tak všetci oči na stopkách, a hlavne, nech sa nás tu zíde čo najviac. Očakávam rozkazy!"




    Arkus Gamari

    www.youtube.com/watch?v=6KY0GBAfROw&feature=related
    ,,Samozrejme " prikívol a nasmerovali sa na upravený kurz .
    Nasledovala posledná kontrola zbraní .
    ,,Pripomýnam, že ten kto nevráti späť toho osobne nakopem na druhom svete, v jednote vesmíru alebo akokoľvek sa tá ulieváreň volá . Ste za to platený tak makajte !"
    Jednotka zborovo odpovedala. Už počas pristávania nabýjali tech armory a štíty .
    ,,Nikoho nešetríme, nik sa s nami nebude zahrávať. Oslobodíme Aisiry a dáme čo im čo preto . "
    Lod pristala a squad vyšiel vonku . Pribalené mali aj ťažké zbrane .



    Shal´drien Innuya

    https://www.youtube.com/watch?v=AdIcI9mqojU
    V rýchlosti sme sa blížili k Noverii. Akonáhle sme pristáli, ocenila so prítomnosť obleku. Brnenie som nahodila na maximum, rovnako štíty boli aktívne, munícia strelná i biologická v najlepšom stave.
    "Noveria, peklo, ako si to pamätám," sucho som precedila do vysielačky.
    V rýchlosti som poslala správu, ktorú som musela šifrovať, odkláňať, aby Silver Remnants nevyhodili planétu do povetria kvôli príchodzej akcii. Nechcela som, aby si Arkus myslel, že hrám na dve strany, no Silver Remnants mal tiež záujem pomôcť kontraktu s Aisiry. Nakoniec bola ale cesta čistá. Príde chvíľka, kedy sa Silver Remnants budú hodiť. Do tej doby ale konáme na vlastnú päsť.

      Práve je Št marec 28, 2024 5:26 pm